Troy Kotsur

Troy Michael Kotsur

8,2
1 100 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Troy Kotsur

Ma duże szanse, żeby wygrać Oscara za swoją rolę w filmie Coda.

Kowalski356

I wygrał.Świat stoi na głowie.Wojna na Ukrainie przestaje dziwić.Coś nie tak z ludźmi mającymi wpływ na ważne decyzje. Głuchoniemy wygrywa z mówiącymi aktorami., Oskara dostaje słabszy od oryginału remake, przeciętna rola Murzyna wygrywa w kategorii najlepszy aktor.

ajron1960

Odklejony jesteś

garfild2002

Bardzo wyczerpujący komentarz. Tylko na jaki temat? Czy taki gostek ma jakiekolwiek własne zdanie, czy za pomocą jednego lub dwóch wyrazów potrafi ogarnąć cały otaczający świat?

ajron1960

Typie twój komentarz był rasistowski. Zesrałeś się ze głuchoniemy aktor dostał Oskara.

garfild2002

Źle mnie zrozumiałeś typie, świat stoi na głowie i wszędzie zaczyna dominować poprawność polityczna i parytety czyli głupota rządzi. Ani jednemu, ani drugiemu Oskar się obiektywnie nie należał wygrali bo tak wypada. Bo nie wygrywają najlepsi tylko "jacyś". Szanuje ich role, ale nie na pierwsze miejsce. W sposób dosadny to chciałem wyrazić. Obejrzyj film z Willem Smithem, średniak z przeciętną tytułową rolą, przesłodzony i oderwany od rzeczywistej historii, apoteoza Richarda.

ajron1960

Byłem za Garfieldem ale will nie zagrał żle. A ten aktor z cody zasłuży zagrał kapitalnie

ajron1960

Zauwaz ze to nie jest matematyka, wpadasz w ten sam blad poznawczy, a zakladasz ze jestes bystrzejszy od innych i widzisz cos czego inni nie widza. Wszystkie nagrody oscarowe byly wyrazem czegos i indywidualna interpretacja/ocena jury. Kazda tego typu nagroda jest tez odciskiem spolecznym bo wybrzmiewa w mediach i jury o tym wie. Nie da sie jednoznacznie stwierdzic ze ktos zagral lepiej od kogos innego, niby wedlug jakich kryteriow? Rola i to jak ja zagral Troy jest wyjatkowa i za to dostal Oscara.
To co mnie uderza w Twoim komentarzu, ze byc moze niedostrzegasz tej interpretacyjnej czesci rzeczywistosci, co jest zrozumiale bo duzo osob tego nie dostrzega., ale brak tej elementalnej empatii po seansie, w dostrzezeniu dlaczego ta rola byla niezwykla, [SPOILER] zwlaszcza we fragmencie koncowym na koncercie.[/SPOILER]
Co do ogolnego zarzutu. Zdecydowanie reakcja zachodu na napasc Rosji byla dajaca duze nadzieje, tak samo Oscar dla Troya jest tutaj czyms niezwyklym i wlasnie samo to pokazuje jak duzo lepszych czasach od wszystkiego wczesniej dzis zyjemy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones