Tuba Büyüküstün

Hatice Tuba Büyüküstün

8,6
350 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tuba Büyüküstün
Julia_trololo


To "licentia poetica" akurat tego tłumacza, nic więcej :)

gabriela_De

wiecie, co dziś odkryłam? Yt podesłał mi 7 odc. z ang. tłum. i tam ewidentnie to tłumaczenie zrobili z pol. wersji, bo nie wszystkie słowa są przetłumaczone, a te nieprzetłumaczone są po polsku!!! No i pojawili się Bylent i Syhan xD
Poziom tego ang. zupełnie trag. Nawet dla mnie. Wył. po 5 min.

gabriela_De

Rzeczywiście! Hahah... Bez sensu

Julia_trololo

Już sie stęskniłam za nowymi odcinkami. Czekam na dalsze losy

Elza49

Ja tez.... A do tego polskie tłumaczenie dopiero w tym nowym tygodniu.. Buuu

Julia_trololo

Trochę po rosyjsku pocztałam. Ale znów ciężko mi idzie. Musimy czekac

Elza49

No musimy... Niestety

Julia_trololo

To ja Wam na poczekanie wrzucam "muzyczkę z serialU" pamiętacie to?

https://youtu.be/7rvOc8s5q-Q

Elza49

Oczywiście, że pamiętam :)

Julia_trololo

Elzo ;) odcinek 8 Cesura w pl juz zajechał rano :D

Julia_trololo

czyli zaległości nadrobione wszystko jest na bieżąco -guzaal :)

ale powiem Wam szczerze, że pewnie jesteście bardziej na bieżąco niż ja, bo już zdążyłam zapomnieć co tam się ostatnio działo :)

wszelkie przerwy mnie wykręcają z serialu (może to i dobrze, kto wie?) Przyjdzie sobie przypomnieć, choćby na podglądzie. Ale lubię i parę i serial więc bólu nie będzie.

gabriela_De

Właśnie skończyłam oglądać ;) bardzo fauny odc... Teraz czekanie aż na żywo będzie i dopiero potem tłumaczenie... Podzieje sie!
Ależ polubilam tę parę :D :D

Julia_trololo


mam też taką nadzieję (może płonną), że jednak ich nie 'zepsują', bo to oboje doświadczeni i popularni aktorzy.
Może to jest jakaś gwarancja, kto wie?

Na razie oboje kupuję bez zastrzeżeń :)

I oba fragm. z nast. odc. dość obiecujące :) Czyli odc. we czwartek, a tłum. będzie w niedzielę jak rozumiem :)

gabriela_De

Tak, tak w tych fragmanach nieźle się podzieje. Co do tłumaczenia to nie wiem właśnie... Możliwe, że dopiero w następny czwartek, bo się przedłuża ostatnio. Fani bardzo nie mogą się doczekać Tłumaczen, dlatego pewnie to tłumaczenie pojawiło się nie w środku tygodnia a na samym poczatku... Ja juz niestety nie wiem jak to wygląda, przez większość czasu taki był układ, ale teraz różnie bywa...

Sama również mam nadzieję, że tę parę tak elegancko poprowadzą przez resztę serialu, ale różnie może im odwalic na końcu, przykładem idealnym jest AV.

Julia_trololo

no bo tam bogiem są ratingi :)

już dziś widziałam na str. Icerde, że nieco im spadło i ros. fani przeżywają!!! Są nadal na 1ym m-cu, jeśli chodzi o poniedziałek, ale nie wiadomo, jak będzie w tygodniowym. Ja jestem filologiem i nie znoszę liczb, ale poczytam jeszcze trochę tego ros. forum i mimo woli zrozumiem, o co chodzi z tymi ratingami i poszcz. kolumnami xD chociaż mnie to absolutnie nie interesuje. Ponadto nie mam na to żadnego wpływu.

A w ten czwartek wychodzi nowy serial w atv, no i jest pytanie, czy będizie zagrożeniem dla Cesura i Suhan czy nie? Zobaczymy :) Jeśli tamten będzie b. emocjonalny niż nasz to na pewno tur. widownia na niego się rzuci. A nasi w miarę racjonalni mogą niestety stracić ;)

gabriela_De

No mam nadzieję, że nie będzie lepsze od Cesura! Zapowiada się nawet nawet i już dużo osób Ubolewa, że te seriale się nakładają..

Julia_trololo

Oo wystawili nawet 4 fragman 9 odcinka!

Julia_trololo

Ostatni fragman jest taki, ze hoho! Pewnie ta akcja podzieje się w ostatniej minucie 9 odc...

Julia_trololo

dzięki za info. Nie spodziewałam się 4 fragm. To chyba pokazuje, że boją się tego nowego serialu i chcą zachęcić widzów podkręcając emocje ;)

A scena pasowałaby do opisu odc., że w pułapkę dla Cesura wpadnie nieoczekiwanie również Suhan.

gabriela_De

Też myślę, że się tego obawiają ;)

Tak, to pewnie chodzi o to.

Julia_trololo

Trochę ogladalam na zywo

Julia_trololo

Obejrzałam całość z tłum. i ciągle jest b. ciekawie :)
Najważniejsze, że scenariusz 'trzyma fason' i nadal mnie zaskakuje.

A parę też b. lubię :) Jak oni się fajnie czają do siebie :)
To trochę do przodu, to trochę do tyłu, ale cały czas się dzieje!!!! I świetnie grają ze sobą. Jest akcja, jest reakcja. Nawet spojrzenia - ileż można tym wyrazić !?! xD Miodzio. Końcówka super mocna. Jak oni z tego wyjdą???!!!

gabriela_De

Tak, para jest bardzo fajna ;) akcja Też :D Cesurowo wróci pewnie przytomność i uratuje Suhan. Swoja droga szkoda chłopiny... Ledwo początek serialu, a juz tyle zamachów na jego życie było...

Julia_trololo

To prawda. Też się zastanawiałam, kiedy ta rana po operacji wyjęcia kuli zdążyła się zagoić (gdy szarpał się z Bulentem przy worku bokserskim :)

No, facet wszedł na ścieżkę wojenną z mordercą ojca, dziadka i babki. To nie przelewki. Dziać się musi i to ostro ;)

gabriela_De

Dokładnie. Spodziewał się, że łatwo nie będzie....

Julia_trololo

A jednak jest tłumaczenie 9odc Cesura, po północy wleciał :D

Julia_trololo


No i? Jakieś wrażenia na świeżo?

Ja przyznaję, że byłam zaskoczona determinacją i pomysłowością Cahide i Hulyi :) Miałam je za głupsze, a one naprawdę są niezłe. Nie doceniłam ich :)
Szkoda mi natomiast Korhana. On jest bardzo sympatyczny, a one tak go robią w konia :)
No i ten ojciec Szirin. Co za gnida? Dlaczego on się aż tak wysługuje Tahsinowi i to od lat?!?!? Czyżby miał na pieńku z rodziną Cesura? Był właścicielem ziemi, którą sprzedał potem Tahsinowi więc musiał znać poprzednich właścicieli. Chyba, że to 'tylko' dla pieniędzy.

gabriela_De

Nie ogladalam jeszcze, ale z wrażeń na zywo, to tez mi zal Korhana i nie mogę pojąć jak ojciec Szirin tak może... ciekawe ile ludzi juz tak uśmiercił z polecenia Tahsina...

Julia_trololo

po odc. 10 ;)
I znów końcówka wspaniała :) Zresztą dobry cały odc.

Rozbawiła mnie nieco stylizacja Cesura nawet w saunie. Ach, te turkusowe spodenki pod kolor jego oczu xD
Ale wybaczam to jego żonie (niech go dalej stylizuje, jak chce), bo facet naprawdę świetnie gra. Tubie też nie przeszkadza, że wczoraj jej córeczki skończyły 5 lat :)

I o to właśnie chodzi. Aktorzy mają grać postaci ze scenariusza i tyle. A tu i scenariusz dobry i aktorzy fantastyczni. Niby nic między nimi nie ma, a ile się dzieje, prawda? Tego właśnie oczekiwałam w AV. Tamci niby byli małżeństwem, a nic się m. nimi nie działo :(
Tu jest super :)

gabriela_De

Nie ogladalam, ale obstawiam, że odcinek świetny, jak zawsze :) bardzo ich polubilam :D

Znam jeszcze parę serialowa, która gra bardzo realistycznie i widać dużą chemie, to Nihan i Kemal z Kara sevda :) aktorka Neslihan ma męża, ktory tez jest aktorem, a aktor Burak ma bardzo zazdrosna narzeczoną, aktorke, a mimo to są pocalunki w usta, ostatnio w każdym odc... Zazdrosna a problemów żadnych nie sprawia... Ja nie wiem co się zadziało w AV...

Julia_trololo

czytałam o tym serialu i nawet kilka ost. odc. podejrzałam, ale nie chce mi się oglądać od początku.
Natomiast zgadzam się, że aktorzy świetnie grają mimo, że ani ona ani on nie są w moim typie :)
Co więcej, powiem Ci pewnie rzecz obrazoburczą (jeśli znasz cały serial), ale mi się nawet podoba ten Emir (chyba). Wiem, że on jest postacią odrażającą, ale ja tego nie 'czuję' bo znam tylko końcówkę xD
Ma coś w sobie i już. Sorki, naprawdę :)

gabriela_De

Ale wszystko jest w najlepszym porządku ;)
Najczęściej fanki serialu pociąga i Emir i Kemal ;) Emir jest cholernie złym czarnym charakterem i w żadnej telenoweli tureckiej takiego nie spotkalam, ale ma cos w sobie ;)

Julia_trololo

Ufff, odetchnęłam :) Jeśli on pociąga nawet fanki serialu to cóż dopiero mnie, biedactwo :)

A ta zazdrosna narzeczona Buraka (chyba Fahriye) gra właśnie w tej konkurencji dla Cesura i Guzel. Jej partnerem zaś jest aktor, który był partnerem naszej Tuby w poprzednim serialu!!!! B. udanym. Tak to sobie stacje tur. uatrakcyjniają.

Wiem to stąd, że podejrzałam z ciekawości 2 seriale Tuby. Moja opinia pewnie nie jest miarodajna (tylko podgląd z grubsza), ale uważam, że oba były dość ciekawe choć naturalnie zdecydowanie przeciągnięte. Natomiast pary były fantastyczne. Zwłaszcza Asi. A Tuba z długimi włosami przepiękna!!!! Ona ma cudo te włosy. U nas tego kompletnie nie widać, choć ja już przyzwyczaiłam się do tej fryzury i pasuje mi ona do tej bohaterki.

gabriela_De

Tak jest ;)
W Kara sevda najlepiej chyba grają łzy, przynajmniej fani jak i sporo recenzji uważają, że "lzy Neslihan to chyba najpiękniej zagrane łzy na ekranie", z tego co widać Burak jest jej w tym równy, zwłaszcza po ostatnim odcinku można to stwierdzić...
To jest po prostu serial działający od poczatku bardzo na emocjach widza.

Tez kiedyś sprawdzalam w czym grała Tuba, ale nie sprawdzalam kto jej towarzyszył w serialu :) tak... Tuba była piękna w długich włosach, jeszcze takie grube miała... Oooj szkoda, ale faktycznie Suhan pasują takie włosy ;)

Julia_trololo

cóż, chyba wszystkie seriale tur. działają silnie na emocje widza, ale są wśród nich takie 'nie do wytrzymania' - wg mojej oceny.
I właśnie 'ndw' był AV, ale ja byłam już wkręcona i nie miałam możliwości, by go nie obejrzeć do końca. (od 43 tur. odc. na żywo - nie wiem, jak ktoś mógł to obejrzeć na żywo od pocz. do końca. Pewnie dlatego ratingi w Turcji tak spadły). Natomiast dzięki niemu mam nauczkę na przyszłość. (to był mój 1-szy tur. serial). I teraz jak widzę, że jest taki właśnie serial 'ndw' to obchodzę go szerokim łukiem (ewent. tylko podgląd) p. Kara Sevda :) Ale tu przynajmniej rozumiem dlaczego ukryła przed nim fakt, że to jego dziecko :)

gabriela_De

No AV dawało popalic, Kara sevda tez jedzie, momentami ostrzej... Nihan miała powiedzieć Kemalowi o dziecku, jak był we wiezieniu i wywalczyła widzenie swoim nazwiskiem, ale to Kemal nie chciał jej widzieć, potem nie chciał jej udzielić pomocy to biedna musiała iść do Emira i wtedy klamka juz zapadła.
Na szczęście Kemal jest bardzo inteligentny i włączył swoje śledztwo

Julia_trololo

Akurat widziałam tę scenę na podglądzie i dlatego rozumiem tę sytuację :)

Tak, Kemal bystrzak co się zowie, no i ma godnego przeciwnika :)
Ale chyba będą już zmierzać do finału, znasz jakieś przecieki?

gabriela_De

Podobno miało się kończyć na 70 odc i ja bardzo na to licze, bo gdzieś wycieklo, ze zmierzają do 3 sezonu, bo serial jest wciaz hitem, a ja jak i wiele wiele fanów pragniemy żeby koniec byl na tym 2 sezonie... Bo juz my Dobrze wiemy jak Turcy potrafią wszystko zniszczyć i koniec płaski... Mnie juz powoli denerwuje to, ze Emir ma wiecznie jakiś haczyk na Nihan i zmusza ja do niewoli... A teraz to ciągnąc nadal?! Co oni chcą tam wymyślić skoro praktycznie wszystko juz było .. Teraz najlepiej żeby Nihan leżała w śpiączce albo miała amnezję i znowu winny Kemal a Emir będzie chciał go zabić

Julia_trololo

Boje się, że to nie ma dobrego zakończenia... Tam jest tyle zła i tyle prob morderstwa, ze średnio to widzę...

Julia_trololo

Smutne jest to co zrobił Emir z rodzeństwa Kemala :\ brat jak i siostra stali się mordercami... To straszne...

Julia_trololo

hahahahahahahaha

tak, to jest właśnie to! Serial 'ndw'!!!!!

Dlatego zachwycajmy się naszym Cesurem i Suhan. To prawdziwa rzadkość :) I trzymajmy kciuki, by ich nie zepsuli ;)

Choć wiadomo, że Turcy lubią te koszmarne emocje i po tym wspaniałym etapie mogą ich skłócić skutecznie, ożenić go z Banu, upić i zrobić dziecko, rozłączyć na rok (np do więzienia) , on zabije jej ojca, ona otruje przypadkiem jego matkę, oj byłoby szkoda...
Teraz jest tak fajnie :) I absolutnie nie nudno więc może jednak trochę to jeszcze pociągną :) Oby :)

gabriela_De

OOo tak! To taki serial, ale i tak będę go oglądać... Za daleko zaszlam.. Chyba, że mi uśmierca Nihan albo Kemala, to koniec.. Mam wielka nadzieje, ze Emir zapalci za Wszystko bardzo wysoka cenę... Ale i mam nadzieje, ze sprawiedliwość dotknie rodzeństwo Kemala, zal mi teraz Zeynep, ale nie chcę zeby to pomineli.

Tak Cesur i Suhan to miły wyjątek :) ale jak sama wiesz łatwo wszystko zniszczyć... Sytuacje, które wypisalas sa straszne, ale jak będą chcieli to i tak zrobia taką klapę i po swietnym serialu...

Julia_trololo

A wiesz, że Leyla z KS to była żona Celala z Icerde? Piękna kobieta trzeba przyznać. Mają jednego syna - początkującego reżysera :) Z wyglądu taki sobie :) Może dlatego nie został aktorem??!!!

gabriela_De

Naprawdę?! Tego nie wiedziałam :D taaak.. Ta aktorka jest piękna kobietą ;) i jak juz mowa o Leyli to też z nią wymyślili bardzo fajny "wątek miłosny" Kleopatra i Ayhan :D

Julia_trololo

Tak, to b. dobra aktorka. Godna Tekina (Celala).
Ja ją pierwszy raz widziałam w "Zakazanej miłości", gdzie nasz Kivanc (Cesur) gra gł. rolę (tam mi się nie podobał) i gdzie gra owa Hazal Kaya (Feriha od Cagataya i była konkurentka naszej Amine).
A Leyla jest na tyle oryginalna, że mocno zapada w pamięć.

A w KS mimo, że podoba mi się Emir, to kompletnie nie rozumiem tego szaleństwa na tle Nihan. Tyle już od niej zaznał odmów wszelakich i nic do niego nie dociera. I ta Zeyneb chyba kocha go naprawdę (swoją drogą jak można kochać tak złego człowieka), mógłby więc ułożyć sobie życie z jakąkolwiek inną kobietą, a tu znów to koszmarne zaślepienie. To chore emocje, naprawdę :) Ja nie tylko ich nie rozumiem, ale nawet nie chcę tego zrozumieć!!!! Łukiem, szerokim łukiem :)

gabriela_De

On po prostu jest psychopata.. To nie jest miłość.. Jeszcze Przelało się teraz na biedna córeczkę Nihan i Kemala. Jemu sprawia przyjemność meczenie Nihan.. Ona sama nie raz chciała zakończyć życie przed Deniz i powrotem Kemala..
Niejedna kobieta po prostu by juz zwariowala, a zwłaszcza po tym jak zobaczylaby, jak taki psychopata wyrzuca z klifu jej dziecko! On nie jest w stanie żyć normalnie z inna kobieta, on nie jest w stanie w ogóle żyć.

Julia_trololo

Ja tez nie wiem jak Zeynep mogła się w nim zakochać. Jest podobna do niego...

Julia_trololo

no tak, psychopata, to u nich NORMALKA :)

pewnie marnie skończy. Obstawiam, że sam się zabije tak jak Aytul w AV. Nikt inny go nie zmoże ;) Y też nie umiał sobie z nią poradzić :) Także Emir albo sam się wykończy, albo wykończy wszystkich dookoła.

gabriela_De

Dokładne tak. Tez tak myślę... Dopóki on sam siebie nie unicestwi, to nic nie jest w stanie go zniszczyć.

Julia_trololo

Ooo nieee.. Z tego co widać po fragmanie Kara sevda to z Nihan będzie bardzo źle...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones