Tuba Büyüküstün

Hatice Tuba Büyüküstün

8,6
350 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tuba Büyüküstün
Julia_trololo

O i jest fragman Kary... Oczywiscie Emir włącza juz zemstę na rodzinie Kemala... On jest żałosny-rodzina Kemala... Od tylu lat prowadzi jedna strategię... Najpierw salon, teraz dom...

Julia_trololo

tu chyba możliwy jest tylko 1 komentarz:
to charakterystyczny element typowego tur. przeciągania serialu :)

Obejrzałam ost. CvG (12). Nadal bardzo mi się podoba :)

gabriela_De

Tak, dokładnie... Przedłużają, niech juz naprawdę kończą w marcu...

Tak? To bardzo fajnie ;) ja zatrzymalam się na 9 odc... Jeszcze muszę nadrobić Icerde

Julia_trololo

Ja też muszę nadrobić Icerde, ale na razie nie mam serca :)

Ale będziesz miała przyjemności z 3 odc CG. Te odcinki są naprawdę długie, bo ponad 2 h. Na szczęście ciekawe ;)

gabriela_De

Oo to juz się nie mogę doczekać tłumaczeń :D
Dobrze, ze ponad 2h :D to zawsze mi szybko leci ;)

Julia_trololo

No proszę... Aż 4 fragmany Kary... Jestem w szoku. Tyle fragmanow to ostatnio było przed początkiem 2 sezonu! Tak to zawsze po 2, a nawet często jeden... To prawdopodobnie dlatego, że chcą zebrać więcej widowni przed końcem, a może oglądalność spadła? Nie zauważyłam, ale kto wie...

Fragman nr 4 jest bardzo uroczy :D ;)

Julia_trololo

O nawet jest 5 fragman

Julia_trololo

W ost. tygodniowym ratingu są na 12 pozycji.
CG jest na 10
a Icerde na 4

Stąd chyba kolejne framany:)

gabriela_De

No to już jasne ;) dobrze, ze oni od razu reagują i po prostu kończą serial, a nie ciągną jak AV przez 3 MSC nadal...

Julia_trololo

Aż serial osiągnie dno...

Julia_trololo

Byle skończyli z sensem, okazując tym szacunek swoim widzom, a nie zupełnie 'od czapy' i 'po łebkach' jak AV :)

gabriela_De

Dokładnie tak! Sporo juz myślało, ze w tę środę koniec...
No dla mnie właśnie jest ważne żeby zakończyli z klasą, tak jak prowadzili cały serial, bo jak zakończą jak AV, to juz cały serial słabo się zarysuje... W sumie Nihan i Kemal mają córeczkę, to jakby juz samo naprowadza do pokazania przyszłości (jeżeli koniec będzie szczęśliwy), no ale kto wie. Oni są Przecież nieprzewidywalni...mogą zakończyć słabo, wiele seriali tur tak się położyło...

Julia_trololo

Jeśli do tej pory (lepiej lub gorzej, ale jednak) zachowywali klasę i konsekwencję to jest i nadzieja na sensowny koniec.
Oni zwykle zapowiadają z wyprzedzeniem odc. finalny. Ja jeszcze takich zapowiedzi w odniesieniu do KS nie widziałam :)

gabriela_De

No mam nadzieję, ze zachowają klasę ;) ja osobiście tez nie, ale dookoła juz "trąbią", ze w marcu koniec... Ja tam nie mam nic Przeciwko (w sumie nawet się cieszę), byleby było szczęśliwie

Julia_trololo

O Boże odc tak się zakończył, ze serce mi pękło na kawałki...

Julia_trololo

Szczerze mówiąc juz mi się tego nie chce oglądać... Nie dość, ze taki koniec, to jeszcze dobili słowem Deniz biednego Kemala... Teraz wiele widzów odpuści ten serial, to juz była gruba przesada... Emir wiecznie wygrywa, bo ma pieniądze, władzę i groźby... Juz nuuuuda!

Julia_trololo

Nihan jest chora... Parenascie minut temu wielka miłość z Kemalem, a na końcu poszła za Emirem jak baranek, nic nie reagując.. Widziała co się stało z Kemalem, jak się wyrywał do dziecka, zamiast Emirowi wyrwać dziecko i biec do Kemala, to ona nic. Normalnie za Klaty bym złapała. Wieczna ofiara... W tej sytuacji przypominają mi się słowa Kemala do Nihan po więzieniu "ty po prostu lubisz swoja niewolę" i się z tym zgadzam.

Julia_trololo

Zamiast krzyczec, ze to żadne porwanie, ze ojcem jest Kemal i ona się zgodziła, przecież on by ją obronił w zagrożeniu, to ona... A szkoda slow. Jedno wiem-ludzie ich po prostu teraz zjedza. Same tłumaczki Pisza, ze juz chyba czekają tylko na final, a resztę odc odpuszcza. Jak to ma się naprawdę ciągnąć do 70 odc, to star TV w środę juz malo kto wieczorem będzie oglądał. Scenarzyści jechali zawsze na pełnej, ale teraz juz po prostu przegina i to WIELKA. Ja sama nie jestem nawet fanka, tylko po prostu uwielbiam ten serial, a zdenerwowana jestem juz tak tym odcinkiem, ze sama jestem w szoku. Yeter.

Julia_trololo

ja, w takiej sytuacji, jestem tylko zadowolona, że się nie wkręciłam :)
Raz idzie Cygan przez wieś ;)

Tak, te zachowania Nihan, są niezrozumiałe i to jest właśnie wkurzające. I te powtarzające się schematy. Też.

gabriela_De

İ wlasnie w ten sposob Kara stracila caly szacunek i klase w oczach widzów. Na palcach jednej ręki można policzyć pozytywne komentarze... Teraz albo cos zmienią, albo poleca na dno, bo to juz była po prostu przesada poza jakimikolwiek nawiasami!

Julia_trololo

To śmieszne... Nawet jakby zrobili badania DNA to wszechwladczy Emir kaze je podmienic.
Nihan znowu będzie płakała Nie wiadomo o co, bo nic z tym nie zrobiła. Jak to zobacze, to juz serio chyba ją dorwe! Ona nie zasługuje juz na Kemala. On za bardzo ją kocha, a ona to niszczy.

Teraz nawet mogą sobie dac 20 fragmanow, zranili widzów tak bardzo, ze to malo co juz im pomoże... Zebrali tymi slodziutkimi fragmanami tyle osób, żeby wbić im nóż w serce... No coza głupota. Pora żeby Ay apim pożegnała ten serial.

Julia_trololo

Teraz udostępnili jak najszybciej znowu jakiś słodki fragman, żeby nam zamydlic oczy, przekonać do oglądania, a potem okaże się, ze to któregoś marzenie lub jak to pokaza w rzeczywistości, to zakończą odc znowu masakra nie do ogarnięcia. Myślą, ze teraz wszyscy grzecznie będą oglądali jak dawniej. Oczywiście.

Julia_trololo

Najgorsze jest to, ze rating im wskazuje 3 miejsce.... Turcy są nienormalni. Ciekawe jakie miejsce będzie za środę.

Julia_trololo

Hilal Saral juz chyba tak się przestraszyła opinia widzów, ze zaczela sie tlumaczyc na twitterze, iz zwiastun nie jest snem, ciekawe...

Julia_trololo

Oj, oj, oj. Julia, co to się znowu porobiło?!?!?1?1
Widzę, że po raz kolejny, pokręcili do kwadratu?

Najbardziej nie lubię, jak z tych bohaterek robią takie bezwolne stworzenia. Np. typowym schematem jest, gdy ona szuka rady i pocieszenia u największego wroga swojego ukochanego. Co więcej jest on zwykle w niej zakochany i zwykle i ona i jej ukochany o tym wiedzą.
Ja nie wiem, czy te Turczynki są rzeczywiście takimi debilkami, czy scenarzystom chodzi wył. o rozbudzenie tych koszmarnych emocji?!?!? Bo widz marzy wył. o tym, by złapać taką zdzirę za kudły i nieźle ją poszarpać, potem jej w d... nakopać i wyp.... , gdzie pieprz rośnie :)
Zdaje się, że obecnie Nihan jest właśnie takim bezwolnym stworzeniem ;)
Ale jeśli tłum. się na twitterze to może nie będzie aż tak tragicznie?

Ja jestem po kolejnym CG. B. fajny, choć miałabym kilka spostrzeżeń :) Czy u tłumacza, coś się ruszyło"

gabriela_De

Taaaak! Masz w 100% racje! Te kobiety w ich serialach staja się jakimiś kretynkami do kwadratu! I teraz taka jest Nihan... 2 Dni temu szła jak cień za Emirem, zero reakcji, a w następną środę będzie tenczyla z Kemalem i mam wrażenie, ze Kemal mówi, ze to będzie ich taniec weselny? Co tam się wydarzy... Nie wiadomo. Oni zawsze są w stanie wszystko obrócić.

Tak, skoro Hilal coś zauważyła, to może będzie szło ku szczęściu? tylko proszę! Nie aż 70 odc... Oni juz nie maja pomysłów, a co dopiero do czerwca...

Na razie nic z tłumaczeniami Cesura... Wielka szkoda, ale zaczekam i wtedy będę spedzala wiele godzin z Cesurem :D :D :D

Julia_trololo

O tak, wiele godzin z CG to ogromna przyjemność :) Szczerze Ci zazdroszczę. Co więcej, łatwiej wszystko ogarniesz, bo ja zwykle na pocz. chwilę się zastanawiam, co to ostatnio było?
Jednak powtórki przed nowym odcinkiem mają swój sens, choć mi się zwykle nie chce tego robić, bo jestem już ciekawa, co dalej :)
Tu na szczęście nikt nie jest głupcem choć każdy działa na swoją rzecz więc sprawy się mocno komplikują. Tylko z Korhana te 2 chcą zrobić kretyna, ale chłopak stara się jak może. A nie ma łatwo. Jest nawet coraz gorzej ;) Nie tracę jednak nadziei i rozumiem, że coś się dziać musi, bo inaczej nie miałby co grać:) Najważniejsze, że cały czas trzyma poziom.

gabriela_De

Trzyma, trzyma poziom ;) tylko to inny rodzaj, tam jest więcej radości, komedii... W Kara praktycznie non stop jest wielką drama, jadą po nas bez skrupułów... Dobrze Przynajmniej, ze jest wielka dbałość o szczegóły i oczka do widzów. Mam nadzieje, ze w środę przeczytam na grupie, iz trochę się poprawiło.

Julia_trololo

Aż mnie wrylo... Niby juz o tym czytalam parę dni temu,ale nie chciałam wierzyć. Końcówka odc Kara sevda, to chyba naprawdę był sen Emira! SZOK, SZOK! Jeżeli oczywiście to prawda, ale biorąc pod uwagę fragmany, to wydaje się być to prawda! Wow... Ci to potrafią widza dobić i zaraz po tym podnieść... Mam ogromną nadzieję, ze to był sen tego psychopaty i ze nie zniszczyli serialu do granic.

Julia_trololo

Albo nie jest to jego sen i wydarzy się cos grubszego...

Julia_trololo

A Noe jednak to nie jest jego sen... Nie widziałam drugiego fragmanu, a w drugim jest Kemal z kratami... Jednak to zrobili... Czyli nie ogladam

Julia_trololo

I podobno odc ma mieć prawie 3h o nie, nie, nie...

Julia_trololo

Jeszcze Zeynep się zaszlo w ciążę z Emirem..no nieźle, ciekawe jak Emir się będzie chciał pozbyć dziecka... Może w ten sam sposób co z Nihan...juz wieje nuda......

Julia_trololo

O, widzę, że u Ciebie znów niezła huśtawka emocjonalna :)

Za to w ratingu tyg. KS podniosła się z 12 m-ca na 10. Czyli Turcy właśnie taką huśtawkę sobie cenią, niestety. A to oni są gł. celem ichniejszej produkcji więc.....

Tym samym KS wskoczyło przed CG, które z 10 spadło na 11.
Icerde b/z. 4 ;)

gabriela_De

Teraz juz opadły emocje... Nie oglądam jutro i tyle... Wracam do starej strategii-końcówka i IDE spać...

Myślałam, ze to będzie Sen, bo na IG wystawili scenę Kemala i Deniz-myslalam, ze to fragman, a to po prostu scena sprzed tygodnia... W domu zorientowałam się, ze prawdziwy fragman jest jaki jest...
No dla mnie slabizna... Odpuszczam na dzień dzisiejszy... Zaczekam na napisy i obejrze za jakiś czas...


No C&G to ja się nie mogę juz Doczekać :D
Czekam i Wciąż czekam na te napisy :D

Julia_trololo


Ja bardzo lubię i Cesura, i Suhan. Oni są naprawdę fajni i to zarówno razem, jak i osobno. Choć oczywiście wolę ich razem ;)

Niechżeż tłumacz nie przeciąga już tematu ponad miarę, bo w końcu przesadzi i co to będzie???

gabriela_De

Ja tez ich bardzo lubię ;)
No tak, to juz długo bez napisów : (

Julia_trololo

Nie ogladalam odc, przezylam i nawet nie żałuję...
Z tego co czytalam, to Nihan nabrała siły i wie, ze Emir nie zabije Deniz, bo "ja kocha". Chociaż jakiś postęp. Matka Emira podobno powiedziała mu prosto w oczy, ze jest synkiem Galipa Kozcuoglu-jest taki sam, było to po tym jak powiedziała, ze ma odpuścić Nihan a on jej tłumaczył jak to nie może bez niej żyć. Mamunia juz daje czadu ;) może obejrze te scenę jutro :) na razie jeszcze nie chce mi się wracać do serialu.

Julia_trololo

Jest 10 odc C&G po polsku!!! TAK! :D :D :D

Julia_trololo

I juz 11 :D :D

Julia_trololo

To fajnie. Mam nadzieję, że tłumacz wyrówna i będą odc, na bieżąco :)

Prawda, że ten serial to miła odmiana (jak na razie:) ?

gabriela_De

Zdecydowanie! Zostawilam sobie ponad półtora h na dziś wieczór z 11 odc, żeby mieć czym się uspokoić po Kara Sevda...

Dziś juz ogladalam. I znowu taki pocisk. Muszę obejrzeć lekki C&G. Kara znowu pocisnela, ale znioslam. Kemal dowiedział się o ciąży Zeynep z Emirem... Powiedział, ze jak mógł uwierzyć ze jest dobrym człowiekiem, jak mógł jej wybaczyc i chyba.... "Szkoda, ze Ozan umarł zamiast ciebie?!?" tego to nie jestem pewna, bo jakoś nie mogę uwierzyć, ze takie ciężkie zdanie wyszło z jego ust... Tureckiego nie znam, ale Zeynep cały odc trula siebie tym zdaniem .. Kemal nie dopuszczal do siebie, ze Zeynep zabiła Ozana, ale niestety sam sobie tego dowiódł. Odkluczajac mieszkanie Zeynep i Hakana zobaczył jak Zeynep kopie krzesło, zawisajac... To straszne... Teraz Kemal będzie siebie winil... Mam nadzieje, ze uratuje Zeynep. Zrobiła co zrobiła, jest straszna, przebiegła i naiwna, ale nie chce żeby umarła, chce, żeby spotkały ja konsekwencje.

Kemal jak chciał, to łatwo doszedł do mordercy. Współpracuje z Hakanem, zapytał o skradzione dowody (przez jego brata Tarika, za pomocą Zeynep). Hakan powiedział, ze w dowodach był guzik, Kemal w domu znalazł koszule Zeynep bez guzika i do tego wczesniej znalazł klucz w miejscu, w którym Nihan i Kemal mieli znaleźć morderce. (Nimi odkluczyl drzwi mieszkania) Emir chciał im przedstawić morderce w pudle zapakowanym jak prezent, ale wycofał sie,bo dowiedział się o ciąży. No, ale tak jak myslalam... Na końcu Kemal i tak się dowiedzial

A Nihan przed kamerami do telewizji, stojac u boku Emira wyznała, ze jej ślub z Emirem i iluzja i fikcja ;)

No a Colombo-Ayhan oświadczył się Kleopatrze-Leyli ;)

Julia_trololo

Tez mam nadzieje, ze tłumacz wszystko szybciutko wyrówna

Julia_trololo

Gratulacje dla Colombo i Kleopatry :)

A m. NIhan i Emirem naprawdę nigdy nic i w ogóle?

gabriela_De

Nic, nigdy... Nawet powiedziała, ze każda minuta z tych 7 lat była fikcja... Teraz to Emir zacznie się mścić....

Julia_trololo

Nihan przez wszystkie lata wzdychala za Kemalem, a Kemal z Nihan ;)

Emir ją zawsze brzydzil.

Julia_trololo

W piąta rocznice Emir chciał wziąć Nihan siłą, ale ona zaczęła wrzeszczec, ze jak kiedykolwiek spojrzalby jej po tym w oczy.

Julia_trololo

A to b. się cieszę :) Jakiś plus w tej całej sytuacji:)

Ale przez 7 lat być żoną kogoś, kogo się brzydzi to chyba gorsze od więzienia! Czy ona musiała za niego wychodzić?

Z kolei miło ze strony Emira, że jej do niczego nie zmusił :P Ale wiadomo, że używał sobie, gdzie indziej ;)

Natomiast Kemal i Nihan pełny celibat, jak rozumiem? Szacun. Zawodnicy wagi ciężkiej :) Cóż, jak rozumiem, prawdziwa miłość!

gabriela_De

Celibat, celibat... Oni spali tylko razem, kiedy byli w związku no i w ich ostatnia noc przed ucieczka Nihan...

Nihan musiała wyjść za Emira, ponieważ on ukrywał to, ze Ozan zabił kobietę i gdyby Go zostawiła, to wszystko wyszloby na jaw i Ozan do paki... A oni twierdzili, ze Ozan od razu umrze we więzieniu, ze jest słaby... Jak potem się okazało, Ozan nie był taki słaby i wytrzymałby po to, by zemścić się na Emirze i Zeynep, ale go "skasowali".
Emir na każdym kroku przypominał Nihan jak wiele mu zawdzięcza i co zrobi jak Nihan pójdzie o krok za daleko z Kemalem.
Tak, to morderstwo miało być z poczatku intryga Emira, dziewczyna miała torebkę z krwią itd. , ale potem stwierdził, ze czemu nie? I do broni włożył naboje.
Kemalowi i Nihan dawał nadzieje szantazysta Emira na to, ze to było ustawione i Ozan nie jest morderca. Szantazysta była Asu, przyjaciółka Kemala. Siostra Emira, chciała się zemścić na ojcu i bracie za matkę, ale teraz połączyła siły z bratem.
Potem oddala wszystko Emirowi, bron, nagrania, bo wiedziała, ze Kemal połączyłby się na nowo z Nihan... Kemal nawet w taki piekny sposób ja zdemaskował przed rodzinka, ze dziewczyna tam padla ;)

Julia_trololo

No Emir to niezle ziolko ;) mnie samą brzydzi jego postać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones