Tuba Büyüküstün

Hatice Tuba Büyüküstün

8,6
350 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tuba Büyüküstün
Julia_trololo

Pozwól, że spytam skoro mam okazję: dlaczego Kemal w ost. odc. powiedział w jednej ze swych tyrad do Nihan, że rozstali się na 6 lat. To prawda? W takim razie, jakim cudem mają roczne dziecko? Rozumiem, że w tym czasie musieli się jednak spotkać choć raz, za to dość skutecznie :) Chyba, że to pomyłka w tłum.

gabriela_De

Po tym jak Nihan powiedziała mu, ze nie może za niego wyjść Kemal wyjechał pracowac i wrócił po 5 latach. Musiał współpracowac z Emirem i dużo się podziało... Nihan chciała go widywać, choć on nie chciał no i tak się zaczęli zbliżać (dużo do opowiadania), Kemal wyczul, ze Nihan w związku z ich zerwaniem nie była szczera i chciał ja nakłonić by powiedziała mu prawdę, w międzyczasie Wyszło na jaw, ze Leyla to jej ciocia no i Nihan wyznała Kemalowi cala Prawdę, ze jej brat zabił kobietę i musiała wyjąć za Emira. Kemal nie chciał zostawić tego bez rozwikłania , twierdzil ze to wszystko intryga Emira i wszystko moglo byc klamstwem, tak chyba od 12 albo 14 odc do około 25 szukali rozwiązania, niestety Ozan jednak był morderca. Choć pewni byli, ze nie bo w rzeczywistości miała być to sciema Emira i kobieta, która zabił Ozan miała żyć a on miał mieć Nihan, ale jednak Emir dla kropki nad i dal prawdziwa bron Ozanowi i ten zabił dziewczynę... Kiedy szukali rozwiązania minął kolejny rok, czyli 6 lat. Po tym jak dowiedzieli się prawdy Emir zabronił Nihan widywać się z Kemalem i ta wyskoczyła z balkonu hotelu, trafiła do szpitala, po paru dniach przy pomocy Leyli Kemalowi udało się wykraść Nihan ze szpitala przed Emirem.. Miał plan doskonały, Ozan zgodził się przyznać do winy w policji oni mieli się ukryć i uciec, ale Zeynep zaszła w ciążę i żeby chronić dziecko przed Emirem (bo myślała ze to jego, przed śmiercią Ozana okazało sie, ze dziecko było Ozana) wszystko mu wyznała, podała mu ich lokalizacje, odkryła każda sztuczkę Kemala i tak Emir dopadł Nihan (gdyby nie Zeynep, to Emir nigdy by ich nie złapał) tam zagroził Nihan, ze zabije Kemala jeśli ona go nie zostawi, Nihan musiała iść na układ, by chronić Kemala "ona umrala, żeby Kemal mógł żyć". Kemal o Niczym nie wiedział, po prostu miała mu złamać serce i udowodnić, ze nie kocha jego a Emira. W ich ostatnia noc w ukryciu spłodzili Deniz. Deniz nie ma jeszcze roku.. Minęło 7 lat od ich zerwania.

Julia_trololo

wow, dzięki za wszystkie szczegóły :) nie chciałam Cię aż tak trudzić :)
część rzeczy znałam, ale nie zdawałam sobie sprawy z tego, że oni są już tak długo małżeństwem ;)

gabriela_De

No niestety są...

Julia_trololo

A znają się od dzieciństwa, czyli Nihan jest meczona przez Emira praktycznie cale zycie

Julia_trololo

Ozan był strasznym tchórzem i prawdę mówiąc nie lubilam go.. Dal się tak latwo namowic Zeynep żeby wydać Nihan. Bal się więzienia, z którego Kemal miał go wyciągnąć po pol roku, a może nawet szybciej. Wiecznie panikowal, ze tam umrze... Nihan powiedziała mu parę slow z którymi w pelni sie zgadzam, że ona straciła dla niego 5 lat z życia, a on dla niej nie mógł wytrzymać paru miesięcy, taki z niego brat...

Julia_trololo

Chociaż myślę, ze wszystko by się zmieniło po tym jak się dowiedział o Zeynep i Emirze, odsiedzialby swoje, wyszedlby i byłby silnym, dojrzałym Mężczyzną... Niestety Emir i Zwynep do tego nie dopuścili.

Julia_trololo

Ciekawe, co teraz będzie z Deniz, po wypadku NIkan? Jak Kemal z tego wybrnie?
No, ale coś musiało się stać, bo Kemal musi wybaczyć Nihan ukrycie dziecka i zrozumieć, że kocha ją ponad wszystko :)

gabriela_De

W zwiastunie Kemal mówi Emirowie ze to co jest jego pozostanie jego i ze mu je odbierze, wiec możliwe, ze Deniz jest u Emira... A w tym serialu nic nie jest rzucone na wiatr.
Kemal wybaczy Nihan... Ta akcja była tylko dlatego żeby Nihan jechała za nim, nie chciał pozbawić jej dziecka...

Julia_trololo

Aaaj ten Kemal, juz drugi raz jest świadkiem jak Nihan jest prawie po drugiej stronie..

Julia_trololo

Ja się bardzo boje, ze Nihan zapomni (ulubiona forma przedłużania scenarzystów) Kemala do końca sezonu.. Jak Emir ja przekabaci na swoja stronę, to nie wiem... Ale jak to Nihan mówiła, ze nigdy, w żadnej Sytuacji by nie pokochala Emira, nawet jeśliby dala mu kiedyś szanse i ja mam nadzieję, ze miłość Kemala wszystko Przezwycięży i jezeliby była taka sytuacja to miłość Nihan się wydostanie z czeluści amnezji i zła Emira.

Julia_trololo

hahaahha, tak, możesz mieć rację z tą amnezją zwł. jeśli jest tyle odc. do końca :)

A widziałaś już nowy fragm Cesura? Jeśli nie ogl. jeszcze odc. 10 z tłum. to lepiej nie oglądaj tego fragm, bo stracisz fajną końcówkę odcinka 10 i cały suspense :) A moim zdaniem było tam kilka dobrych zwrotów akcji.
Zresztą i tak nie wiadomo co i jak z tym będzie :) Na tym etapie to jeszcze jest miłe i emocjonujące. Niech nas zakręcają. Na razie jest OK.

gabriela_De

No cos tam musza zamieszac, zeby oddalic Kemala od Nihan... Chociaz scenarzysci zdradzaja, ze w tym sezonie bedzie duzo milosci..nie wiem jak to bedzie wygladalo.

Nie ogladalam Fragmanu, bo właśnie nie chcę niszczyć sobie 10 odc ;)

Julia_trololo

Fajnie :) To czekam na Twoje wrażenia :)

gabriela_De

Czyli to zakończenie będzie świetne :D

Julia_trololo

dziś niedziela więc rozumiem, że jest szansa na tłum. :)

gabriela_De

Jest nadzieja i licze na to, ze kolo 1 w nocy będzie odcinek :D

Teraz się donerwuje Kara Sevda :\ w środę będę się stresowac przed komputerem...

Julia_trololo

Najważniejsze, że żyje. A póki żyje, póty jest nadzieja :) Nawet jak trafi się śpiączka, a potem nawet i amnezja :)

Chłopaki do boju!!!! To chyba jest przesłaniem tego filmu ;)

gabriela_De

No musi przeżyć. To byloby całkowicie głupie gdyby umarła, dobrze ze to główna postać, bo nie mogą jej teraz uśmiercić... Ludzie masowo przestaliby ogladac ;)
Ooooj podzieje się miedzy Kemalem a Emirem. Emir będzie pewnie chciał się mscic, ale nie będzie łatwo mu się zemścić, bo Kemal zna jego ruchy juz na tyle dobrze, ze nie daje się złapać i do tej pory Kemal prowadzi... Na szczescie. Gorzej jak Nihan odrzuci Kemala, to będzie jak wrak, ale jej nie odopuści... Nie no...myślę, że nie... Nihan siebie na to po raz 3 nie skaze, jeżeli będzie pamiętać.. Chociaż ten serial lubi zaskoczyć, może nie dojść do śpiączki i amnezji. Tez tak było z tym kiedy Kemal dowie się o swoim ojcostwie, juz myslelismy, ze dopiero na koniec serialu się dowie, a tu Kemal sam drazyl i wie...

Julia_trololo

Na pewno musi się cos wydarzyć co ich oddali, bo przed nami jeszcze 18 odc i mam nadzieje, ze ani trochę więcej

Julia_trololo

Trzeba czekać na 2 fragman...pewnie będzie we wtorek... Po tym jednym, malo można wywnioskować, wiąże się tylko ze szpitalem. Chociaż najlepiej na żaden fragman nie warto zwracac uwagi, bo one są po To zeby zachęcić i mieszają w głowach.

Julia_trololo

Oglądam Kara sevda i rycze .. Dawno juz mnie tak serial dobitnie nie wzruszyl...

Julia_trololo

No to chyba czas żeby Emir trochę prowadził w tej walce...

Julia_trololo

Powoli juz mnie to zaczyna irytowac... Najpierw Nihan ukrywa wszystko przed Kemalem i wie czego się spodziewać jak Kemal dowie się prawdy, a teraz jest na niego zła, za to ze chciał zabrać jej dziecko... Wydaje mi się, ze Kemal jej się tłumaczy, ze chciał ją zwabic a ona kazała mu się wynieść... Jeszcze do tego wpadli w pułapkę Emira, wiedziałam od razu, ze ten miś Deniz ma tam swoje zadanie... Ooffff

Julia_trololo

Niby go kocha a ciągle rani...

Julia_trololo

Mam nadzieję, że Kemal nadal dobrze wykorzystuje inteligencję i zorientuje się szybko jaki chytry plan miał Emir... Jakąś tam furtkę scenarzysci sobie zostawili... Kemal nie krył się juz tak bardzo przemykajac do Nihan.

Julia_trololo

ja całkiem świadomie trzymam się na dystans :) Po doświadczeniu z AV nie dam się już więcej wkręcić. Takie emocje to nie dla mnie :) Zwł. ,że tu jeszcze parę m-cy do końca serialu. 3 m-ce na żywo z AV wyleczyło mnie skutecznie. Ale dzięki, że opisałaś co i jak to nie muszę już podglądać. I nie grozi mi wkręcenie :) Pozdro ;)

A dziś kolejny Cesur i Suhan :) Tu na razie jest OK.

gabriela_De

Ja widziałam juz każdy odc .. Mimi woli się wkrecilam

Kurcze, a Cesur nadal nie jest po polsku ;(

Julia_trololo

widziałam w ost. pol odc., że tłum. też się zorientował, w kwestii tego tłum z jego wersji na ang.
Napisał taką notkę ostrzegającą po ang. do tych ludzi.
Może dlatego teraz zwlekają, bo nie chcą udostępniać swoich tłumaczeń tym właśnie ludziom.
Dobrze, że jest po ros. Ta grupa do tego jęz. nie dotarła (jeszcze).

gabriela_De

Jest studentem, a teraz studenci mają swój czas i chyba do polowy lutego nie będzie odv... Kara sevda się spóźnia rowniez, ale tam jest więcej tłumaczy i szybciej idzie... W ogóle to chodzą słuchy, ze Kara zbliża się do końca i nie będzie 70 odc... Niby jest wciąż bardzo Wysoko, ale widzowie narzekaja na To, ze za malo bohaterowie mają szczęścia i chcą końca...może to płoty, ale podobno startv puścilo info, ze niedługo koniec..... Może w przypadku Kara sevda szanują zdanie widza i mimo oglądalności zakończą..

Julia_trololo

nawet jak jest studentem to laptop można wziąć ze sobą wszędzie :) Ale cóż poradzić? Pogadamy o Cesurze, jak już tłumacz wróci :)

A KS zobaczymy. Jeśli zakończą wcześniej to ciekawe w jaki sposób? Będą razem czy nie, no i co z Emirem???

gabriela_De

Tlumacz stara sie jak moze i kiedy moze.

No to tez właśnie bardzo mnie ciekawi... Mam nadzieje, ze będą, bo nie wytrzymam! Tyle bólu i walki i potem Emir ma wygrać.. O nie..
Kemal planuje chyba wykraść Nihan i Deniz, ale niestety wszystko slyszczy i widzi Emir przez misia z Kamerka, która to chyba Nihan zauważy, bo tak to wygląda w zwiastunie...

Julia_trololo

Rozumiem. Złego słowa na niego nie powiem :) Plusem jest to, że będzie można obejrzeć 2 odc. hurtem. Tyle przyjemności na raz :)

A swoją drogą, ileż to scenarzyści muszą się nagłówkować, by bohaterowie mieli kolejne nieprzyjemności nie z tej ziemi :) A Emir kombinuje nieźle. Miś, te rzeczy ;)

gabriela_De

Taaak :D tyle Cesura :)

Nooo.. Nieźle, nieźle, ale dla widzów to juz za wiele...

Julia_trololo

Podobno 1 marca koniec Kary sevdy... No nieźle polecieli

Julia_trololo

Jak zabija Kemala, Nihan albo Denis to chyba pozaluje każdej minuty nad tym serialem...

Julia_trololo

Spoko, to w końcu tylko serial :)
Wiem, o czym piszesz, ale ja mam nauczkę po AV. Nigdy więcej się tak nie wkręcę, o nie ;) Wiem już po prostu na czym polegają te tur. seriale i tyle. Tego nie można tak traktować, jak naszych filmów. Tam właśnie o to chodzi, by nie było końca wszelkim koszmarnym emocjom. I wszyscy scenarzyści głowią się wyłącznie nad tym ;)
Jak się ma tego świadomość to życie od razu wygląda piękniej :)

gabriela_De

No tak to u nich jest... Teraz Kemal nie zauważa prostych Rzeczy, tak się wkrecil w ratunek córki i Nihan... "Trzeźwy" Kemal od razu wyczulby, ze Emir cos planuje, ze ich śledzi...

Julia_trololo

No proszę! Przebudzona matka Emira zdradziła Nihan, ze on o nich wie :D

Julia_trololo

No i proszę, raz się dostanie w jeden policzek, a potem w drugi - dla równowagi :) Ale dobrze, że tu jest jakaś równowaga. W AV praktycznie przez cały serial nie ma mowy o jakiejkolwiek równowadze. I to było całk. nie do pojęcia!!!! Dopiero ostatnia minuta serialu miała wyrównać wszystko :) To oczywiście niemożliwe.
Tak więc KS jest zdecydowanie 'sensowniejsze' ;)

gabriela_De

Tak, tak! Dokładnie o tym samym pomyslalam ;) w AV w ogóle by takie cos nie mialo miejsca... Tu przynajmniej wiemy skąd bohaterowie dowiadują się tego wszystkiego ;)

Julia_trololo

Jestem w szoku! Kemal nieźle wykiwal Emira!
Jednak w tym sprycie i inteligencji juz przoduje Kemal... Nauczylo go zycie! Mam Nadzieję, ze Kemal będzie górą do samego końca i ze Emir nie pozbawiony go życia...

Julia_trololo

No ale zawsze wszystko może się zmienić...

Julia_trololo

haahahahahaha, po tym wpisie rozumiem, że jesteś już weteranką seriali tur. :D (wystarczy sam AV)
Rzeczywiście u nich nigdy człowiek nie może niczego być pewien,bo wszystko jest możliwe, a nawet rzeczy absolutnie niemożliwe też są możliwe.
I każdy się właśnie tak zarzeka: niby powinno być tak, ale....hahahhahahaha

gabriela_De

Hahahahaha dokładnie tak! Po nich można się wszystkiego spodziewać! AV wiele mnie nauczylo, kara sevda również.. Tam czesto nic nie wiadomo i nagle na końcu odcinka z grubej rury. Niczego do końca nie można być pewnym.

Julia_trololo

Dobrze, ze Nihan powiedziała Kemalowi o tym, ze Emir chcial zrzucić Deniz z urwiska... Przynajmniej nie ukrywała tego, tak jak tego, ze Ozan jest morderca.

W tych sytuacjach zastanawiam się Dlaczego sp-av chciały żeby Nur ukrywała przed Yigitem zwykły dług... Przy tym to pikus...

Julia_trololo

Dlatego AV był nie do pojęcia. Oczywiście ktoś wkręcony musiał to obejrzeć do końca, ale przez to, że sp zepsuły nawet głównych bohaterów tzn. Nur i Yigita (robiąc z nich kompletne niezguły, tępe, nie potrafiące ze sobą rozmawiać i pozwalające by całe otoczenie tylko im szkodziło) do serialu nie da się wrócić. Przynajmniej ja straciłam całk. zainteresowanie. Bo tak w życiu zwyczajnie być nie mogło. Ja rozumiem różne intrygi, by przedłużyć serial, ale jednak min. sens musi w tym być. A tam nie było. I tylko Aytul zawdzięczamy fakt, że para była razem w ost. min. filmu. Gdyby A się w końcu sama nie zabiła Yigit nigdy by nic jej nie zrobił. I to ma mi się podobać? Niestety zero podziwu i dla Y i dla N.

gabriela_De

Dokładnie tak! Tam nie wiadomo o co chodzi... Yigit nie wie o ciąży, Ridvan nie wraca, Fikret zupelnie nie jest potrzebna...nic się nie wyjaśnia.
A właśnie w Kara wszytko się wyjaśnia i nawet jakąś zwykła część, na która sporo osób nie zwraca uwagi wczesniej albo po prostu po czasie o tym fakcie zapomina... Jak np. SMS do pielęgniarki, która musi wyjść okazuje się, ze ma tam duże znaczenie i naprowadza do wszystkiego.
Ciekawe kiedy Kemal się dowie, ze Asu przecięła hamulec Nihan... No i przecież kiedy Emir się dowie, to tez oszaleje (chyba nie wie, bo całego odc nie widziałam, ale na pewno zaczął by działać gdyby wiedział).. W końcu męczy go choroba psychiczna na punkcie Nihan...

Julia_trololo

B. ważny jest szacunek do widza. I tu to widać nawet po szczegółach. Dlatego pewnie można wytrzymać te emocje. Widz widzi, że jednak jest w tym jakiś sens :) No i bohaterowie myślą. Popełniają błędy, ale potrafią też coś zauważyć. I to jest w miarę normalne.

gabriela_De

Dokładnie tak... Jest szacunek, jest logika i bohaterzy przetestowani przez życie, sytuacje myślą... A w AV właśnie niczego nie wyciągali z tego co ich spotkało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones