Val Kilmer

Val Edward Kilmer

7,8
26 439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Val Kilmer

ha ha ha Śmiech na Sali Val Kilmer Przynajmniej powinien być około miejsca 100-200

Janznajomski

Val to jeden z moich ulubionych aktorów, nie dziw się że jest na tym miejscu bo ta strona opanowana jest w połowie przez niedorozwojów. Za "Gorączkę'' z 1995 powinien dostać jakąś nagrodę za drugoplanową postać.

użytkownik usunięty
Slowianin

właśnie co się z nim stało w gorączce, dorwali go czy nie

niewiadmo

Janznajomski

właśnie też byłam w szoku...myślę że powinien znaleźć się w 100

użytkownik usunięty
Janznajomski

Na miejscu 500 jest dlatego, że gra teraz w podrzędnych amatorskich gniotach o średniej poniżej 6. Ostatnie dobre filmy z nim to "Have dreams, Will travel" i "Felon" (w Polsce znany jako "Skazaniec"). A po za tym? Np. polski western (sic!) Summer Love, który okazał się totalną klapą. No sorry bardzo, ale jak ma grać w takich "filmach" to niech lepiej nie gra wcale.

Dla przykładu Clint Eastwood też oprócz wielu dobrych filmów grał w masie popapranych gniotów i jakoś nie przeszkadza to nikomu w ocenianiu go wysoko. Jeśli jakieś ogórki z seriali typu Hugh Lourie czy inne ciule z harrego potera są w top 100, to świadczy to tylko o tym, że z filmwebu korzystają też dzieci, inwalidzi umysłowi i cholera wie kto jeszcze. Dlatego tego typu rankingi są po prostu mało sensowne i tyle.

użytkownik usunięty
westbam

Tyż prawda. Dlatego ja NIGDY nie zaglądam na ranking aktorów.

Janznajomski

tak to jest z aktorem sponiewieranym przez akademię szkoda mi go valluś podnies się i pokaż tym mongołom że oskar ci się należy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones