Val Kilmer

Val Edward Kilmer

7,8
26 435 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Val Kilmer

Kurde strasznie się spieprzył!!! Znakomite role w "the doors", w "świętym" i "gorączce", a teraz ani widu ani słychu. Gra w jakiś mało popularnych produkcjach, w których nic wielkiego nie pokazuje albo w głośnych gniotach (czerwona planeta wg mnie 3/10 )w których też nic nie pokazuje. Jestem ciekaw czy powróci do chwil swojej świetności potrzeba mu filmu w którym będzie grał pierwsze skrzypce i pokaże w końcu na co go stać!!!

użytkownik usunięty
Edvard

Val Kilmer to chyba przykład najwiekszego upadku w hollywood. W pierwszej połowie lat 90 byl jedną z najwiekszych gwiazd swego pokolenia Wymieniany razem Cruisem, Pittem i Deppem a teraz .. szkoda gadać.

Dokładnie, totalne zeszmacenie. Szkoda, bo dawniej wielka gwiazda, obecnie produkcje z jego udziałem podchodzą pod b-klasowe szambo. Może nie licząc Bad Lieutenant, ale to wyjątek.

Edvard

zestarzal sie.. nie wyglada tak fajnie jak kiedys i pewnie dobrych propozycji nie dostaje a castinigi przegrywa.. wiec grywa tam gdzie go chca jeszcze czyli w kinie B... smutne zal.. ale nie on jeden... biehn, abraham, cuba gooding itd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones