Val Kilmer

Val Edward Kilmer

7,8
26 439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Val Kilmer

Tylko sie ośmiesz grając w samych gniotach. Waży ze 130 kg i wygląda na 60 lat. Juz
kolego się nie ośmieszaj i skończ swój udział w procesie tworzenia filmów.

wasu_21

Ignorancja i zwykła ciemnota przewija się w ostatnio dodawanych postach na temat Kilmera. A jakie znaczenie ma jego wygląd, czy waga? To cały temat zdolności artystycznych zamykamy w ramy pudrowanych buziek i jędrnych tyłków? Żenada.

Val Kilmer świetnym aktorem był, kiedy wręcz anorektycznie chudy wcielał się w Jima Morrisona. Teraz, pewnie setkę kilogramów później, jego fizyczna atrakcyjność zmalała, ale w niczym nie umniejsza to jego aktorskiemu geniuszowi. Jeden z najlepszych, najbardziej charyzmatycznych aktorów.
No i niby na ile lat ma wyglądać pięćdziesięciolatek? Osiemnaście?

wasu_21

Ja się nie zgadzam bo przecież każdy może mieć okres kiedy gorzej idzie daj mu luz bo przez takich jak ty człowiek może się załamać i przez to może waży 130 kg i wygląda na 60 lat. Jestem ciekawa jak ty byś się zachowywał czytając coś o temacie Pan ... już powinien skończyć swoją karierę i jak tak ludzie piszą o człowieku i tak o nim mówią to ten ktoś może się załamać i może nawet pod wpływem tego popełnić samobójstwo więc grzecznie proszę żebyś nie pisał takich rzeczy bo ja tak nie uważam i sama wczoraj widziałam z nim film i mi się bardzo ale to bardzo spodobał. Bogusław Linda po przeczytaniu czegoś w tym rodzaju zdołowany był przez 3 lata i potem znów wyszedł na prostą :) Daj człowiekowi szanse a może cię zadziwi może nie jest bogiem sexu ale ma talent inaczej nie byłby nigdzie obsadzany i najwyraźniej na to coś :)

ola542

ludzie tu chodzi o biznes, ostatnimi laty zmienila sie polityka finansowa filmowego showbiznesu, minely czasy 20 milionowych chonorariow dla kazdego pchajacego tytuł pierwszoplanowego aktora ! Val przewdlozyl biznes nad sztuke, dostaje gruba kapuste za pchanie gniotów swoim nazwiskiem, tak wybrał ! Jeszcze go zobaczymy w wypasach spokojnie ^^

wasu_21

nie liczy się wygląda a jego gra
Val jest nadal bardzo dobrym aktorem

Anda00

Ja się chłopu nie dziwię koszenie sałaty to podstawa nie ma co Val jeszcze przyjdą tłuste lata:D hehehehehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones