Veronica Cartwright

Veronica Anne Cartwright

7,1
2 916 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Veronica Cartwright

Jak ona mnie niemiłosiernie wkurzała w Obcym! Taka łajza z tej postaci była. :)

Dawid_19

Fakt, była okropnie irytująca, tylko się modliłam, by ten obcy ją dorwał i zaj*bał jak najszybciej.

bunnylune

Potwierdzam ;)...

bunnylune

'Fakt, była okropnie irytująca, tylko się modliłam, by ten obcy ją dorwał i zaj*bał jak najszybciej'

tak, tak, dokładnie! I wyraźnie mi ulżyło, gdy to już nastąpiło ;] heh, chyba jej bohaterka u większości wywołuje podobne emocje ;)

Dawid_19

w jakimś z newsów czytałem że to ona z początku miała odegrać rolę Ripley

karczewk

Tak to prawda.

karczewk

Dzięki bogu się tak nie stało. Szczerze, nie wyobrażam sobie kogoś innego niż Weaver w roli Ripley.

Hnyszard

Jakby tak się stało to koniec świata

Hnyszard

Ripley jest tylko jedna i ch..uj

Hnyszard

Wątpię by Veronice udało się nadać klimat Obcemu jakby była w roli Ripley....Potwierdzam wasze zdania jak i kolegów wyżej, była irytująca w każdej scenie. Czytałem gdzies ,że na planie ciągle była spina między dwiema aktorkami i niby to trwa do dziś. Veronika najwyraźniej nie potrafi sobie darować ,że zastąpił ją ktoś lepszy bo ostatnio w wywiadzie znów napomniała o tym z jaką ochotą dała w pysk Sigurney na planie Obcego. Nie lubię Veroniki i zawsze mi przeszkadzała w moim ulubionym filmie...Całe szczęście xenomorf ją zabił tylko szkoda ,że tak późno :-) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones