PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107805}
5,5 33 707
ocen
5,5 10 1 33707
4,3 19
ocen krytyków
Mortal Kombat

Zawodnik mieszanych sztuk walki Cole Young przywykł do tego, że obrywa za pieniądze. Nie ma jednak pojęcia o swoim pochodzeniu i nie wie, dlaczego władca Zaświatów Shang Tsung nasłał na niego swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero, kriomancera z innego wymiaru. W obawie o bezpieczeństwo rodziny Cole udaje się na poszukiwanie Sonyi Blade,Zawodnik mieszanych sztuk walki Cole Young przywykł do tego, że obrywa za pieniądze. Nie ma jednak pojęcia o swoim pochodzeniu i nie wie, dlaczego władca Zaświatów Shang Tsung nasłał na niego swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero, kriomancera z innego wymiaru. W obawie o bezpieczeństwo rodziny Cole udaje się na poszukiwanie Sonyi Blade, poleconą mu przez Jaxa. Ten major sił specjalnych ma takie samo dziwne znamię w kształcie smoka, z jakim urodził się Cole. Wkrótce Cole trafia do świątyni Lorda Raidena, jednego ze Starszych Bóstw i obrońcy Ziemi, zapewniającego schronienie tym, którzy mają smocze znamię. W świątyni Cole trenuje z doświadczonymi wojownikami Liu Kangiem i Kung Lao oraz zbuntowanym najemnikiem Kano. Wspólnie staną do walki największych mistrzów Ziemi z przeciwnikami z Zaświatów, w której stawką jest wszechświat. Ale czy Cole zdoła uwolnić swoje arcana – niezmierzoną moc we wnętrzu duszy – i zdąży nie tylko ocalić bliskich, ale i powstrzymać Zaświaty raz na zawsze?

Mortal Kombat
Zwiastun nr 1 (polski)
Mortal Kombat
Fragment Pierwsze siedem minut filmu
Mortal Kombat
Making of nr 2
nr 1 (polski) 2021-02-18T18:02:43 https://fwcdn.pl/webv/65/23/56523/56523_2.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/105/107805/mortal_kombat___oficjalny_zwiastun__1_pl.vp9.1080p.webm
Mortal Kombat zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

świat

boxoffice
$83 601 013 na świecie
$42 201 013 w USA
$41 400 000 poza USA
budżet
$55 000 000
na podstawie
Oren Uziel (materiały do scenariusza, historia) / Ed Boon (gra wideo) ...więcej
dystrybucja
Warner Bros. Entertainment Polska Sp. z o. o.
studio
Atomic Monster / Broken Road Productions / NetherRealm Studios / więcej
tytuł oryg.
Mortal Kombat
inne tytuły
Mortal Kombat: Devastation (tytuł roboczy) USA
Mortal Kombat 3 (tytuł roboczy) USA
więcej
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Rakuten, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.