Viggo Mortensen

Viggo Peter Mortensen Jr.

8,6
58 400 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Viggo Mortensen

Mortensen jest jednym z najprzystojniejszych mężczyzn świata:D Chociaż najbardziej go lubię w roli Aragorna^_^

Eowina

masz racje i w tym,ze jest jednym z naj facetów na świecie,jak i w tym,ze najbardziej go lubisz jako aragorna...po prostu gosć prezentuje sie ekstra z lekkim zarostem i pół_długimi włosami!:D

Akatonka

według mnie to najpiekniejszy facet na świecie niezależnie od tego jakie ma włosy i zarost jest najlepszy i najpiekniejszy mimo swojego wieku.

Eowina

zgadzam się z tobą w 100% aby go określić brakuje mi słów

kreska7

Ma rozkoszny dołek w brodzie :D i do tego jeszcze to spojrzenie. normalnie nie umiem powiedziec nic poza: Grar....

Eowina

A wiecie czemu tak świetnie wyszedł w Lotrze??? Walki z jego udziałem są cudne bo od 6 roku życia jest w bractwie rycerskim......(kolega po fachu)

Datten

serio??nie miałam pojecia!!!ale koleś!!!mój kolega też jest w bractwie rycerskim w debnie!!!ale taki cudny jak viggo to on (niestety)nie jest!!!:D:D:D

Akatonka

no pewnie, że jest cudny!!! szczególnie jako Aragorn...no i jest wszechstronnie utalentowany!!! ma jakiegoś syna??:D:D:D:D:D:D:D.....wiem jestem okropna

Nuriko

ma syna,ale szczerze mówiac to ten jego syn najpiekniejszy nie jest!!zdjecia które widziałam(ok 4)przedstawiają go jako kurpulentnego 15 (mniej wiecej)latka!!!i wg.mnie jego synalek jest z lekka paskudny...a jaka szkoda...

Akatonka

Jego syn to brzydal, ale przyznam, ze mozna znalezc podobnych osobnikow w poblizu. A ja mam dwoch jego sobowtorow w poblizu. Kiedys wzielam zdjecie mojega taty i mojego polonisty i dodalam im wlosy Aragorna. Byli podobni doViggo jak nie wiem!

Eowina

Jako Aragorn z długimi włosami i zarostem jest ok, ale bez nich nie bardzo mi się podoba.

stella

mi też najbardziej podoba sie jako Aragorn ale w Powrocie króla pod koniec gdy załozył już zboję Gondoru i spiął włosy to jakos dziwnie wyglądał, grubiej czy jakoś.

moonlady

Jego najlepsza rola to jest w "Historii Przemocy",Viggo Mortensen nigdy jeszcze nie był tak dobry jak w roli Toma Stalla/Joea Cussacka:)
ale jako Aragorn też był fajny,bo extra z mnieczem wyglądał:),no i jeszcze karmazynowy przypływ:)

czester

tak, jako Aragorn był ładny ale... najprzystojniejszym aktorem (przynajmniej dla mnie) jest kochany JOAQUIN PHOENIX (gladiator, znaki, zatrute pióro, osada, itp)

Anness

Yhy... jeżeli chodzi o Władce Pierścieni - to był super - innego Aragorna nie moge sobie wyobrazić ...

NaShI

myśle że Stuart Townsend, który początkowo był Aragornem też mógłby nienajgorzej wyglądać, no ale dobrze że go jednak Peter wymienił na Viggo

moonlady

Nie mogę sobie wyobrazić innego aktora w roli A ragorna. "Czas zapolować na orków" (nie pamiętam jak to leciało po angielsku)... Normalnie nie wiem czy ktoś iny mógłby powiedzieć to tak samo:)

zolta_kaszka

Racja to brzmaiło świetnie
'Let hunt some orcs!'
Ogólnie trudno mi wyobrazić sobie kogoś innego w roli Aragorna. Viggo bardzo wczuł się w rolę i dało to rezlutaty
~Pablo

Eowina

zgadzam sie - mortensen jest niesamowity ;]

Eowina

ajajaj on jest wprost cudnowny, uwielbiam facetów z włosami do ramion, a grając Aragorna jest po prostu CUDOWNY ,a pozatym uwielbiam go jeszcze w filmie : Hidalgo : Ocean Ognia. :)

Eowina

To ja tak samo... :P
pozdrawiam fanów! :**

Eowina

Viggo jest bbardzo przystojny i swietnuie gral Aragorna... jeszcze fajnie gral w Hidalgo:)ale i tak wole Deppa:)

Hermioneczka

Aragorn jest najlepszy:)ale to nie to samo co Bloom

Eowina

Rzeczywiście zabójczy był w Hidalgo i jako Aragorn...
Bardzo go lubie i szanuje jako aktora ale i tak nie przebije Johnny'ego Depp'a :):):)

użytkownik usunięty
morena1008

strasznie sexy wyglądął w Hidalgo...Oczywiście Johnny też jest przystojny, ale każdemu podoba się coś innego :p

Eowina

Mi też strasznie się podoba w roli Aragorna w WP. Tyle razy oglądałam trylogię, a nie mogę się napatrzeć na Mortensena. Oczywiście to kwestia gustu. Zapraszam na mojego bloczka:):):):)

Eowina

Jako Aragorn koles jest bosski, ale tak normalnie taki sobie. No ale mi sie jeszcze podobalo jak wygladal w "Hidalgo..."
pozdrawiam

Eowina

Według mnie, najprzystojniejszy jest sam Aragorn:) Fakt, że jest potomkiem Isildura dodaje mu tylko pikanterii:) Prawdę mówiąc, postać Aragorna jest uderzająco podobna do Jamesa Sawyera Forda z Zagubionych. Na początku filmu WP myślałam, że to właśnie Josh Holloway odgrywa jego rolę:)

The_Devil

Jeśli chodzi o fizyczne podobieństwo to masz racje, ale jak chodzi o gre aktorską to Viggo jest duuzo lepszy...

The_Devil

ooo Josha lubię:)
ale wracając do Viggo... mi bardziej podoba się jak jest brudny i nieogolony, czy ktoś też tak sądzi:P

brethe

zdecydowanie, nieogolony i rozczochrany :)

Eowina

Jesli chodzi o mnie to szczegolnie nie jestem jego fanem ale tylko dzieki niemu obejrzalem Wladce Pierscieni bardzo lubilem go w tej roli .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones