Viggo Mortensen

Viggo Peter Mortensen Jr.

8,6
58 400 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Viggo Mortensen

Został zaproszony do Łodzi na festiwal PLUS CAMERIMAGE. Otrzyma tam specjalną nagrodę dla Aktora ze Szczególną Wrażliwością Wizualną. Super wyróżnienie :-) Wreszcie ktoś docenił jego talent nie tylko aktorski.

__luthien__

A kiedy to będzie? (data)

..........................

Ada_Potter

Festiwal zaczyna się 29 listopada a kończy 6 grudnia. Ponoć tego pierwszego dnia festiwalu, zostanie wręczona nagroda dla Viggo Mortensena :-)

__luthien__

Viggo będzie odbierał nagrodę 3 grudnia o 22.30 (trochę późno), potem będzie wyswietlany film "Good", a prędzej - chyba o 15.00 - będzie wyświetlany film "Appaloosa" (ten film już widziałam, taki średni)

__luthien__

dosłownie przed chwilunią mówili o tym w Teleespressie ;D

użytkownik usunięty
enyula

A ja parę godzin temu widziałem go jak wychodził z Teatru wielkiego w Łodzi
;-)

__luthien__

Mogę się pochwalić, że dorwałam Viga kiedy wychodził z Hotelu Centrum i wydziadowałam autograf :D

Za to on miał chęć wydziadować ode mnie papierosa ^^

Jest niesamowity, miły, sympatyczny, dał autograf bez żadnych fochów, mimo wszystko, że się śpieszył i poganiała go menedżerka. Boże, żeby mój chłop tak wyglądał jak on, gdy będzie miał 50 lat!

Anja_Parus

Niestety nie mogłam być wczoraj w Łodzi. Gratuluję zdobycia autografu. Czy - jeśli masz jak - mogłabys mi go przesłać. Może troche głupia prośba ale dla mnie bardzo ważna. Prosze o dopowiedź. Mój mail kasikvm@onet.eu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones