Viggo Mortensen

Viggo Peter Mortensen Jr.

8,6
58 400 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Viggo Mortensen

Witam!! Według mnie Vigguś jest bardzo dobrym aktorek i jednym z najprzystojniejszym facetem w świecie filmu. Ale mam jedno pytanko..czy mnie się wydaje czy on jest gejem??Albo biseksualistą?? Bo ostatnio znalazłam kilka jego fotek, które na to wskazują. I doło mi to do myślenia..Nie wiem..ale chciałabym poznać zdanie innych ludzi na ten temat. Pozdrawiam!!

olka306

wątpie..w jego oczach widzę same heterosexualne kurwiki :-D...ps. mimo wszystko podaj linki do tych podejrzanych fotek , pozdrawiam :-)

lollii

witam..bardzo praszę. Podaję Ci niestety jednego linka, resztę zdjęć mam na kompie. Jak chcesz je zobaczyć to podaj mi swój adres e-maila albo gg. A tymczasowo to ten jeden link - http://findepartie.hautetfort.com/images/medium_david_cronenberg_et_viggo_morten sen.jpg [findepartie.hautetfort....] I co??

olka306

hehe, ale naprawdę nie masz się nad czym zastanawiać.. :P moim zdaniem jest on normalny! Wiesz, co inni aktorzy wyprawiają? Dużo gorsze rzeczy.. :P
PS Po co Ci Takie zdjęcia na kompie?!? :P
Pozdrawiam! :**

olka306

hmmm.... też się nad tym zastanawiałam, bo znalazłam parę takich rzeczy...

dla zainteresowanych link http://www.youtube.com/watch?v=ytDFtMITgNw

Mizuki

Sytuacje dwuznaczne co prawda, ale inni aktorzy robią jeszcze dziwniejsze i głupsze rzeczy i w ich środowisku to całkiem normalne! Może jest gejem, a może robi sobie jezdy.. NIE WAŻNE!! Ważne, że jest dobrym aktorem, którego lubimy oglądać ;] Pozdrawiam

olka306

Cóż...ja przez pewien czas też myślałam że jest pedziem...Ale stwierdziłam że mam to gdzieś, bo ten gostek jest zajefajny i będę go lubiała nawet jak jest gejem ;P

olka306

Jest przykładnym mężem i ojcem. Nie jest gejem. [Co nie znaczy, że nie może być "homo-wrażliwy" :-)]

olka306

nareszcie ktos madry napisal ze on nie moze byc gejem bo ma zonke i dziecko :)

atrusia

no niekoniecznie, niektorzy geje sie kryja. Maja zone i dzieci, ale tylko dla
przykrywki. Nikt z was nie widzial w zadnej gazecie naglowku 'Moj ojciec jest
GEJEM!'? Bo ja widzialam, i to nie raz :)

kamilitsa

po obejrzeniu dodatkow w wersji czteroplytowej, mam watpliwosci co do jego heteroseksualnosci :) najpierw (poza planem wszystko oczywiscie) wyglupial sie z aktorem grajacym krola theodena i nagle cmoknal go w policzek:) no ale to ostatecznie mozna uznac za zart... natomiast drugi przypadek jest juz raczej jednoznaczny. Kreca wesele Sama, zona Sama rzuca bukiet, lapie go Billy Boyd (Pippin). A nasz Viggus z lapami od razu biegnie, obejmuje Billiego i caluje go namietnie w usta. :o Na dodatek pozniej to komentowal i powiedzial cos w stylu: 'i wanted to do this with billy' O ZGROZO!
nie zrozumcie mnie zle, nie oceniam ludzi po orientacji, tolerancyjna jestem, tylko mnie ten temat zaciekawil...

Komentujcie, co o tym sadzicie :)

kamilitsa

Ja myślę, że Viggo po prosty żartował. Znany jest ze swojego szlachetnego charakteru, a także wielkiego poczucia humoru i dystansu do siebie samego. Oglądałem parę wywiadów z nim i zawsze widać było naprawdę szczerą miłość do żony i dzieci, radość, gdy mówił o rodzinie. Oczywiście nie wyklucza to faktu, że może być dla niego w jakiś tam sposób atrakcyjny drugi mężczyzna - wielu heteroseksualistów ma tego typu odczucia, choć niekoniecznie je eksponują - a nie czyni to z nich przeciż homoseksualistów.

PS A co do żartów jaki faceci robią czasem z całowaniem się, polecam np. całusy znanych "kobieciarzy" Bono z U2 i Liama Gallaghera z Oasis (np. tu: http://www.u2fan.blogger.com.br/2003_04_01_archive.html i http://www.drownedinsound.com/profiles/easymalice i http://u2sevilla.host.sk/fotos/curioso/famosos/besobonoliam.jpg - z języczkiem!)

snoopy

Żona, dzieci? ...z tego co wiem rozwiedziony jest od dobrych kilku lat i ma jednego syna ok lat 17, z którym jest bardzo związany. Z byłą żoną też utrzymuje przyjacielskie stosunki... a co do podejrzeń o homo lub biseksualizm... to jednak bardziej jestem skłonna stwierdzić, że to jego poczucie humoru i szalone pomysły... słyszałam, że lubi zaskakiwać przyjaciół...:)

olka306

Ale się uśmiałamXD Homo-linki sobie przesyłacie lol

Crejzola

A co? Całkiem ładne - nie sądzisz?

[........za krótki post...........]

snoopy

zajekurwabiste:D Myślę, że jest w nich trochę prawdy... niestety, taki fajny chłopak, a tu psikus.

Crejzola

Ludzie, przerażacie mnie.
Nawet gdyby był gejem, w co wątpię, to co z tego? Według Was homoseksualizm to jakaś choroba? Jeżeli tak uważacie, to chyba sami jesteście chorzy...

Peace;)

rozczochrany_leb

Hejka, nie ekscytuj się tak..;) Babkom tu ino byłoby żal, że tak wspaniały facet woli mężczyzn... po prostu strata dla rodzaju żeńskiego a nie homofobia...:)

rayando

Wiem, wiem, ale mnie poprostu krew zalewa, kiedy czytam wypowiedzi typu 'on jest homoseksualistą? Ojeeeju...Już go nie lubię'.

Peace;)

olka306

Głupia/pi!!! On ma żonę i dzieci więc wytłumacz mi jak może by gejem????

Alexandra1986

Halo Oleńka.... żonę to on miał kiedyś... jest elegancko rozwiedziony... i ma jednego syna a nie gromadkę dzieci.... osobiście nie sądzę, żeby był gejem... ale posiadanie żony i dzieci to czasem ukrywanie swojego homoseksualizmu...nie byłabym taka kategoryczna na twoim miejscu...;)

rayando

Co z tego, że jest gejem, jeśli odegrał mistrzowską rolę Aragorna?

olka306

Niech bedzie hereto ,niech bedzie homo co to za róznica byle nie pedofil. Wg mnie Viggo Mortensern jest wspaniałym aktorem nie tylko dzieki roli Aragorna w Władcy Pierscienie.
Jest gejem czy nie ... i tak dla mnie jest atrakcyjnym mezczyzna, który ma w sobie to COS.
Nie rozumiem ludzi ktorzy jakby sie dowiedzieli ze jest homoseksualny nagle przestaliby go cenić jako aktora. Jego zycie prywatne jego sprawa. A co do filmow zamieszczonych powyzej, o niczym one nie swiadcza, zwykłe wygłupy a tu juz wielka sensacja.

diablesse

Jejku. nareszcie ktoś mądry się wypowiedział. Viggo słynie z dziwnego poczucia humoru, czytałam chyba gdzieś na Onecie iż kiedyś jak zrobił dowcip ekipie to się wielka afera zrobiła ;) Nie pamiętam szczegółów. Mnie to rozbawiło ;)

pucek_08_04

Piszecie,że żona i dziecko mogą być tylko przykrywką. Tylko po co? Jeśli tak by było to Viggo z pewnością krył by się jeszcze bardziej a nie wygłupiał z innymi facetami. Jak ktoś napisał wyżej Viggo słynie z dziwnego poczucia humoru:) Dla mnie to tylko żarty.
A nawet jeśli by tak było,to i tak będę cenić go za aktorstwo i niezwykłą osobowość:)

Billy_Jean

To niby dlaczego rozwiodl sie z zona, piszecie ze to extra gosc a tu zonk, kobieta odchodzi, to jednak cos jest z nim nie tak. Do tego caluje innych facetow ohyda, mozna kogos objac zrozumiem to bo to normalne w sumie ale calowac, bleee. I osobiscie nic do homo. nie mam,ale czy musza sie z tym tak obnosic w miejscach publicznych.

olka306

Na dwóch galach, tj. na Oscarowej 2017 (gdy był nominowany za rolę w"Captain Fantastic"), był z nim jakiś długowłosy koleś i czule go obejmował i całował w czoło, gdy ogłosili nominację... Ten sam był z nim z SAG Awards w tym roku... Nie wyglądało mi to na braterskie czy kumpelskie gesty ;-) Ale już na gali Oscarowej w tym roku, czyli raptem z miesiąc pozniej po SAG pojawił się chyba ze swoją żoną... :-) Może lubi obie płci... ? W każźdym razie tez jest to dal mnie zagadka i tez się nad tym zastanawiałam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones