Viggo Mortensen

Viggo Peter Mortensen Jr.

8,6
58 481 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Viggo Mortensen

Zasady pewnie większość zna. Pierwszy gracz podaje jakąś osobę, a następny musi od niej dojśc do Viggo Mortensena. Na zmianę przeplatamy osobę i film, np.

Pierce Brosnan- Śmierć Nadejdzie Jutro- Judi Dench- Zakochany Szekspir- Gwyneth Paltrow- A Perfect Murder- VIGGO MORTENSEN

To dla następnej osoby niech będzie...

Cate Blanchett

Ada_Potter

Cate Blanchett - Władca Pierścieni - VIGGO MORTENSEN

I osoba ode mnie: Steve Coogan

Nymphadora_Tonks

Po tej samej linii :)
Coogan-Kawa i papierosy-Blanchett-Władca Pierścieni-Mortensen :D

To dalej niech będzie... Daniel Radcliffe

Ada_Potter

Radcliffe- Harry Potter- Gary Oldman- Piąty Element- Ian Holm- Władca Pierścieni- Mortensen

to teraz: Kyle MacLachlan:)

Ravena

Kyle MacLachlan- Seks w wielkim mieście
Seks w wielkim mieście- Lucy Liu
Lucy Liu- Kung Fu Panda
Kung Fu Panda- Angelina Jolie
Angelina Jolie- Wanted: Ścigani
Wanted: Ścigani- James McAvoy
James McAvoy- Opowieści Z Narnii
Opowieści Z Narnii- Anna Popplewell
Anna Popplewell- Dziweczyna z perłą
Dziweczyna z perłą- Scarlett Johansson
Scarlett Johansson- Kochanice Króla
Kochanice Króla- Natalie Portman
Natalie Portman- Gwiezdne Wojny
Gwiezdne Wojny- Christoper Lee
Christoper Lee- Władca Pierścieni
Władca Pierścieni- VIGGO MORTENSEN

Ciężko było :) Uff... teraz Shia Labeouf

Ada_Potter

można było sporo krócej :) np. Kyle MacLachlan- showgirls- Rena Riffel - Striptiz- Demy Moore- G.I. Jane- Viggo Mortensen ;)- ale podziwiam za tak wnikliwe poszukiwania :D
Labeouf- Bobby
Bobby- Emilio Estevez
Estevez- Młode Strzelby II
Mlode strzelby II- Viggo Mortensen

Ravena

pfff.... zapomniałabym: Tom Guiry :) no i na pewno jest łatwiejszy ;] tylk oradze nie szukać za każdym razem powiązania z władcą pierścieni. On zagrał w wielu innych filmach =)

Ravena

Tom Guiry-Helikopter w ogniu-Orlando Bloom-Władca pierścieni-Viggo Mortensen
dla następnej osoby niech będzie Johny Deep

Nina_Undomiel

Pisze się Johnny Depp :)
nO to tak..

Johnny Depp-Jeździec Bez Głowy
Jeździec Bez Głowy- Christina Ricci
Christina Ricci- New York, I Love You
New York, I Love You-Natalie Portman
Natalie Portman -Gwiezdne Wojny: Część II - Atak Klonów
Gwiezdne Wojny: Część II - Atak Klonów- Christoper Lee
Christoper Lee -Władca Pierścieni
Władca Pierścieni- Viggo Mortensen

Teraz

Hugh Jackman

Ada_Potter

Hugh Jackman - X-Man - Ian McKellen - LOTR - Viggo

Ja daję Dustina Hoffmana

Agatul

Dustin Hoffman-Uśpieni-Kevin Bacon-Loverboy-Sandra Bullock-28dni-Viggo Mortensen

...Wentworth Miller

madzia44_4456

Chwilę mi to zajęło :)
Wentworth Miller - Underworld - Kate Beckinsale - Aviator - Leonardo di Caprio - Infliltracja - Matt Damon - Ocean's 13 - Al Pacino - Życie Carlita - Viggo Mortensen

To ja z kolei też nie dam najłatwiejszego:
Tommy Lee Jones.
Powodzenia.

Symiel

Ok...
Tommy Lee Jones-Faceci w czerni-Will Smith-Dzień Niepodległości-Bill Pullman-Ja cię kocham ,a ty śpisz-Peter Gallagher-Życie na fali-Adam Brody-Mr.&Mrs.Smith-Brad Pitt-Troja-Orlando Bloom-Władca Pierścieni-Viggo Mortensen
No to niech będzie: Heath Ledger...

madzia44_4456

Całkiem łatwe :)
Heath Ledger - Patriota - Mel Gibson - Braveheart - Sophie Marceau - Anna Karenina - Sean Bean - Władca Pierścieni - Viggo Mortensen :)

Skoro teraz ja to: Paula Abdul
Powodzenia ;)

Symiel

Jedyne co znalazłam:
Paula Abdul-"Forever Your Girl"-Elijah Wood-Władca Pierścieni-Viggo Mortensen.
Niech będzie:Macaulay Culkin...:):):)

madzia44_4456

Macaulay Culkin - Wszyscy święci! - Jena Malone - Duma i uprzedzenie - Donald Sutherland - Włoska robota - Charlize Theron – The Road - Viggo

A ode mnie polski akcent: Krzysztof Kolberger

Agatul

Krzysztof Kolberger-Pan Tadeusz-Alicja Bachleda-Curuś-Friendship-Chris
Browning-3:10 do Yumy-Russell Crowe-Dowód Życia-Meg Ryan-Kate i Leopold-Hugh Jackman-X-Men-Ian McKellen-Władca Pierścieni-Viggo Mortensen.

Ken Duken...Powodzenia:)

madzia44_4456

Ken Duken - Karol - człowiek, który został papieżem - Kinga Preis – Cztery noce z Anną - Jerzy Skolimowski - Eastern Promises – Viggo Mortensen

To niech będzie Jake Gyllenhaal :)))

Agatul

Jake Gyllenhaal-Tajemnica Brokeback Mountain-Heath Ledger-Nieustraszeni bracia Grimm-Matt Damon-Ocean's Eleven-Brad Pitt-Troja-Orlando Bloom-Władca Pierśceini-Viggo Mortensen
Diego Luna...

madzia44_4456

Diego Luna - Frida - Antonio Banderas - Miasto śmierci - Jennifer Lopez - Gigli - Ben Affleck - Buntownik z wyboru - Matt Damon - Ocean's Eleven - Brad Pitt - Troja - Orlando Bloom - Władca Pierśceini - Viggo Mortensen

sorry za zgapioną końcówkę ale tak bywa...

zadaję:
Steve Buscemi

Pablo_43

Steve Buscemi-28 dni-Viggo Mortensen i tyle...
dalej Tobey Maguire...

madzia44_4456

Tobey Maguire - Wbrew regułom - Charlize Theron - The Road - Viggo Mortensen

Jet Li

Pablo_43

Jet Li - Mumia - Brendan Fraser - Sinbad - John Rhys-Davies - Władca Pierścieni - Viggo Mortensen

Diane Keaton

Natij

Diane Keaton-Lepiej późno niż później-Jack Nicholson-Ludzie honoru-Demi Moore-G.I.Jane-Viggo Mortensen
Robert Hoffman...

użytkownik usunięty
madzia44_4456

Jennifer Aniston - "Przyjaciele"
David Schwimmer - "6 dni, 7 nocy"
Harrison Ford - "Indiana Jones i poszukiwanie św Graala"
John Rhys-Davies - "Władca pierścieni"
VIGGO MORTENSEN

A skąd wytrzasnąłęś Aniston? Miał być Hoffman

Ada_Potter

Robert Hoffman - Gigli - Ben Affleck - Buntownik z wyboru - Matt Damon - Ocean's Eleven - Brad Pitt - Troja - Orlando Bloom - Władca Pierśceini - Viggo Mortensen

Jean Reno

Pablo_43

Jean Reno - Leon Zawodowiec - Gary Oldman - Piąty Element - Ian Holm - Władca Pierścieni - Viggo
Mortensen

Daniel Craig:)

Djibril

Daniel Craig-Złoty kompas-Nicole Kidman-Australia-Hugh Jackman-X-Man-Ian McKellen-Władca Pierścieni-Viggo Mortensen.
Channing Tatum:)

madzia44_4456

Hej madzia44_4456 chyba juz wystarczy aktorów ze "Step Up 2" :P

Channing Tatum - Step Up 2 - Robert Hoffman - Gigli - Ben Affleck - Buntownik z wyboru - Matt Damon - Ocean's Eleven - Brad Pitt - Troja - Orlando Bloom - Władca Pierśceini - Viggo Mortensen

Joe Pesci

Pablo_43

sorry ale tak bywa...zresztą dwóch aktorów to jeszcze nie cała obsada...ty też zresztą nie jesteś nic lepszy,za każdym razem ta sama końcówka...

Joe Pesci-Chłopcy z ferajny-Robert De Niro-Uśpieni-Kevin Bacon-Loverboy-Sandra Bullock-28dni-Viggo Mortensen
w takim razie:Jamie Lee Curtis

madzia44_4456

Jamie Lee Curtis - Halloween 20lat później -Josh Hartnett - Oni - Elijah Wood- Władca Pierścieni- Viggo
Mortensen

Gabriel Byrne

Djibril

Gabriel Byrne - Atak na posterunek - Laurence Fishburne - Matrix - Hugo Weaving - Władca Pierścieni - Viggo Mortensen

Autumn Reeser

Pablo_43

Autumn Reeser-The O.C.-Adam Brody-Mr.&Mrs.Smith-Brad Pitt-Troja-Orlando Bloom-Władca Pierścieni-Viggo Mortensen
Josh Holloway

madzia44_4456

Josh Holloway - Lost - Dominic Monaghan – Władca Pierścieni – Viggo Mortensen

To teraz niech będzie Ralph Fiennes

Ada_Potter

Nie mogę się pohamować :)

Ralpf Fiennes-Księżna
Księżna- Keira Knightley
Keira Knightley- Piraci z Karaibów
Piraci z Karaibów- Orlando Bloom
Orlando Bloom-Władca Pierścieni-Viggo MOrtensen

ode mnie Collin Farrell

Ada_Potter

Collin Farrell - The Recruit - Al Pacino - Carlitos Way - Viggo Mortensen

ode mnie (podchwytliwe) Zbigniew Zamachwoski

piotr_allim

Zbigniew Zamachowski - Trzy kolory:Czerwony - Juliette Binoche - Czekolada - Johnny Depp - Charlie i Fabryka Czekolady - Christopher Lee - Władca Pierścieni - Viggo Mortensen

Dalej : Ellen Burstyn

Vampira

Ellen Burstyn-Źrudło- Sean Patrick Thomas- Drackula 2000- Gerard Butler-300 - David Wenham- Władca
Pierścieni- Viggo Mortensen

Clark Gable:)

Djibril

źródło:) wiem polska język trudna język

Djibril

Clark Gable - Skłóceni z życiem - Kevin McCarthy - Kirsten Dunst - Zakochany bez pamięci - Elijah Wood - Władca Pierścieni - Viggo Mortensen

Tim Roth

Vampira

Sorry, pomyliłam :)
Clark Gable - Skłóceni z życiem - Kevin McCarthy - Sknerus - Kirsten Dunst - Zakochany bez pamięci - Elijah Wood - Władca Pierścieni - Viggo Mortensen

Tim Roth

Vampira

Tim Roth- Pulp Fiction- Christopher Walken- Armia Boga - Viggo Mortensen

Clemence Poesy

Djibril

Clemence Poesy - Harry Potter i Czara Ognia - Alan Rickman - Sweeney Todd - Johnny Depp - Piraci z Karaibów - Orlando Bloom - Władca Pierścieni - Viggo Mortensen

Paul Newman

Vampira

Paul Newman- Płonący wieżowiec- Faye Dunaway- Afera Thomasa Crowna- Pierce Brosnan- GoldenEye- Sean Bean- Władca Pierścieni- Viggo Mortensen

"Weird AL" Yankovic

Djibril

''Weird AL'' Yankovic - Naga broń 33 1/3 - Leslie Nielsen - Straszny film 3 - Jenny McCarthy - John Tucker musi odejść - Sophia Bush - Autostopowicz - Sean Bean - Władca pierścieni - Viggo Mortensen

David Warner

Vampira

David Warner- Titanic- Bernard Hill- Władca Pierścieni- Viggo Mortensen

Bjork

Djibril

Bjork - Tańcząc w ciemnościach - David Morse - 12 małp - Brad Pitt - Troja - Sean Bean - Władca Pierścieni - Viggo Mortensen

Vincent Price

Vampira

Vincent Price-Dom długich cieni- Christopher Lee- władca pierścieni- Viggo Mortensen

Adam West

Djibril

Adam West - Jedna ciemna noc - Elizabeth Daily - Bękarty diabła - Bill Moseley - Halloween - Malcolm McDowell - Odpoczniesz po śmierci - Clive Owen - Sin City - Elijah Wood - Władca pierścieni - Viggo Mortensen

Catherine O'Hara

Vampira

Catherine O'Hara-Kevin sam w domu-Macaulay Culkin - Wszyscy święci! - Jena Malone - Duma i uprzedzenie - Donald Sutherland - Włoska robota - Charlize Theron – The Road - Viggo
Ode mnie:Robert Pattinson

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones