Viggo Mortensen

Viggo Peter Mortensen Jr.

8,6
58 400 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Viggo Mortensen

Charakteryzatorzy musieli się naprawdę napracować! Widziałam go tylko w "Władcy Pierścieni" i tam był naprawdę przystojny(mimo, że w książce wcale nie był tak opisany), a dopiero niedawno zobaczyłam jego zwyczajne zdjęcia i nic ciekawego... No ale oceny nie będę mu wystawiała, bo to by było głupstwem skoro widziałam go tylko w trzech filmach(zresztą można to uznać nawet za jeden)...

Foczka_5

no Mortensen ma rzadki wśród aktorów dar do robienia tego by wyglądać kiepsko :) We "Władcy..." ma brodę i długie włosy które nigdy nie widziały grzebienia heh. na codzień Viggo, ogolony i z niezbyt ciekawą fryzurą wygląda jak wygląda....

użytkownik usunięty
Foczka_5

Jest już poprostu stary i pali papierosy dlatego tak wygląda.

Właśnie oglądam "Las namiętności" z Viggo i tu także był przystojny. Ok - przez 13 lat mógł się postarzeć, ale np. na tym zdjęciu co jest tu na filmwebie w ogóle nie przypomina Aragorna albo tego jak wygląda właśnie w oglądanym przeze mnie filmie... Powinien o siebie zadbać xP.

Foczka_5

No tak, bo tylko przystojni aktorzy powinni istnieć. No cóż a mnie Viggo się podoba taki jakim jest

Foczka_5

praca charakteryzatorów? już sporo wody upłynęło odkąd Władca był kręcony. a jeśli chodzi o ową "pracę" - Oni muszą pracować przy każdym, chociaż według mnie Mortensen jest przystojny, a przy okazji ma talent, więc jest ok. poza tym jak można wystawić ocenę aktorowi, ze względu na wygląd?! gdyby to było najważniejsze, to sporo aktorów w ogóle nie pojawilaby się na szklanym ekranie. ale od czego mamy photoshopa i jemu podobne programy? ;) a oceny proponuje wystawiać za grę, a nie za powierzchowność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones