Viggo Mortensen

Viggo Peter Mortensen Jr.

8,6
58 489 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Viggo Mortensen
Dangeris

Ja też jestem ciekawa.

arwenawaler

Niestety nie.

Dangeris

tak pojawi się
zagra swojego starego

bolec_4

W sumie pewnie jest podobny do swojego taty, bo w końcu to jedna krew.

bolec_4

Nie pojawi się, gdyż czytałam wywiad z Peterem Jacksonem i jednak z niego zrezygnowano. Viggo ubolewa nad tym.

MarysiaXD95

to tylko przykrywka Jackson to mój kumpel specjalnie nie wyjawił tej informacji by zrobić fanom niespodziankę gdy niespodziewanie krasnoludy zastaną w krzakach Vigo posuwającego na pieska księżniczkę elfów

Dangeris

Nie może zagrać ojca Aragorna bo ten umiera kilka lat wcześniej, a jeśli miałby się pojawić Aragorn to chłopiec poniżej 10 roku życia, więc Viggo się nie pojawi na 100%.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bolec_4

Jesteś taki tępy od urodzenia czy po prostu udajesz downa?

Dangeris

Zdecydowanie nie :P

użytkownik usunięty
Dangeris

w książce nie występuje Aragorn...

Nie zdziwię się jak w tej trylogii zdecydowaną większością będą rzeczy, które nie pojawiły się w książce. Książka jest na schrupanie w 2-3 dni. Sam przeczytałem ja w tydzień tylko jeżdżąc godzinę rano do robo i po południu z robo.
Dla mnie to książka na jeden film, ale wiadomo, kasę trzeba trzepać.
Gdyby najpierw z hobbita zrobili trylogię a potem Piotrek miałby wyreżyserować władcę, to pewnie zajęłoby mu to 18 lat i powstałoby 15 częśći...
Legolasa też nie było w książce, a widzę go w obsadzie, podobnie z Galadriela, Frodo, po prostu Jackson będzie wplatał milion wątków, żeby zapełnić te 3 filmy po 3 godziny...

Kajak_Szatana

zgadzam się. książka na jeden film. no może góra na dwa, ale na pewno nie na 3 części... ale to się sprzedaje, więc będą doić tą krowę póki będzie dawać mleko...

goddessa

A dawać będzie i to hektolitrami...

użytkownik usunięty

To akurat nie ma nic do rzeczy.
W filmie ma pojawić się cały szereg postaci i wydarzeń, których w książce nie było , lub też o których owa książka jedynie wspomniała. Ostatecznie, robią z 200 stronicowej bajki aż trzy filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones