Viggo Mortensen

Viggo Peter Mortensen Jr.

8,6
58 489 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Viggo Mortensen

Wspaniały!!

użytkownik usunięty

Podziwiam go przede wszystkim za to, jak umie wczuć się w rolę. Gra bardzo realistycznie. Co do urody, to moim zdaniem taki znowu naj-naj nie jest, ale oczka to ma śliczne:-) Jeden z moich ulubionych aktorów. Pozdrawiam wszystkich fanów Viggo.

Zgadzam się z powyższy, iż Viggo ma piękne oczy. Ponadto wydaje mi się, że ma piękne imię... i oczywiście mi osobiście bardzo imponuje jego zdolność do porozumiewania się w tak wielu językach. Sama jestem wielką miłośniczką szwedzkiego i hiszpańskiego :).
Wczoraj oglądałam go w "28 dniach" z Sandrą Bullock. Z początku myślałam, że jego rola będzie tam znacznie większa, ale z drugiej strony nawet tak epizodyczna postać jak jego bohater, dużo wniosła do fabuły, rozwoju akcji i decyzji bohaterki granej przez Sandrę. Ogółem rzecz biorąc to bardzo polecam "28 dni" - moim zdaniem naprawdę świetny film. Ba!, nawet wzruszyć się można... przynajmniej ja się wzruszyłam :).
Pozdrawiam fanów i fanki Viggo.

użytkownik usunięty
panna_niesmiala

Ja również jestem pełna podziwu dla jego znajomości językowych i, fakt, imię też ma ładne i bardzo oryginalne. Nie przegapiłam filmu 28 dni i też uważam go za bardzo dobry. Właśnie taki, jaki lubię: można się pośmiać i wzruszyć. A co do roli Viggo, to choćby była najmniejsza, zawsze coś wnosi do filmu. Taki aktor nie może pozostać niezauważony:-)

zgadzam się z powyższym*
(wybaczcie ewentualne błędy)

A propos naprawdę dobrych filmów z wyżej wymienianym panem: jakiś tydzień temu mieliśmy okazję oglądać GO w ?Życiu Carlita?.
Ja osobiście uważam, że jedna z najgenialniejszych Jego ról to Frank w ?Indiańskim biegaczu?. No i moja ulubiona: Jimmy Kowalsky w ?Znikającym punkcie?. Polecam wszystkim fankom. A czy wiecie może, czy będzie u nas wyświetlany ?Alatriste????
Pozdrawiam.

perelinka

Wątpliwe czy "Alatriste" wogóle u nas będzie. Ja widziałam ten film i powiem, że całkiem, całkiem... Ale osobiście wolę Viggusia bez wąsów albo z bródką jak we "Władcy...".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones