Viggo Mortensen

Viggo Peter Mortensen Jr.

8,6
58 324 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Viggo Mortensen

Co za mezczyzna, i zagra, i namaluje, i potrafio sie mieczem poslugiwac! Jestem pelna podziwu. Ciekawe, czy ma brata? ;-)

Eorath_at_Tiffanys

ma,i to dwóch braci!nawiasem mówiąc jestem ciekawa czy też tacy uzdolnieni...:)

Akatonka

Ja wiem ze 1 jego brat swietnie spiewa bo slyszalam na mtv jak byl wywiad z Viggiem i jego bracmi . Natomiast 2 brat ma uzdolnienia techniczne i slyszalam ze sooper technik

kreska7

czemu w Polsce takich nie ma?? :D albo są tylko się gdzieś ukrywają... wielka szkoda...

Eorath_at_Tiffanys

Z wiarygodnych (przynajmniej tak mi się wydaje:-) żródeł wiadomo mi, że Viggo ma dwóch młodszych braci. Obydwaj są geologami. Pozdr 4 all

Eorath_at_Tiffanys

Macie szystkie racje, jest niesamowitym aktorem, mezczyna i wogóle...

Eorath_at_Tiffanys

No zapomniałaś jeszcze dodać że Viggo jest poetą......inteligentny aktor, to w dzisiejszych czasach rzadkość

qba_35

Powiem tyle, ze gdy zobaczylam na pewnej stronie obrazy, wiersze i zdjecia Vigga to szczeke z podlogi musialam zbierac. Ale coz, niestety tak jest- albo ktos nie ma zadnego talentu, albo ma ich multum ;)
I dodam- obecnosc na jakiejkowliek wystawie prac pana Mortensena- to bylo by wielkie COS ;)
Pozdrawiam

Caireann

Caireann, a pamiętasz może jaka to strona była? bo też bardzo chętnie bym to zobaczyła :)

Caireann

Proszę ;) http://www.viggo.strona.pl/
Są wiersze, obrazy i zdjęcia autorstwa Pana Mortensena :)

Caireann

fantastycznie, dziękuję!! :)

The_Carnival_Is_Over

Alez ie ma za co ;) Cała przyjemność po mojej stronie :D

Caireann

dzięki, dzięki za tą stronkę <3

już od jakiegoś czasu polowałam na takową ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones