Vincent Cassel

Vincent Georges Pierre Crochon

8,0
23 183 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vincent Cassel

Żoną Vincenta jest Monica Bellucci :o??? Dlaczego ja o tym nic nie wiedziałam!?!?!?! :o

ottak

Też nie przypuszczałam.. Jak by to powiedzieć.. nie bardzo do siebie pasują.. :)

ottak

zdziwilam sie kiedy sie dowiedzialam, ale osobiscie vincent mi sie strasznie podoba, prawdziwy facte...JEST DLA MNIE IDEALEM :D

k_8guru

Dziewczyny lubią niegrzecznych chłopców, co akurat jest bardzo dobrą sprawą :-) myślę, że Cassel ma iskrę prawdziwego chłopa a nie wymuskanego lalusia w stylu metro. Pozdrawiam piękne panie, hehe.

Tommy_DeVito

szokulec :)

R_E_B_E_L

Jak dla mnie to Vincent pasuje do Bellucci ;)
O ich związku dowiedziałam się z gazetki przed filmem "doberman" i tez najpier troche się zdziwiłam ;P
Monica wkońcu nie wybrała by "lalusia" xD

niunia

No to przynajmniej sceny łóżkowe w "Nieodwracalnym" nie były dla nich straszne :D Chyba specjalnie parę wzięli bo kto by chciał na nago się obściskiwać z obcym facetem/babką i to tyle czasu :D

paulina152

Ja tam bym chciał się z nagą Moniką obściskiwać tyle czasu, a nawet troche dłużej :P

Brat_Stali

hehe ja do tej pory tez nic nie wiedzialem, Monica to bogini kobiecosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ottak

jest jego żoną, i to od dłuższego czasu. ;p

ottak

Oni są RAZEM????!!!
No i bardzo dobrze!

ottak

O nie! Nie wysłali Ci zaproszenia?

ottak

oja, ludziska, jak możecie odświeżać tematy sprzed 3 lat? aż mi się okropnie głupio zrobiło po przeczytaniu tego, dziecko wojny jakieś to pisało, więcej emot i znaków zapytania chyba dać nie mogłam. shame on me. nie piszcie tu już, niech ten temat spadnie w czeluście filmweba.

ottak

O nie, niech zostanie jako przestroga!

ottak

to po co Ty odświeżasz? a, niech sobie pisze co chce, sprawa założyciela tematu, nie wiem dlaczego tak to przeżywasz?

k_8guru

Widze, ze nie tylko ja przezylam szok z tego malzenskiego powodu! heh
Ja od zawsze uwazam tego aktora za masakrycznie brzydkiego -po prostu, a uzywajac wiecej epiteow do okreslenia mojego zdania na temat jego urody to dla mnie jest oblesny, odrzucajacy, zupelnie nie w moim guscie. Wstyd sie przyznac i przed sama soba jest mi glupio, bo wcale ta opinia mi sie nie zmienia. Ale za to...tu wielkie zaskoczenie... Jako aktora cenie go bardzo i widzialm wiele filmow z nim w obsadzie, zapadl mi min. epizod w 'Elizabeth', wystapil w krotkim epizodzie, ale zrobil to bardzo sugestywnie;]] Zakopal sie w moim mozgu;D
A wracajac do jego zwiazku z Belluci to maja kolejna inspiracje do filmu, np o tytule: 'Piekna i Bestia Return- the movie' ;]]
Acha... i polaczyli geny!, co mnie bardzo ciekawi heh, byle ich coreczka,a jak przystalo w naturze, odziedziczyla geny po mamusi....hihihi^^

LasVegasParano

errata: Bellucci
Wogole wybaczcie za ten prostacki jezyk, ale nasze polskie ogonki i kreseczki mi nie wchodza, wina klawiatury. Bardzo mi przykro!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones