Vincent Cassel

Vincent Georges Pierre Crochon

8,0
23 183 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vincent Cassel

Jestem po seansie czarnego łabedzia,i jestem w szoku.Vincent idealnie pasuje do roli nauczyciela niny.Przedtem juz coś słyszałam o tym aktorze,ale nie wiedziałam ,ze jest taki fenomenalny,a przy tym ma niesamowity typ urody.wow.muszę,obejrzeć ten film jeszcze raz.

saskialove

Jest w czolowce aktorow francuskich. W naszym kraju raczej slabo znany :< Niestety.

saskialove

W Czarnym Łabędziu jest genialny! ;D

saskialove

zgadzam się z wami w Czarnym Łabędziu jest genialny
jest rewelacyjnym aktorem

Anda00

Tak, w tym filmie ( Black Swan) wypadł genialnie,w "Derailed" tez OK rola

boundless

a w 'Nienawiści'? Może zbyt przystojny to nie jest zrobiony na dresa. Jednakże rola fenomenalna. Polecam, jesli chcesz się nim zainteresować.

Keira2016

A wiesz, może szkorzystam z Twojej propozycji.
A Ty jeśli ie znasz fimu "Wschodnie obietnice" też mogę polecic ten film, bo niejako ja upieklam 2 pieczenie przy jednym ogniu, bo wystepują tam Viggo Mortensen no i Vincent Cassel

boundless

Przyznam się,że z tym aktorem ogladałam tylko Łabędzia,muszę poszukać tej "nienawiści" bo "nieodwracalne"boję się obejrzeć przyznam się szczerze,pomimo Vincenta i jego żony,ale podobno scena z gwałtem dla wrażliwców jest praktycznie nie do przejścia.

saskialove

Świetnie też zagrał w filmie "Na moich ustach" - polecam.

użytkownik usunięty
Chile

dziwne, że nie dostał nominacji do Złotego Globu, bądź innej nagrody za rolę w Black Swan, bo faktycznie zagrał bardzo charyzmatycznie.

Mi tez się tam bardzo podobał ;)

saskialove

a mnie jakoś nie przekonał jako nauczyciel w "czarnym łabędziu". To był pierwszy film, w którym go zobaczyłam i jakoś nie zapadła mi jego rola w pamięci (nawet się dziwię, że dostał nominację do nagrody...), ale później zobaczyłam film "La Haine" i kurczę, stwierdzam, że nikt lepiej nie mógł tam zagrać niż on. Facet ma talent i aż sie dziwię, że dostał tylko jedną (?) nominację za tę rolę :)
Świetnie też wypadł we "wrogu publicznym" "nieodwracalnym" (Belucci za scenę gwałtu powinna dostać Oscara) i w "apartamencie."
Jednym słowem: Cassel wielkim aktorem jest :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones