Vincent Gallo

7,9
2 008 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vincent Gallo

Natknąłem się właśnie na Interii na zestawienie rzekomo najbrzydszych gwiazdorów
filmowych
http://film.interia.pl/wiadomosci/film/news/brzydki-i-co-z-tego,1673628,38
Może nie mnie oceniać męską urodę, ale Gallo jako brzydal, ktory zrobil karierę mimo braku
urody ?!! Obok Danny'ego DeVito i Philipa Seymoura Hoffmana?
Kobiety z mojego otoczenia uważaja Vincenta Gallo (zwlaszcza w Buffalo'66 i The brown
Bunny) za zabójczo wręcz przystojnego.
Co wy na to drogie Panie?

m_k_jankowski

Vincent Gallo ma hipnotyzujace spojrzenie. Wydaje sie niebezpieczny, troche szalony. Nie da sie ukryc, ze jest to dla wiekszosci kobiet pociagajace.
Zreszta polowa tej listy budzi wsrod moich kolezanek dziki smiech.
Vincent Gallo, Sylvester Stallone, Tim Roth?

m_k_jankowski

Ale głupio. Przecież był modelem..

m_k_jankowski

oj tam oj tam... widywało się brzydszych :]

m_k_jankowski

Spokojnie mógłby zagrać wampira albo zombiaka bo praktycznie w każdym filmie jakim go widziałem wyglądał jak chodzący trup :)

m_k_jankowski

ha! dla mnie to jakiś żart - przecież on jest szalenie przystojny i męski. och, uwielbiam go...

m_k_jankowski

Jest zabójczo przystojny!

m_k_jankowski

Imho najseksowniejszy facet na świecie.

m_k_jankowski

Bo to jest mainstreamowe-polityczno-poprawne postrzeganie piękna, że tak zacytuję Guardiana "they think they are fashion forewards but in reality they are fashion BOREWARDS"...

m_k_jankowski

dla mnie oryginalne i nietypowe twarze sa u faceta najbardziej pociagajace i z tego wzgledu uwazam Vincenta za cholernie seksownego mezczyzne - i do tego ten jego wzrok jest po prostu zabojczy. Tysiac razy bardziej atrakcyjny niz tam jakis Brad Pitt czy Orlando Bloom.

m_k_jankowski

Ma bardzo oryginalną i malarską urodę, wręcz idealny jako model do portretowania. Świetne rysy twarzy, lico z charakterem i pazurem. Nie wiem co to za pokraczny ranking, ale gdyby był brzydki raczej nie zostałby modelem. Nie jest to kolejny przebrzmiały "piękniś" typu Clooney czy Gere, których de facto uważam za nad wyraz bezbarwnych. Takiego
Clooney'a można by porównać do nowego modelu audi, które za 5 lat się rozsypie i jest bez duszy. Gallo to wytrawny i oszałamiający mustang z końca lat 60.
Moim zdaniem jego aparycja jest wręcz wymarzona do wyszukanych reklam luksusowych kosmetyków ciuchów czy samochodów. Modeli jest wielu, ale jak się spojrzy na Gallo to jakby przeszył piorun, tej twarzy nie da się zapomnieć.

m_k_jankowski

Dla mnie najprzystojniejszy aktor... Wiadomo najprzystojniejszy mężczyźni to mój mąż i syn... A z aktorów moja prywatna lista wygląda następująco. -Vincent Hallo - Nicolas Cage - Clint Eastwood...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones