Virginie Efira

7,7
3 058 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Virginie Efira

Niesamowicie podobna do Jennifer Lawrence! Nie wiem czy tylko w moim przekonaniu, aczkolwiek ja widzę duże podobieństwo, jak i w wyglądzie, jak i w gestykulacji, ruchach itd.
Ciekawa sprawa ;)

Meg_41

Muszę się z Toba nie zgodzić. Od początku widze w niej Katherine Heigl. Od początku jak ja zobaczyłem to wiedziałem. Normalnie są jak siostry. Obejrzyj sobie Roswell; W kręgu tajemnic to się przekonasz że identyczne są.

beenewbeniu

dla mnie ona też wygląda jak Katherine Heigl. Normalnie są jak siostry.

Iwet87

dla mnie też

slawek843

i dla mnie też, na początku gdy zobaczyłem ją w filmie "Facet na miarę" byłem pewny że to Katherine Heigl

Meg_41

ja także zwróciłam uwagę na podobieństwo do Jennifer, wogóle nie przypomina Heigl, wiadomo że dzieli je duża różnica wieku ale podobieństwo aż rzuca sie w oczy

AsiaSzach

Jeśli chodzi o nią i Heigl to dzieli je różnica jednego rocznika. Ona jest z 1977 a Heigl 1978. Do tego są niemal tego samego wzrostu. Dzieli je 1 cm. Obie są zwykle blondynkami, a upodabniać do siebie może je photoshop. Czasem mija chwila zanim przeczytam kto jest na zdjęciu zanim rozpoznam osobę z plakatu lub okładki czasopisma.

MobyDick_id

chodziło mi o różnicę wieku między Jennifer, a Virginie ;)

Meg_41

Podobna troszkę z jedną różnicą ... jest o wiele ładniejsza od Jenny.

Meg_41

Również uważam, że przypomina Jennifer:) Wiedziałam, że ktoś tu poruszy ten wątek.

Meg_41

Ja w ogole jak ja zobaczylam na jakims plakacie to moje pierwsze slowa 'Jennifer Lawrence!". Dopiero potem ze zdziwieniem zobaczylam, ze to jakas francuska aktorka :) No jak w morde strzelil Jennifer ;)

Metropholis

Że też nie poznałaś po różnicy wieku i ewidentnym talencie aktorskim na korzyść Belgijski.

marcin261287

To było JEDNO zdjęcie, JEDNO zerknięcie, i JEDNA myśl, JEDNO skojarzenie. Nie ma co się czepiac z tego powodu. Serio.

Metropholis

Nie czepiam się, tylko nie rozumiem fenomenu "urody" Lawrence.

marcin261287

Hmm... A na czym polega ten fenomen? Bo jedyne, co moge powiedziec o Jen toże jest ładna i tyle. Nie ten typ kobiecej urody, by sie nim zachwycać, a wydaje mi się, że Lawrence ludzie lubią za sposób bycia niż wyglad. A tak poza tym , chodziło mi tylko o to, ze moim pierwszym skojarzeniem na widok tej Efiry była Lawrence. Zwykłe złudzenie i tyle. No i zdziwiliłam sie, że inni też o mieli.

marcin261287

No i nie zrozumiesz. Nie musi się każdemu podobać i Ty powinieneś szanować zdanie innych, bo KAŻDY MA INNY GUST. Ty nie rozumiesz fenomenu urody Jen, a np. zachwycasz się Scarlett Johannson albo jakąś Kardiashianką i na pewno jakby ktoś napisał, że są do bani, brzydkie czy coś podobnego to od razu byś gadał "To ... jest brzydka" itp. xD.

Heigl_Tatum2

Gdzie się zachwycam urodą Johannson, a tym bardziej tą drugą?

marcin261287

Podałam przykład, "np." to znaczy na przykład...

Heigl_Tatum2

Z tego przykładu nic nie wynika.

Meg_41

A mi w filmie ,,Miłość po francusku", w niektórych scenach, niesamowicie przypominała Carey Mulligan :) Widać ile głów, tyle opinii i każdy postrzega inaczej.

Meg_41

Jestem po obejrzeniu miłości po francusku i mi w tym filmie przypominała troszkę Magdę Frąckowiak

Meg_41

Kate Hudson / Basia Kurdej-Szatan

Meg_41

mnie bardzo przypomina Katherine Heigl

masquerade__

Mi się skojarzyła z Drew Barrymore

Meg_41

No nie?! Jak ją zobaczyłam na plakacie to od razu pomyślałam "To Jen?!" :o. Ale później, że albo może do Scar podobna albo właśnie do Kat... Chyba jest nimi wszystkimi xd.

Meg_41

w ogóle, Belgijka bije urodą Amerykankę na głowę. Lawrence ma mongloidalne rysy

walkirium

Coś jak połączenie Charlize Theron z Katherine Heigl ;) zjawiskowa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones