Virna Lisi

Virna Lisa Pieralisi

8,3
525 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Virna Lisi

Taka piękna i seksowna kobieta i do tego dobra aktorka, a tu tylko dwa tematy.

Radzę obejrzeć 'Czarnego tulipana' z Alainem Delonem, 'Jak zamordować własną żonę' z Jackiem Lemmonem i 'Nie z moją żoną' z Tonym Curtisem - świetne zagrane, zabawne filmy! I piękna Virna jako główny atut!

bardotek69

Masz rację Bardotek ! Virna była cudowna i prześliczna, szkoda, że mało kto ją pamięta. Ja osobiście dopiero ją poznaję i oglądałam "Jak zamordować własną żonę" Lisi to na pewno jedna z ikon włoskiego kina.

bardotek69

Tak, bardzo ładna. Zauważyłam, że na niektórych zdjęciach
jest podobna do Marilyn Monroe :). W najbliższym czasie
planuję zobaczyć "Sinobrodego", "trafiłam" na nią dzięki
Burtonowi.

Ingrid_Bergman

Jeżeli chodzi o ładunek wizualny Virny w tym filmie to uważam, że to nie za dobry pomysł - strasznie ją oszpecili charakteryzacją zgodnie z epoką:

http://www.google.pl/search?client=firefox-a&hs=2Oy&rls=org.mozilla:pl:official& q=Bluebeard+Virna+Lisi+Richard+Burton&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.47534661,d.bGE&bi w=1024&bih=605&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=pxmzUeWqG8m D4gTowIDgBw

Virna była przepiękna w 1966 roku! Co do jej podobieństwa do Marilyn Monroe to rola w "Jak zamordować własną żonę" została napisana specjalnie dla Brigitte Bardot, ale Bardotka ją odrzuciła z uwagi na to, że nie chciała kręcić w Hollywood. Producenci zatem postanowili znaleźć godną jej następczynię - blondynkę z Europy, która byłaby skrzyżowaniem B.B. i Marilyn Monroe właśnie - w ten sposób w owym filmie zagrała piękna Virna Lisi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones