Virna Lisi

Virna Lisa Pieralisi

8,3
525 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Virna Lisi

Ta cudowna kobieta i świetna aktorka odeszła zupełnie niespodziewanie.W jej karierze były filmy słabe ,dobre i wybitne/Królowa Margot/.Ale są tylko gdzie je zobaczyć?Jesteśmy karmieni sieczką serialowo-amerykańską.Jest tvp kultura ale to za mało!!A może jakiś przegląd filmów z jej udziałem ale to chyba nierealne.

marek_kulak

w internetach wszystko jest realne, na przykład na amazon prime są z nią 4 filmy w ramach subskrypcji i 3 inne do kupienia:

https://www.amazon.co.uk/s?k=%22Virna+Lisi%22&i=instant-video&rh=n%3A3010085031& ref=atv_dp_pd_star

hellblazer

Dzięki za wiadomość ale te filmy są w wersj angielskiej a nie jestem aż biegły w tym języku.Dziękuję i pozdrawiam świątecznie z nadzieją,że nasza kochana telewizja coś z Jej udziałem pokaże!

marek_kulak

Wiem, że prime wszedł teraz do polski (pod primevideo.com ) - nie wiem co znajduje się w repertuarze, ale obsługa klienta twierdziła, że wszystkie tytuły jakie mają będą dostępne po polsku. Niestety wiem, że co kraj to amazon (.de, .com, .co.uk) z bardzo różnymi repertuarami oprócz produkcji samego amazonu, więc prawdopodobieństwo dostępności takich 'ramotek' jest raczej niskie. Bazy filmowe wszystkich tych portali jednak stale rosną, więc może jeśli nie dziś to kiedyś w przyszłośći...

hellblazer

Dzięki bardzo za informację będę próbować.I za trud jaki sobie zadałeś pozdrawiam świątecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones