Vittoria Belvedere 

7,7
100 ocen gry aktorskiej
Vittoria Belvedere
Córka Giuseppe i Marii Belvedere przyszła na świat 17 stycznia 1972 roku w Vibo Valentia, mieście posiadającym wielowiekową historię, położonym na południu Włoch w regionie Kalabria. Ma brata Santina. Wraz z rodziną przeprowadziła się do Lombardii, regionu w północnych Włoszech. Dorastała w Vimercate, 15 kilometrów od Mediolanu.
Ze względu na swoją urodę, wspaniałą sylwetkę i energię z powodzeniem rozpoczęła w Rzymie karierę modelki. Jej znajoma Paola Petri została jej agentką.
Mając 20 lat, zadebiutowała w filmie. Grywała z najlepszymi aktorami europejskimi: z Franciem Nerem w dramacie "Złoto", z Nastassją Kinski w komedii "In camera mia", z Grażyną Szapołowską w mini-serialu "Plac hiszpański", z Kim Rossi Stuart w filmie telewizyjnym "La Famiglia Ricordi". Pojawiła się u boku Kabira Bedi w filmie przygodowym "Powrót Sandokana". Zwróciła na siebie uwagę krytyków w telewizyjnym filmie biblijnym Raffaele Mertesa "Biblia. Apokalipsa świętego Jana" jako Irene.

Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 17 stycznia 1972

miejsce urodzenia: Vibo Valentia, Włochy

wzrost: 173 cm

mąż Vasco Valerio (od 12.06.1999); 3 dzieci: Lorenzo (ur. 08.05.2000), Emma (ur. 06.12.2004) i Niccolò (ur. 08.04.2010)
Ma brata Santina.
W 2011 roku wystąpiła w reklamie bielizny Lepel Belseno.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Historia Świętej Rity, i bardzo dobrze grała i jej wygląd jak najbardziej pasował do Świętej Rity taka miła dla oka twarz dobrej osoby, widac ze starannie producenci filmu dobrali bohaterke filmu,

j.w. Patrząc na jej zdjęcie profilowe można mieć wrażenie, że wygląda jak Cichopkowa :) Zerkając na tą jej fotkę w obsadzie filmu Jan Paweł II ja właśnie tak stwierdziłem (zanim zobaczyłem napis pod zdjęciem) i serio myślałem że w tym filmie gra pani Cichopkowa:D

jej twarz......

użytkownik usunięty

duże oczy,dziwne brwi,mały nos,wąskie usta.................to vittoria!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones