Władysław Pasikowski

7,5
5 382 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Władysław Pasikowski

a nadal jest Pan najlepszym naszym reżyserem i scenarzystą. Potweirdza Pan, że jestesmy w
stanie robić dobre filmy!

emu_

świetny reżyser i tyle

emu_

my? to znaczy, kto?

pon_voytace

zastanwialem się przez chwilę, czy to pytanie retoryczne, jednakze Twoje oceny upewniły mnie, że to tylko prowokacja. Dlatego "good night and good luck"!

emu_

Naszym reżyserem, to znaczy czyim? My, to znaczy, kto?
Pytanie zbyt trudne?

pon_voytace

Jeśli jesteś Melanezyjczykiem z obywatelstwem Papui-Nowej Gwinei to faktycznie faux pas.

perun_6

Coraz częściej żałuję, że nie, szczególnie gdy czytam posty takich idiotów...

emu_

wystarczy spojrzeć na wypowiedzi tego " prawdziwego polaka" i wszystko jasne

Expendable91

fakt, ale i tak zawsze będzie mnie to bawiło, że ludzie zawsze są bardzo mądrzy przez internet. W prawdziwym życiu to już nie są tacy odważni. Oceniają film przez pryzmat swoich kompleksów i życiowych niepowodzeń. Szkoda, podejrzewam że jak wyjdzie Jack Strong, to znów pojawią się nieprzyjazne komentarze.

emu_

Tak, świetny reżyser, to prawda, ale ze scenariuszami to różnie bywa. Glinę np. napisał mu Maciejewski, a tak na dobrą sprawę, to obecnie największa petarda w arsenale Pasika (odejmując szum wokół Pokłosia - to bardzo dobry film, ale ja Glinę ubóstwiam) obok Psów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones