Władysław Pasikowski

7,5
5 383 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Władysław Pasikowski

właściwie to dno i wodorosty, jego filmy są tak denne, że aż żałosne. Teraz z perspektywy czasu widze, że psy to też była próba wybielania sbeków , jemu chyba scenariusze to szechter pisze

PEACEandLOVE

Widzę że po projekcji "Pokłosia" jesteś, tak?

PEACEandLOVE

Po pierwsze Psy - bardzo dobry film, po drugie, Pokłosie - zajebisty film. Jeżeli masz odmienne zdanie, bo ruszają Cie cliwe komedie romantyczne czy inne ścierwo robione w Polsce, nie mam nic przeciwko. Jednakże nie mów, że Pasikowski jest dnem, bo jest naprawdę dobrym reżyserem ;] Przynajmniej do mnie to trafia.

użytkownik usunięty
PEACEandLOVE

Zgadzam się z Tobą w 100%. Pzdr.

PEACEandLOVE

Kino Pasikowskiego nie jest ani denne ani nie ma złych scenariuszy. Wrecz przeciwniee - filmy są dobrze nakręcone, scenariusze zawierają świetne dialogi. Owszem, niektóre projekty pachną lekkim kiczem, ale za to się je pamięta. I przede wszystkim jego twórczość jest prawdziwa - pokazuje coś w co jestem w stanie uwierzyć. Kupuję to.
PS. Widziałeś serial "Glina"? Przynajmniej kilka odcinków? Czy Twoim zdaniem to jest żle zrobione? Bo wg mnie trzyma w napięciu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones