Władysław Pasikowski

7,5
5 377 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Władysław Pasikowski

dawno takiego zajebistego filmu nie oglądałem więcej takich polskich filmów szpiegowskich panie pasikowski

paul_van_dyk_87

Zgadzam się. Obok "Psów" najlepszy film Pasikowskiego.

Heatseeker

i chu...:)

paul_van_dyk_87

Muszę jak najszybciej się wybrać do kina, żeby przekonać się o tym na własne oczy...

paul_van_dyk_87

Potwierdzam kolego. " Jack Strong" jest zajebisty, a Pasikowski jak zwykle udowadnia, że ma w pogardzie opinie lewicowego i prawicowego motłochu...

Skandal

paul van dyk wie co dobre pozdro bracie :)

użytkownik usunięty
paul_van_dyk_87

Tak Pan Pasikowski powrócił w najlepszej formie. Stracilem nadzieje na dobry film tego Pana po latach jak obejrzałem "Pokłosie". Następnie "Jack Strong" i wielka klasa. Oby teraz nie obniżył lotów

paul_van_dyk_87

zgadzam sie, ale z tą różnicą, że Jack Strong mimo wszystko jest lepszy od Psów. To najlepszy film pana Władysława, a wiem co mówie bo jestem fanem jego kina. W moim rankingu: Jack Strong, Reich, Demony Wojny wg Goi a potem cała reszta...wszystkie filmy prócz Pokłosia trzymają wysoki poziom, nawet jak maja wiele niedoróbek (Operacja Samum), czy poruszają luxne tematy (Słodko gorzki). Ale Jack Strong to opus magnus Pasikowskiego. Jeśli Pokłosie miało być cena za zdobycie środków na Jacka Strong to warto było!!

aliveinchains

Ja bym nie przesadzał z tym, że Jack Strong jest lepszy od Psów, ale jest naprawdę dobry.
Dla mnie: Jack Strong, Psy, Kroll, Demony Wojny wg Goi to w miarę równy, świetny poziom.
Nie widziałem Pokłosia, Operacji Samum i Słodko gorzki. Co powiesz o tych filmach?

użytkownik usunięty
aliveinchains

Też jestem fanem jego kina i powiem ze wg mnie nie jest równy Psom bo to klasyka a z drugiej strony to Jack jest kręcony inaczej i ma inna tematyka. Dla mnie lista przebiegała by następująco: Psy, Psy2, Kroll, Jack, Demony, słodko gorzki, raich, pokłosie operacja,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones