Włodzimierz Bednarski

Włodzimierz Jan Bednarski

8,1
3 225 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Włodzimierz Bednarski

Informację przekazała Miriam Aleksandrowicz :(

JohnTheBrave

Wielka strata dla polskiego dubbingu. Niezapomniany Fred Flintstone, władczy Zeus, potężny Król Tryton, agresywny i narwany Książę Igthorne, sprzedawca różdżek - Pan Olivander, bezwzględny Jafar... Głos mojego dzieciństwa. Wczoraj nie mogłem w to uwierzyć w tą informację

Damian_Oporski

Mimo wszystko dożył pięknego wieku i niestety ale 85 to nie 35 by wyrażać zdumienie, tylko żal, że odchodzi osoba tak zasłużona a zarazem tak bardzo niedoceniona poza środowiskiem dubbingowym.

JohnTheBrave

Dla mnie też jeden z głosów mojego dzieciństwa. Uwielbiałem go za Freda Flintstona i liczyłem na chociażby jednorazowy powrót z emerytury. Wielka szkoda, że już nigdzie nie usłyszymy jego wspaniałego głosu.

JohnTheBrave

Mnie nadal ciężko w to uwierzyć. Bardzo przywiązuję się do aktorów głosowych, bo ich głosy są dla mnie nie tylko wspomnieniami, ale duszami postaci, jakim użyczali głosu. Okropna strata. Prawdziwy "ojciec" dubbingu

JohnTheBrave

A dopiero co kilka dni temu czytałem o nim. Słuchałem Narrenturm i głos Freda Flintstonowa jakoś mnie tak uderzył. Teraz już nawet nie pamiętam za kogo podkładał głos w audiobooku. Jakoś tak dziwnie teraz..

użytkownik usunięty
JohnTheBrave

Ooo a ja o dziwo dopiero dziś się przypadkiem dowiedziałam, że pan Włodzimierz Bednarski nie żyje. Jestem w ciężkim szoku, bo jakoś nigdzie nie widziałam o tym wiadomości. Nawet np na onecie czy innych portalach. Nawet nie wiem czy w tv o tym wspomnieli. Dziwne, że taka informacja mi umknęła. Przypadkiem jakoś dziś weszłam na YT na kanał "Widzę Głosy" by zobaczyć co tam nowego a tu taka niemiła "niespodzianka". Jestem w ciężkim szoku i jest mi ogromnie smutno. Uwielbiałam jego głosu słuchać. To dzięki niemu uwielbiałam oglądać "Flinstonowie" czy "Dastardly and Muttley". Odszedł legendarny głos. I już nigdy go nie usłyszymy. Chyba, że w jakiś starych kreskówkach by sobie przypomnieć. Piękny niesamowity głos. I aktorko dubbingowo mistrzostwo!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones