Wayne BradyI

Wayne Alphonso Brady

7,5
84 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wayne Brady

Uwielbiam go w Whose Line Is It Anyway:)

Samara_4

jeju nie spotkalam juz dawno tak utalentowanego czlowieka...czlowiek orkiestra :D jest swietny niezaprzeczalnie i niepodwazalnie :*

Samara_4

Wayne kicks ass :D Whose line to w ogóle najlepszy show EVER :)

Udjat

Wayne ma świetny głos i nieźle się rusza :D

Samara_4

Zupełnie się zgadzam facet jest niesamowity a WLIIA to najlepszy program rozrywkowy jaki w życiu widziałam:)

kay_3

Szczerze nie moge sie doczekac az wreszcie stacje polskie zmadrzeja i wyemituja ten program. Uwielbiam WLIIA :D

bara_2

Lepiej nie. Zrobią jeszcze polską wersję i fani się pochlaszczą. WLIIA jest w sieci i niech tak pozostanie.

Fettor

Najlepszy z całej obsady "Whose line"

Fettor

Btw, to jest polska wersja Whose Line, tylko że nie kręcona. Grupa nazywa się W Gorącej Wodzie Kompani pochodzą z Trójmiasta.

Samara_4

podpisuję się pod wszystkimi, najlepszy w całym programie! Wayne rocks!
a na polską telewizję nie ma co liczyć, za dobry program, żeby go wyemitować.

Samara_4

nie wspominajac o tym, ze jak go widze na planie, to mi slinka leci; swietny glos, swietne cialo - swietny gosc

Samara_4

Nie pochlaszczą się, w Polsce są zdolni ludzie, Kołaczkowska, Halama lub jacyś zupełnie nowi, coś by się znalazło. Większy problem z tym, że tego nie będzie w Polsce, długo sie zwlekało i już póóźno.

Fanitha

ja bym wziął nowych. Halama np. już się wypalił.

owl88

Nawet jeżeli już teraz zaczęto by produkcję to efekty zobaczylibyśmy dopiero za jakiś rok.

Lovly

Świetny był w Największe przeboje Piosenki o kierowcach autobusów Pfff

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones