Wesley Snipes

Wesley Trent Snipes

7,8
15 894 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wesley Snipes

Oprócz niego brakuje tam chyba tylko Steven'a Seagal'a,Nicolas'a Cage'a i Will'a Smith'a :))

Iron_Maiden

A w jakich mordo biciach grali Cage i Smith?

DannielNemesis

Zapewne w żadnych, bo się do tego nie nadają.

DannielNemesis

Pocałunek śmierci z Cagem całkiem fajny film ;) i jest mordo bicie ;>

Iron_Maiden

O Seagalu bym się zgodził ale Cage i Smith to nieporozumienie :)

Iron_Maiden

Cage i Smith nie pasują!? Sorry ale według mnie tak. Cage już grał w filmach akcji (Lot Skazańców,60 sekund) natomiast Smith (Bad Boys,Ali). A do Niezniszczalnych dodałbym jescze Harisson'a Ford'a i Kurt'a Russell'a.

Iron_Maiden

Russel 100% pasuje ale Ford ? Za Indiana Dzonsa ?

użytkownik usunięty
Iron_Maiden

Mel Gibson. On się nadaję do Niezniszczalnych 3.

użytkownik usunięty
Iron_Maiden

A ja mam takich fighterów jak "Billy Blanks", "Don Dragon willson" "Mark Dacasscos" moim zdaniem to są osoby idealnie pasujące do gwiazd dawnych filmów kopanych :).... Oczywiście z wyżej wymienionych pasują "Snipes" S. Segal, K. Russel, który ze stalone wystąpił już w Tango!!!!

użytkownik usunięty
Iron_Maiden

No i Danny Trejo z jego piękną twarzyczką

Iron_Maiden

Może jeszcze Bolo Yeung :)

Iron_Maiden

Dorzucam Tommy Lee Jones'a :)

Iron_Maiden

wesley siedzi za nieplacenie podatkow. myslisz ze dadza mu wyjsc zeby zarobil i nie zaplacil znowu

użytkownik usunięty
Iron_Maiden

Ja bym dodał jeszcze Leonarda Dicaprio

to dodajmy jeszcze Adama Sandlera i Jimma Carreya:) ;)

użytkownik usunięty
Iron_Maiden

zgadzam sie co do Snipesa

Iron_Maiden

A może jeszcze Tom Hanks? :D

gatar

Snipes jak najbardziej ale "Steven'a Seagal'a,Nicolas'a Cage'a i Will'a Smith'a" - poco na co ?

Podoba mi się "Billy Blanks", "Don Dragon willson" "Mark Dacasscos" - któż o nich dziś pamięta ? a kiedyś stanowili podstawę dobrego filmu akcji jak Cynthia Rothrock ;) Wszystkich zniosę ale Seagal i Cage to już było by za dużo




Iron_Maiden

lepiej nie bo spier...il by film , marny aktor ktory nadrabia kopaniem i to w kiepskim sztucznym wykonaniu

Iron_Maiden

ZGADZAM SIE SNIPESA MOGLI BY DAC CHOCBY PO TAKIM KLASYKU JAK CZLOWIEK DEMOLKA LUB PAZASER 57

Iron_Maiden

Zgadzam się w 100%. Pasuje do "Niezniszczalnych" jak nikt inny. Tylko jeżeli Stallone znów pokona go w walce to dam filmowi ocenę 1 bez wahania i czwartej części (jeśli powstanie) nigdy nie będę oglądał.

użytkownik usunięty
dirt16

Cos w tym jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones