Wesley Snipes

Wesley Trent Snipes

7,8
15 888 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wesley Snipes
trancefan1986

Wyrok skończy odsiadywać 19 lipca 2013.

prof_mateusz27

ale sie wpie.dolił :(

Ralph_S_

wpier.dolił tak ale zarobił niezle :), ogolnie albo wyjdzie z więzienia i bedzie pruchnem albo wyjdzie i zrobi pie****o*e show tak powiem :) jestem za tym drugim

bonano09

już dostał podobno propozycje gry w Niezniszczalnych 3 ^^

r0hnin

skąd wiesz ? zarzuć jakimś info :)

bonano09

http://www.filmweb.pl/news/Eastwood,+Ford,+Cage.+Kto+jeszcze+w+Niezniszczalnych+ 3-87971

r0hnin

Wesley juz dostał propozycje do 2 czesc ale nie mógł opuscić stanów czy coś w ten deseń

bonano09

Nie coś w ten deseń, tylko w ciupie siedzi.

bonano09

Nie, nie zarobi. Jeszcze przed procesem zapłacił zaległe podatki, ale i tak nie dość, że mu przywalili grzywnę, to go jeszcze do pudła wpakowali. Nie dość, że jest 5 milionów do tyłu, to jeszcze kariera praktycznie poszła się kochać, wielu już o nim zapomniało już wcześniej. Obym się mylił, ale dobre filmy typu Blade, Zasady Walki czy Teoria Chaosu są poprzetykane tyloma niewypałami, że Snipes stoczył się do poziomu Seagala.

prof_mateusz27

na dniach wychodzi

trancefan1986

ostatnio czytałem, że ma szansę na wcześniejsze zwolnienie za dobre sprawowanie : )

zonk_2

Miejmy nadzieje :)

trancefan1986

on siedzi??
O_o

trancefan1986

A za co siedzi?

andriej2

przekręty podatkowe

r0hnin

A, to jak Al Capone xD

andriej2

Za 50 milionów dolarów.

Xerxo

38 milionów

Kubasu

Ja i tak chcialem być dobry i zaokrągliłem w dół.

"W 2008 roku otrzymał wyrok 3 lata więzienia, oraz grzywnę w wysokości 5 mln dolarów za nie złożenia zeznania podatkowego. Zalegał z zapłaceniem urzędowi skarbowemu ponad 15 milionów dolarów i był ścigany przez państwo za oszustwa pieniężne na kwotę więcej niż 41 milionów dolarów."

41+15=56 (mln USD)

Xerxo

No tak, a gdy rząd oszukuje swoich obywateli na podobne kwoty to nikt go wtedy nie karze. Ale jeśli obywatel nie płaci haraczu państwu, to od razu go zamykają.

trancefan1986

Ale lipa a ja kminilem czemu on niegra nic pacze 2011 i 12 nic filmow ;/ dzisiaj czytam ze Stalone czeka na niego by zaproponowac mu role w Niezniszczalnych 3.

DannielNemesis

http://www.filmtok.pl/Wesley-Snipes-wychodzi-na-wolnosc-przed-terminem-a25089

DannielNemesis

ja bym chciał zeby zagrał blade mam nadzieje ze nakreca jeszcze jedna serie

akasz2505

Marvel nie planuje oficjalnie restartu, może za kilka lat, a nawet jeśli to raczej z nowym aktorem.

trancefan1986

Garuje w pace taki bogaty a zachcialo sie mu w rozliczeniach oszukiwac niech sie paluje sknera

Gibson69

Pazerny 2 razy traci

Gibson69

Kup słownik, leszczu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones