Will SmithI

Willard Christopher Smith Jr.

8,3
86 088 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Smith

no własnie dzisiaj oglądam po ras kolejny pierwszą część jestem legendą, i tak mi zaświtało w głowie,
że miała być druga, coś o tym co się działo przed epidemią o ile się nie mylę, a tu nic nie widać na
film webie. orientuje się ktoś czy ten film anulowanie , nie doszedł do skutku, czy o co chodzi?

werty222

jakieś 3 miesiące temu był taki artykuł na wp "Will Smith: Życie zaczyna się po 40-tce" zacytuje jego część :

"W przyszłym roku Smith pojawi się m.in. w sequelu „Hancocka”, trzeciej części „Bad Boys” oraz komedii „Focus”, gdzie partnerować mu będzie Margot Robbie.
Ponadto w 2015 roku do kin wejdzie kilka projektów, których aktor jest producentem – mowa m.in. o „Jestem legendą 2” oraz drugiej części „Karate Kid”.



werty222

wiele filmów zapowiadanych jest już od dawien dawna - a wygląda na to, że jemu wystarczy już teraz jeden film rocznie (i to byle jaki) - w sumie - gdybym miał taką gażę za film - to też by mi wystarczał - ale hmmm - tyle zapowiedzi (w tym właśnie - prequel "jestem legendą", kolejny sequel "bad boys" (na który czekam od lat) i sequel "hancocka" (ciekawe o czym by był)...

nie wiem - ale wydaje mi się, że kiedyś filmy z Willem S. były bardziej wypełnione akcją i humorem... "dzień niepodległości", "wróg publiczny" trylogia "MIB", "ja, robot" czy oczywiście pierwsza część i sequel "bad boys"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones