William LevyII

William Gutiérrez Levy

7,5
1 758 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Levy

jak podaje wikipedia "Przez osiem lat związany był z Elizabeth Gutiérrez,. Ich związek zakończył się w maju 2011 roku.

catherine2317

a jednak.

nunax4

jak to!!!? Są/byli taką śliczną rodziną!!

bella3

ja dokładnie nie wiem, słyszałam o ich rozstaniu plotki, a ten wpis znalazłam na wikipedii..

catherine2317

ale już na jej wikipedi nic nie pisze ^^

catherine2317

To prawda rozstali się w maju, a chyba nawet Elka z Willem. Na Los 50 bellos..., już nie byli razem...
Rozstali się jakoś tak tydzień, albo dwa po premierze tego klipu J. LO.

catherine2317

Dziwicie sie? On jest teraz rozchwytywany i mieszka cały czas w Meksyku, a ona siedzi na Florydzie z dzieciakami i gra od czasu do czasu w jakiś telenowelach Univisionu :P Trudno, żeby być ze sobą na odległość...szczególnie jak się jest takim ciachem jak William :) Tysiące kobiet ostrzy na niego pazurki.

supermonkey

Ale ja czytałam kiedyś, że Elka poświęciła karierę dla rodziny i ona chyba jeździła z Willem i dzieciakami... Poza tym bardziej prawdziwe wydaje mi się, że romanse, prawdziwe, czy nie, Willa mogły też do tego doprowadzić.... Chociaż teraz to już jest tyle plotek na ten temat, że głowa mała,,, Jedni piszą, że do siebie wracają, inni, że Will ma kolejny romans... I nie wiesz komu masz wierzyć....

jagodajulia

Dochodzi do tego jeszcze to całe oskarżenie o molestowanie nastolatki...Oni sami chyba nie wiedzą czy są ze sobą czy nie. Raz mówią o sobie że są parą, raz nazywają się "mężem" i "żoną" a ostatnio Elisabeth obwieściła na tweeterze, że ma dość...Sami sobie są winni tym wszystkim plotkom o romansach z Maite, Jacky itd. Gdyby byli małżeństwem to nie byłoby tematu i obyłoby się bez takich doniesień.

supermonkey

Z tym molestowaniem to nie wierzę... Jedyną sobie wyrobiłam opinię na ten temat i sama nie wiem, co mam o niej myśleć.... Jak jest prawda, trudno powiedzieć, czy kiedykolwiek uwierzymy w jakąkolwiek wersję....
A ich wytłumaczenia, że nie biorą ślubu, bo nie mają czasu, przegięcie. JA myślę, że to chyba Will nie chce i tyle, zawsze ma wyjście awaryjne, a tak to jest związany. Poza tym gdyby tak na prawdę się kochali, to tych plotek nigdy by nie było, a oni oni nigdy by się nie rozstawali, tylko byliby szczęśliwą rodziną i szczęśliwym małżeństwem... I nawet plotki, nie zniszczyłyby tego małżeństwa, związku, czy rodziny... A Elka to te nie wie czego chce, mówiła, że niby rozstaja się ze względu na dobro psychiczne dzieci i swoje chyba też, a wcześniej zapewniała jaką to są szczęśliwą rodzinką.
I czasami sława odbija, i wywołuje wielkie emocje, a nawet zmienia człowieka.

jagodajulia

Ostatnio przeczytałam, że Levy spędził noc z Barbarą Mori. A co do związku Elizabeth&William, to mogliby się w końcu naprawdę rozstać... Myślę, że tak było by najlepiej dla dzieci i dla Eli, która znalazłaby sobie kogoś i w końcu żyła spokojnie...

Strawberry_77

Oni sami nie wiedzą, czego chcą.
Też o tym czytałam, ale Will nic na ten temat nie mówi....
Zobaczymy, jak to się życie potoczy.

catherine2317

Pierwszy raz o nim slysze ale jest super przystojny...szkoda ze malo takich mezczyzn jest na swiecie :( i chyba musi byc fajny skoro 8 lat byl w zwiazku

azlotko

Na jakieś podstawie wnioskujesz, że jest fajny? Bo trochę nie rozumiem ?

jagodajulia

Też nie zrozumiałam... A swoją drogą Eli i William mają prześliczne dzieci, takie słodkie :)

Strawberry_77

Tak, dzieciaczki śliczne ;)

jagodajulia

ogladalam ich zdjecia, sa, czy byli sliczna rodzina...ught,, szkoda...:(

azlotko

Ja kocham postacie Williama bo wiadomo - ideał, ale sam William oprocz poczucia humoru mnie nie nie ujmuje. Sorry, ale jak dla mnie to jest troche zakochany w sobie i niestaly w uczuciach...Przeciwienstwo bohaterow ktorych gra

supermonkey

ja sie nie dziwie, jakbym tak wygladala to tez bym byla niestala w uczuciach. moze miec kazda przeciez :]

nunax4

hahah, a poza za tym branie ślubów mogło już mu sie znudzic, w koncu to nieodłączny element jego pracy hehe xd

supermonkey

hahah, tylko w pracy wziął kilka ślubów, a w realu ani jednego haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones