Witold Pyrkosz

8,2
25 395 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Witold Pyrkosz

Wlasnie dzisiaj zmarl pan Witold Pyrkosz. Wydawalo mi sie ze rok 2017 bedzie lepszy od poprzednego ale po smierci pani Szaflarskiej I pana Pyrkosza chyba sie mylilem. Szkoda mi bardzo pana Witolda ja np. kojarzylem go z roli glosowej Zlomka w Autach I wydaje mi sie ze raczej nikt nie podlozy glosu postaci tak dobrze jak pan Witold.

Andrzejcoolziomek

nie wyobrażam sobie innego aktora w dubbingu Złomka, bo Pyrkosz idealnie nadawał się do dubbingu Złomka.Doceniam u aktorów nie tylko rolę filmowe, serialowe, ale też dubbing, wokal, grę na instrumencie. Dubbing, śpiew, grę na instrumencie zauważyłam że bardzo mało ludzi zauważa,docenia.

kinomanka_13

Ciesze sie :). W dzisiejszych czasach dubbing uwaza sie za byle co, a to jednak rowniez jest gra aktorska I rowniez sie trzeba nastarac.

Andrzejcoolziomek

dubbing to jest też gra aktorska ale aktorzy posługują się głosem nie widać ich słychać ich głos, i ja jak oglądałam auta to każdy głos z tej bajki rozpoznałam. Idealnie dobrali głos : Pyrkosza do Złomka, Celińskiej do Loli, Adamczyka do Zygzaka, Segdy do Sally, Kowalewskiego do Szeryfa i Barcisia do Luigiego, ja jak oglądam jaki kolwiek film animowany to zawsze rozpoznam jakiś charakterystyczny głos który znam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones