Witold Pyrkosz

8,2
25 395 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Witold Pyrkosz

Zmarł pan Witold Pyrkosz. Aktor nie do zastąpienia. Polska kinematografia z dniem dzisiejszym stała się uboższa o Duńczyka, Pyzdrę, Balcerka, Wichurę i wiele wiele innych. Myślę, że tam u góry wyskoczy na niejedną jeszcze akcję z Kwiczołem, a z Kwintą wiele banków "zrobią". Byle by mu Balcerkowa gołębi doglądała.

leifysbrutalson

zgadzam się aktorem był nie do zastąpienia chociaż mówi się że nie ma ludzi nie zastąpionych ale nie zgadzam się za bardzo z tym powiedzeniem bo pewnych ludzi nie da się zastąpić. Pan Witold to był mój ulubiony aktor, dalej nie mogę w to uwierzyć że go nie ma, bawił mnie do łez rolą Pyzdry, Balcerka to są dwie moje ulubione rolę Pana Witolda, jako Lucek też był fajny, dzięki roli Lucjana, Pyzdry, Balcerka i dubbingiem Złomka stał się moim ulubionym aktorem. Będzie mi go ogromnie brakować bo teraz nie wiem kto z aktorów będzie bawił mnie do łez (jestem wielką fanką komedii). Mam autograf listownie od Pana Witolda od października 2012, książkę jego ,, Podwójnie urodzony" no i odcinek programu ,, Mój pierwszy raz " z jego udziałem zostały po nim trzy pamiątki które mam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones