Witold Pyrkosz

8,2
25 395 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Witold Pyrkosz

Jak pan mógł sie podpisać pod takim gównem jak M jak Miłość?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WSTYDŹ SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Niestety muszę sie z tym zgodzić :-(. Taki świetny aktor , a tak marnie skończył ....

Podpisuje sie pod tym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przynajmniej w wieku 80 lat pracuje, zarabia, ma z czego żyć i jest aktywny, a nie skonczył jako żywty trup w domie starców dla aktorów...

cxap

Polska to nie Usa. W Polsce będąć aktorem nie zarobisz tyle, aby pozwolic sobie na nic nie roienie. Dlaczego miałby sobie odmawiać zagrania w serialiku?

wra20

No ale on jako jeden z niewielu gra bardzo dobrze w " m jak...", a nawet rewelacyjnie jak na taki zwykły serial. Ważne, że jak na swój wiek trzyma się nieźle i ma jakieś zajęcie. Zresztą i tak jako aktor spisuje się znakomicie.

Pan Witold jest wielkim aktorem ,tylko ten serial nie jest na jego poziomie. Pan Witold jest stworzony do innych ról .

RedKoona

przepraszam Was, ale dlaczego nie miałby grać w "tego typu" filmach, przecież można przynajmniej zobaczyć jak sobie radzi ;)

sanwoja

Moje zdanie...
M jak miłość - jak na swój wiek miło, że gra, pracuje, nawet w takim (..) tasiemcu.
Nie podoba mi się natomiast jego wystąpienie w "dylematu 5" troche zepsuł tym jedną z najlepszych swych ról: Balcerka.
Boli mnie jego ciągłe występowanie w reklamówkach jako Duńczyk, Pyzdra czy Lucjan Mostowiak.

Lepsze by grał w tasiemcowym "m jak miłość" i sprawdzał się tam niż, żeby narzekał na swój reumatyzm i wspominał stare dobre dzieje. Rola Lucjana Mostowiaka jest zagrana dobrze, moim zdaniem, a pan Witold Pyrkosz ma na swoim koncie wiele ról wartych uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones