Xavier Dolan

8,4
7 224 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Xavier Dolan

Wczoraj francuskie mk2Cinema oglosilo, ze pod koniec maja br Xavier Dolan zaczyna zdjecia do swojego nowego filmu na podstawie sztuki teatralnej Jean-Luc Lagarce'a "JusteLaFinDuMonde", w ktorym to filmie obsadzil Marion Cotillard, Lée Seydoux, Vincenta Cassela, Gasparda Ulliela i Nathalie Bay. Cudowna wiadomosc :) Ciesze sie glownie ze wzgledu na Ulliela, ktorego uwielbiam odkad go zobaczylam po raz pierwszy w "Zakochanym Paryzu" a potem jako mlodego Hannibala Lectera a po filmie 'Saint Laurent" mowilam wszystkim znajomym, ze Gaspard musi kiedys w koncu zagrac u Dolana - jeden z najpiekniejszych mezczyzn na Ziemi u najbardziej utalentowanego, to prawdziwa magia :)

anxiety2101

Bardzo mnie ta wiadomość ucieszyła :D. Uwielbiam Dolana, Gasparda też
uwielbiam od czasu Yves'a <3. Będzie pięknie!

Ingrid_Bergman

poczatkowo nie wierzylam w te wiadomosc, bo tylko mk2 ja podawalo, a to dlatego, ze jest wspolproducentem filmu :) bedzie cudownie i na dodatek okazalo sie, ze jestem prorokiem, wieszczac to magiczne polaczenie Dolan-Ulliel juz w lutym :) jestem zachwycona, a moja corka sie martwi, ze po raz pierwszy film Dolana bedzie w ich paryskich kinach bez francuskich napisow, bo beda grac sami Francuzi :) (a ci nie rozumieja kanadyjskiej odmiany francuskiego) :) ale chociaz moja corka potrzebuje do kompletnego zrozumienia napisow wlasnie, bardzo te kanadyjskosc lubi - mowi, ze brzmi to mniej wiecej tak jak dla nas Polakow czeski :D Dolan ostatnio sie lenil, celebrycil, wystepowal w roznego rodzaju tv shows, a mogl juz ten film zrobic :) bedzie magicznie :)

anxiety2101

JEZUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!

anxiety2101

Tak, tak, to prawda, film ma wejść do kin na wiosnę. Dolan siedzi nad nim i dopieszcza ze wszystkich stron. Dąży nieustannie do perfekcji, chce wszystko robić sam, ale to chyba tylko mu wyjdzie na dobre. Niezaprzeczalny talent. Ale obsada w tym filmie będzie z najwyższej półki. Na pewno 'będzie pięknie'!

anxiety2101

Mój pierwszy ever komentarz na Filmwebie - i to pod jakim newsem! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones