Xzibit

Alvin Nathaniel Joiner

6,8
1 498 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Xzibit

Jak wyżej:) No może jeszcze T.I. nawet się pokazał w 2-3 filmach, ale sądzę, że X jest lepszy:)

mrmn

Najlepszy aktor wśród raperów to po pierwsze Mos Def, po drugie Tupac (choć nie żyję już).

kubafilmoogladacz

"nie żyjĘ już" - o rly, nie żyjesz już? :/

smokexthat

Awatar zobowiązuję. hah

mrmn

Raperzy to marni aktorzy, a który najlepszy? To raczej bez różnicy.

Troublesome

sry, ale eminem w swoim jedynym filmie miażdży (>>>>>>>) te trzy tuziny filmów johnnyego kamienna twarz

ps. wdodatkumalepszerymy

Lance_Vance

Bękarty kosmitów siem nie liczom!

Troublesome

chyba masz na myśli bogów kosmitów

Lance_Vance

Spielberga i Scotta? Nope.

Troublesome

bogowie wiedzą lepiej, by nie obsadzać w swoich filmach geologicznych tworów jak johnny, gdyż powodują one jedynie zakłopotanie (patrz: "2001" stanleya)

Lance_Vance

Czekaj czekaj, bo się zgubiłem jak mózg Marvina w samochodzie. Johnny to monolit czy kamień udający monolit?

Troublesome

jeśliby udawał monolit to powinien mieć wszystkie oskary do tej pory
teraz patrz - postawisz taki prosty, wolnostający dziwny monolit wśród małp, to zaczynają się na nim wieszać. yup, te małpy wtedy zamieniają się w kosmitów. bóg małp, czyli bóg kosmitów... albo bóg bękartów (analogicznie: eminem). monolity zabierają tylko cześć prawdziwym bogom, stąd bogowie nie mogą alienować ludzi yo, ludzie sami się alienują. tru story

Lance_Vance

Dostrzegam sens. Co do Oscarów to w alternatywnej (lepszej) rzeczywistości ma je wszystkie.

Troublesome

miałoby sens, bro, gdyż w alternatywnej (lepszej) rzeczywistości... http://devlabmtl.org/wp-content/uploads/2014/03/DiCaprio-Oscar-2014-meme-Leo-DiC aprio-Remains-Without-an-Oscar-and-the-Web-Remains-Insane.jpg

mrmn

A Ice Cube?daje rade?

g_lox

Ice Cube też, chociaż ja najbardziej lubię X'a :) Zwłaszcza za grę w Gang z boiska, niby rola drugoplanową, ale wzbudzał sympatie w tym filmie :)

mrmn

Xzibit jest spoko, ale chyba nie widziałeś Common'a !

elo84

Post z przed roku, widziałem dwa filmy z Commonem od tego czasu, przyznam że gra naprawdę świetnie, a że słabo znam jego muzykę to bardziej postrzegam go jako aktora niż rapera. Facet bardziej nadaje się niż X

mrmn

A jakie dwa filmy z nim widziałeś?

elo84

W sumie nawet 3 jak teraz sprawdziłem: Terminator - Ocalenie, Wanted i Królowie ulicy.

mrmn

To polecam przede wszystkim American Gangster smokin aces i ewentualnie date night, a jeśli lubisz seriale i klimaty dzikiego zachodu to również Hell on wheels.

mrmn

Mark Wahlberg? Will Smith?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones