Yalitza Aparicio

Yalitza Aparicio Martínez

7,5
2 074 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yalitza Aparicio

Pierwszy występ przed kamerą a już ma szanse na zgarnięcie Oscara dla najlepszej aktorki. Trzymam kciuki! :)

Barnej666

Ciekawi mnie czy ona zrobi karierę w Stanach. Jakie rolę zagra po " Romię". Tym bardziej, że ona w ogóle nie mówi po angielsku...

krupastas

To akurat nie jest przeszkoda. W Ameryce większość nie mówi po angielsku a samych Stanach już coraz mniej osób. Na Południu Stanów praktycznie trudno się dogadać z samym angielskim

Barnej666

pewnie gdyby nie jej nominacja nominowana byłaby Joanna Kulig.. szkoda

lucylu_filmweb

też tak myślę

Barnej666

Chyba żartujesz?? za co Oscar dla tej 'aktorki" ?? Przecież jest gigantyczna przepaść , pomiędzy nią a resztą nominowanych.
Ani talentu, ani inteligencji (czy ona w ogóle potrafi, powiedzieć cokolwiek po angielsku?), ani wyglądu. Ot prostaczka z Meksyku. 25 letnia dziewczyna, o wyglądzie styranej życiem 45 latki z 8 dzieci .
Nominacja do Oscara dla niej, to raczej czysta kurtuazja. Mam nadzieje że nic nie wygra. I że zniknie z sceny filmowej po tym filmie, bo to nie jest materiał, z którym można pracować. Nie ma w niej nic.

Vegelicious

zgadzam sie w 100% - nominacja dla tej osoby to żart

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones