Yvonne Strahovski

Yvonne Jaqueline Strzechowski

7,9
9 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yvonne Strahovski

Moim zdaniem jedna z najładniejszych aktorek na świecie. Nic dziwnego, w końcu w jej żyłach płynie polska krew ;DD znam ją tylko z roli Hannah w "Dexterze" i świetnie się tam prezentowała zarówno pod względem gry aktorskiej jak i uroczym wyglądem. Moim zdaniem jest mistrzowska.

vcb716

Też pierwszy raz zobaczyłem ją w dexterze. Jest perfekcyjna w każdym calu.. niesamowita.

Dundig

Szarpał bym ją jak kursant L-kę :DD

vcb716

lizałbym jak chupa chupsa :D

vcb716

Kobieta doskonała.
A te kretyńskie wypowiedzi 14-latków powyżej...jakby Yvonne zrzuciła ramiączko stanika, to byście spieprzali w podskokach ze strachu do mamusi.

eternal_champion

hehe dobre! Przepiekna cudowna kobieta ktora tylko kochac i dbac

eternal_champion

Nie mierz wszystkich swoją miarą... Ponadto jestem dorosłym człowiekiem, a pisząc to byłem na bani. Ja tam kobiety lubię

eternal_champion

Nie, nie mam 14 lat. Wrzuć stary czasem trochę luzu. Pozdrów mamę.
Czy już wszędzie trzeba być poważnym? Od dziś po internecie chodzę tylko w garniturze!

Dundig

Spytaj mamę o dobry wzór krawata...

eternal_champion

Coś Ty wystarczy, że Ty mi powiesz :)

eternal_champion

Za to ja mam 14 lat i uważam, że Yvonne to na prawdę świetna aktorka, pierwszy raz ja widziałam w Chuck'u, potem w Dexterze, i obejrzałam filmy z jej udziałem. W finałowym odcinku 7 sezonu, Ci co oglądają to wiedzą, jak dobrze zagrała scenę w furgonetce. A to, ze jest piękna, to każdy powinien wiedzieć ;)

vcb716

Zgodzę się urody to jej nie brakuje.
Bardzo podobała mi się grając w serialu Chuck:)

Osiek_filmaniak

Tak szczerze mowiac Maxim w tym roku sie osmieszyl bo Yvonne na 1 miejscu nie umiescil

Osiek_filmaniak

Pierwszy raz widziałem ją jako gwiazdę Serialu Chuck. Ucieszyłem się, kiedy pojawiły się informacje, że zagra w Dexterze :)
Świetna i piękna aktorka :)

Karthur

Piękna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones