Yvonne Strahovski

Yvonne Jaqueline Strzechowski

7,9
9 271 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yvonne Strahovski

Zauważyliście, że Yvonne udzielała głosu Mirandzie w angielskiej wersji Mass Effect 2 ? Bardzo polubiłem Mirandę właśnie za jej głos i akcent, a że ostatnio zacząłem oglądać Chucka od razu głos agentki Walker wydał mi się znajomy. Poza tym ta twarz. Poszperałem trochę na wikipedii i okazało się, że miałem dobre przeczucie. Programiści z Mass Effect nawet zeskanowali jej twarz aby wzorować na niej Mirandę. Aż dziwię się czemu w polskiej wersji gry nie udzielała jej głosu skoro mówi po polsku dość dobrze. To by była dopiero gratka dla fanów, z jej akcentem dała by czadu w polskiej wersji ^_^

Poza tym świetna aktorka. A polskie korzenie sprawiają, że lubię ją jeszcze bardziej. Życzę jej jak najwięcej sukcesów. Co prawda znam ją tylko z dwóch ról (Chuck i ME2) ale już jest jedną z moich ulubionych aktorek. Pozostaje mi już tylko nadrobić wszystkie filmy z jej udziałem :)

Nightcrawler_3

Brawo za spostrzegawczość. Miranda z resztą miała chyba być nawet blondynką ze skandynawskimi korzeniami, ale końcu zmienili i kolor włosów (żeby wyglądała groźniej) i twarz (z uwagi na Yvonne) i nazwisko (z uwagi na akcent Yvonne). Ciekaw jestem czy całą resztę też skanowali od aktorki, czy już reszta Mirandy została wyrzeźbiona przez napalonych grafików ^.^

Polska wersja ME2 to żenada, jak usłyszałem, że nawet nie zadano sobie trudu, żeby Shepard miał taki sam głos jak w ME, poznałem resztę ekipy dubbingującej i przesłuchałem próbki to od razu zainstalowałem grę z oryginalnym dźwiękiem. Dyskusja na temat polskich wersji dźwiękowych w ogole to osobna sprawa, ale na ostatnich takich polonizacjach bardzo się zawiodłem i chyba minie długi czas nim nie będę odruchowo wybierał wersji z angielkimi głosami.

Co do Strahovski to może mówi płynnie po polsku, ale pewnie na takim samym poziomie co Krupa (choć przyznam szczerze, że nie słyszałem wywiadu w którym mówi po polsku i osądzam tylko po tych nielicznych klipach z internetu) - słychać by było akcent i wyszłoby komicznie.

Nightcrawler_3

Ty polubiłeś jej głos i go rozpoznałeś. Ja w zasadzie nawet jej nie znałem, dzisiaj pierwszy raz oglądałem Chucka i zobaczyłem piękną aktorkę. Oczywiście w internet i okazało się - jakżeby inaczej - POLKA!
Co tam kłótnie polityczne i zbliżony do siebie poziom piłkarzy i dróg - kocham ten kraj:-)

Nightcrawler_3

Obejzalem dzis Chucka i musialem wejsc na filmweb zeby zobaczyc co to za aktorka, a tu okazuje sie ze to polka mowiaca dobrze po polsku ;)
Jak sobie przypominam ME2 to reczywiscie postac Mirandy jest do niej podobna, tak jak kolega napisal wyzej było by swirtnie gdyby wystapiła też w polskiej wersji gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones