Yvonne Strahovski

Yvonne Jaqueline Strzechowski

7,9
9 256 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yvonne Strahovski

Co ta kobiecina robi przed Jennifer Connelly w rankingu? Już nie wspomnie, że brakuje jej
jednej tysięcznej, żeby się zrównać z Millą Jovovich... Nie ma to jak oceniać urodę a nie
talent aktorski.

scantis

Na filmwebie to standard :P

scantis

Tylko się nie popłacz :D Już dawno zrobiła to drewno Connelly. Już niedługo atak na pierwszą 10 ;*

scantis

skoro mowisz ze urode ocieniamy to 59 miejsce to slabo Top 5 to minimum

scantis

Jeżeli chodzi o urodę to ta kobieta ma u mnie 1 miejsce. Jest piękna i świetna z niej aktorka.

użytkownik usunięty
scantis

no, dosyc to idiotyczne. kto to w ogole jest? ;/

Hmm.. Myślę, że ktoś bardziej urokliwy od ciebie. Zdrówko, tylko skrzynki znów mi nie zaspamuj ; *

scantis

Też mnie wkurza, że jest tak nisko w rankingu. To skandal

scantis

Mila Jovovich to paskuda , fuj . Aktorsko średnia.

użytkownik usunięty
Lunasol

Ale zauważyłam, że pomimo swojej nietypowej dość urody, podoba się wielu mężczyznom.

Zasługa Residenta. Dwie męskie zabawki w jednym :)

michal.2907

Zasługa "Powrotu do Błękitnej Laguny", "Piątego Elementu" i fenomenalnych zdjęć z pierwszych lat kariery w modelingu. Ona ma ciało niedojrzałego chłopca, ale twarz anioła (chociaż teraz to już nie to co 20 lat temu). I duży talent do robienia wokół siebie szumu, chociaż od czasu pozowania nago w wieku 13 lat nie miała na koncie wielu skandali. Jej pozycja w rankingach ugruntowała się na długo, zanim zasłynęła wśród małolatów rolą w Residentach :) Gdyby to był jej debiut, chyba nie zaszłaby tak wysoko.

scantis

Sam musiałeś się nią w jakiś sposób zainteresować, skoro tu trafiłeś. Przecież wszelkie rankingi, zestawienia, etc. to subiektywna ocena jakiejś społeczności tak? Więc społeczność filmwebu subiektywnie stwierdziła, że ta laska bardziej im się podoba niż np Jennifer Connelly.

paulitqa

Tak , zainteresowałem się przeglądając listę aktorek TOP 100, i zobaczyłem w niej kogoś , kogo nie powinienem zobaczyć. Taki sposób zainteresowania raczej chluby nie przynosi. Mi się na przykład Jack Nicholson mniej z gęby podoba niż Julia Roberts, ale wystawiłem im skrajnie odmienne oceny. Jakoś tak głupio wyszło. To nie jest TOP Model. A jeśli to jest subiektywna ocena jakieś społeczności, to ja chyba też mam prawo subiektywnie ocenić, że jest to paranoja? Więc o co Ci chodzi?

scantis

taaaa... bo Jovovich to rzeczywiście wybitną jest aktorką ;] i tak w ogóle, to w setce najlepszych aktorek/aktorów, to dużo jest osób, które być tam nie powinny :] dlatego ja to bardziej traktuje jako listę najpopularniejszych niż najlepszych... :]

error

A kto napisał , że jest wybitna? Popadasz w skrajności, bo tego nigdzie nie napisałem. Jest na pewno lepsza od Ivone o parę klas, więc to , że się prawie zrównują jest żartem ;]

Ja też to tak zacząłem traktować, od momentu zobaczenia tego. Niestety. Jak tak dalej pójdzie, to któryś z kitowców występujących w Power Rangers znajdzie się w pierwszej "10", bo okaże się mega "CIACHEM"...

scantis

a widzisz...dla Ciebie jest lepsza o parę klas, a dla mnie nawet o jedną nie jest lepsza...co więcej, to powiedział bym nawet, że jest gorsza. Nie będę tu już nawet przytaczał nominacji do złotych malin, jako jakiegoś wyznacznika, ale po prostu to, że...Jovovich do aktorstwa się nie nadaje, bo jest po prostu drewniakiem i to jest moje zdanie, oparte na oglądnięciu sporej ilości z nią filmów...i od razu też dodam, że na tą moją opinię nie ma wpływu fakt, że jej nie lubię - bo za Streep też nie przepadam, ale to, że aktorką jest genialną mogę spokojnie stwierdzić....tak, że dla mnie żartem jest to, że Jovovich znajduję się w ogóle w setce :]

error

Tylko, że ja nie pisze o drewnie Jovovich, tylko o drewnie Strahovski. Nie musisz mi nic przytaczać, piszesz tak jakbym jej bronił. Dla mnie też jest bardzo średnia, nigdzie nie napisałem , że jest inaczej. Do aktorstwa być może się nie nadaje, ale Strahovski nie nadaje się nawet, żeby reklamować proszek do prania. Nie jestem specem od aktorstwa, ale jeśli ktoś mi polecił serial "Chuck", którego nie mogę oglądać, przez tragiczną grę jednej aktorki, to coś jest jednak nie tak.

scantis

Strahovski drewniana? Chyba ci się pomyliły osoby. Zobacz z nią odcinki dextera i wtedy napisz swoją opinię.

scantis

Głupi jesteś i tyle. Iwonka powinna być na pierwszym miejscu, co jest oczywistą oczywistością. Tylko zakompeksone trolle o tym nie wiedzą.
Taka jest prawda

scantis

No ok. Tyle, że Twoje argumenty to strzał w kolano. Gdybyś porównał ją z Natalie Portman czy Marion Cotillard to mielibyśmy powód do dyskusji. Ty za to przytoczyłeś Connelly aka aktorka jednego filmu (każdy chyba wie jakiego), a poza tym co? Dark Water i reszta marnych produkcji, nie wspominając o Jovovich, która prócz niesamowitej urody gra w nędznych Resident Evilach. Akurat w przypadku tych dwóch aktorek, które przytoczyłeś wcale mnie nie dziwi, bo one wg Twojego toku myślenia również są marne.

booogi

Reszta marnych produkcji jak Piękny umysł, Dom z piasku i mgły czy Requiem for a Dream. Dobre argumenty, widać znawcy filmowi. 8 z serduszkiem, k...a nie rozśmieszaj mnie, na prawdę.

"Głupi jesteś i tyle. " O, to mi dowaliłeś/aś. Czekam na dobry argument, dlaczego jest dobrą aktorką. Widać reżyserzy z całego świata też są głupi, zatrudniając takie drewna do wielkich produkcji, a biedna Iwonka cały czas musi się męczyć w serialach dla nastolatków. Niedoceniana ;/....

scantis

no mój Boże.. idź do kuchni i zaparz meliske
świat się kończy, bo scantis nie ma przyjemności z oglądania filmów gdzie gra aktorka której nie lubi

platyna_2

Na cholere się wypowiadasz nie w temacie w ogóle? Ja zadałem pytanie, co ona robi tak wysoko w tej klasyfikacji. Swoje prywatne domysły zostaw dla siebie, bo jak takie rzeczy Cię interesują i przejmują, to musisz mieć niezwykle beztroskie życie.

scantis

na cholerę zakładasz głupi temat? odkąd mam tu konto jeszcze nie zdarzyło się by aktorzy byli wysoko w rankingu ze względu na ich grę aktorską.. za to tematów tego typu było tysiące.. ja wiem, że twe życie traci sens bo strahovski ma takie a nie inne miejsce w rankingu, ale moze postaralbys sie brac internety mniej powaznie?

platyna_2

"ale moze postaralbys sie brac internety mniej powaznie"

Dlatego właśnie się spinasz?

"na cholerę zakładasz głupi temat?"

Na cholerę tu zaglądasz?
Rozumiem, skoro wypisywanie pod profilem danej aktorki wątpliwości, co do jej pozycji w rankingu jest głupotą, to następnym razem założe jakiś mądrzejszy temat, typu "FAJNA TA JEJ ROLA W CZAKU CO NIE? HEHEH"

" ja wiem, że twe życie traci sens bo strahovski ma takie a nie inne miejsce w rankingu,"

Ja wiem, że Twoje życie traci sens, że ktoś na ten głupi temat gada i Cię to irytuje... Widzisz teraz swoją wypowiedź? To samo mogę zarzucić Tobie. Skoro to Cię tak bardzo nie interesuje i irytuje, to obrońco forumowego świata, który dba o jak największą poprawność, chociaż nie offtopuj.

scantis

Co ci daje wnikanie w jakiś bezsensowny ranking i spinka dlaczego ta aktorka jest wyżej od innej aktorki?

katakumby0

Nie wytrzymam.

A co Ci daje ewentualna moja odpowiedź na te pytanie? Co Cię interesuje, co daje mi dana rzecz? Nic. Czysta ciekawość.

Myślę, że było przynajmniej kilkanaście osób, które stwierdziły, że ten temat jest głupi i bezsensu, ale tego nie wypisywały. Czy Wy ludzie na prawdę nie macie nic innego do roboty , tylko wchodzenie na fora i krytykowanie tematów? Są ludzie, którzy poddają na forach wątpliwość, czy dany aktor jest murzynem czy nie, jaką ma orientację seksualną, dlaczego w ogóle jest na filmwebie, albo że jest literówka w miejscowości, w której się urodził/a. Wejdź sobie w moje wypowiedzi i zobacz ile na takich tematów odpowiadałem, pomimo że uznałem je za debilne. Na żadne. Jeśli tak bardzo Cię interesują moje prywatne odczucia i co robię i dlaczego, to zaraz Ci napiszę co jadłem na obiad, ile spałem i jakie jest moje hobby. A jeśli masz zamiar wchodzenie w poszczególne miejsca i wypisywanie takich rzeczy, pod wszystkimi możliwymi forami, to życzę miłej zabawy, zajmie Ci to co najmniej rok. Ale jak się nie ma lepszych zajęć, to może i to jest alternatywą. Więcej już na ten temat nie będę odpowiadał.

A dlaczego mnie interesują oceny, to odpowiedź jest banalna. Ta strona jest po to, by wyrazić swoją subiektywną ocenę o danym filmie/aktorze i przybliżyć innym osobom ich "POTENCJAŁ". Ja przejechałem się już na wielu filmach, bo ludzie dawali im "10" bądź "9" za to, że grała bądź grał tam aktor/aktora z Polski, albo ktoś wypowiedział tam jedno Polskie zdanie (tu chyba nawet nie muszę mówić jaki to film). Już nie wspomnę o tym, że te zawyżone oceny daje się także Polskim aktorom/aktorkom, bądź z Polskimi korzeniami. Czysta ciekawość mnie prowadzi. Zastanawiam się jakie trzeba mieć kompleksy dotyczące własnej narodowości, żeby robić śmietnik z każdego serwisu internetowego, zawyżając własne podwórko. Satysfakcjonuje Cię to? Druga sprawa jest taka, że Strahovski to drewno aktorskie, a serial "Chuck" polecało mi sporo osób, argumentując jej genialną rolę i że nawet dla niej samej, warto obejrzeć. Tracąc parę godzin mojego życie na oglądanie tego szajsu (odpadłem chba po 4-tym odcinku), pod wpływem irytacji założyłem ten temat.

Mam nadzieję, że Cię uszczęśliwiłem. Dodam jeszcze, że kiedy oglądałem serial , leżałem na kanapie i w międzyczasie rozmawiałem przez telefon. Tak profilaktycznie piszę

scantis

Mistrzu założyłeś temat ja na niego odpisuję bo skoro jest to wypadałby na niego odpowiedzieć nie ważne czy pozytywnie czy negatywnie- myślisz że każdy będzie ci tu słodził?
"Ta strona jest po to, by wyrazić swoją subiektywną ocenę o danym filmie/aktorze i przybliżyć innym osobom ich "POTENCJAŁ""-i ja to właśnie robię dając jej ocenę 7 za chucka (zawyżoną) bo to moja subiektywna ocena:)

I bardzo dobrzę że się daje się polakowi zawyżone oceny-cieszy mnie to że mamy polski akcent w chucku i w mass effect 2 i 3 i to jest prędzej duma że mamy gdzieś tam w serialu polaka/polkę który nie wstydzi się swojego pochodzenia a nie jakiś kompleks
Dodam że odpowiadając ci malowałam sobie oczy i robiłam kanapki do szkoły.Tak profilaktycznie piszę

katakumby0

"Mistrzu założyłeś temat ja na niego odpisuję"

Nie w temacie i nie odpisujesz na moje pytanie. Jak założysz temat zatytułowany "Fredki są słodkie" a ja napiszę, że koty są drapieżnikami, to też odpiszę Ci na temat, tylko totalnie bez sensu i nielogicznie.

"Ta strona jest po to, by wyrazić swoją subiektywną ocenę o danym filmie/aktorze i przybliżyć innym osobom ich "POTENCJAŁ""-i ja to właśnie robię dając jej ocenę 7 za chucka (zawyżoną) bo to moja subiektywna ocena:)"

Jak najbardziej, ocena 7 nie wywołuje u mnie żadnego zdziwienia. To jest słuszna ocena dla osoby, której się to podoba. Ja się zastanawiam nad dawaniem ocen "10" (arcydzieło) czemuś co jest oklepane i wcale nie wybijające się nad resztę, ze względu na to, że gra tam osoba o polskich korzeniach.

"I bardzo dobrzę że się daje się polakowi zawyżone oceny-cieszy mnie to że mamy polski akcent w chucku i w mass effect 2 i 3 i to jest prędzej duma że mamy gdzieś tam w serialu polaka/polkę który nie wstydzi się swojego pochodzenia a nie jakiś kompleks"

Płytkie myślenie, zresztą pokazujące , że kompletnie nie rozumiesz tego co napisałem. Ja nie muszę zawyżać filmów z Polakami i akcentami, bo nie czuje się lepszy od innych , że mój rodak zagrał w tym czy tamtym filmie, bo jak już wcześniej napisałem, nie mam kompleksów odnośnie mojej narodowości. Nie spotkałem się z tym, żeby we Włoszech ludzie jarali się tak Al Pacino i zawyżali oceny z jego filmami (www.italiafilm.tv), bo ma włoskie korzenie. Wiesz dlaczego? Bo oni nie muszą się dowartościowywać, dając sobie samym "dziesiątki" na portalach, co robimy my (żałosne). Jak się nie ma kompleksów, to sztucznie nie musisz podnosić się na duchu, takie moje zdanie.

"Dodam że odpowiadając ci malowałam sobie oczy i robiłam kanapki do szkoły.Tak profilaktycznie piszę"

Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, że pisząc to, strzelasz sobie w kolano i nabijasz się ze swojej wcześniejszej wypowiedzi. Bo właśnie do tego prowadziła moja ironia , którą teraz powielasz.

scantis

Skoro tyle osob wypowiada sie w samych superlatywach na temat Strahovskiej, a ty jedyny tego nie dostrzegasz to chyba z toba jest cos nie tak.
Nie bede sie wypowiadal na temat jej aktorstwo, bo widzialem zbyt malo produkcji z jej udzialem - tylko Dextera. Ale musze przyznac, ze zrobila na mnie wrazenie...

scantis

O ile z Jennifer się zgodzę to Milla? Że niby dobra aktorka? A nie przypadkiem modelka która została aktorką dzięki temu że ma męża reżysera i właściwie tylko u niego w filmach występuje? Yvonne pod tym względem jest o niebo lepsza od Milli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones