Yvonne Strahovski

Yvonne Jaqueline Strzechowski

7,9
9 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yvonne Strahovski

Zauważyliście, że żadna z polskich gazet, programów filmowych itp. nie zrobiła jeszcze wywiadu z Iwonką. Trochę to takie troche przykre, że polskie media się nią nie interesuje. A powiem szczerze, ze chciałbym usłyszeć (oprocz tych kilku filmików na youtube) jak mówi po polsku. Pozdrawiam :)

Diakon_Frost

Dokładnie. Szkoda, że nie została oficjalnie zaproszona do Polski w celu udzielenia jakiegoś wywiadu, albo jako juror np na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Moim zdaniem ona lepiej mówi po polsku niż np: Caroline Wozniacki.

Wiencor

Wzięli by ją do Dzień Dobry TVN czy coś. Fajnie było by ją zobaczyć w polskich mediach;P

Wiencor

Ona mówi po polsku lepiej niż niektórzy Polacy.

tomucho77

Dokładnie, ale teraz jest moda na komercje, a Yvonne jest bardziej 'poukładana'. Widać, że jest mądra kobietą, więc nie potrzebują takiej..

mrsgzu

Iwonka jest cudowan :) szkoda że nie jest jeszcze tak popularna w Polsce. Ona nie wstyszi się swojej Polskości. Trzymam mocno za nią kciuki. Jest wybitna :) i wiem ile prayc włożyła żeby być tam gdzie jest :) Iwona pozdrawiam Cię :)

Diakon_Frost

Cóż, nawet na planie serialu Chuck powiedziała kilka słów po Polsku, i o dziwo były one powiedziane czysto. Widać, że od dziecka się uczy języka Polskiego :)

Diakon_Frost

Też nie rozumiem tej polityki ... Jak Rosatti czy taka Kulig pojawi się w jakiejś scenie w amerykańskiej produkcji to wszystkie media o tym trąbią jakby co najmniej miały szansę na Oskara .

Tymczasem Iwona dobrze sobie radzi ,jest rozpoznawalna dostała jedną z głównych ról w 7 sezonie Dextera wystąpi też w 8 . Natomiast w polskich mediach nie ma o niej żadnej wzmianki . Nie rozumiem dlaczego została rzucona na nią zasłona milczenia ,przecież oprócz niej nie ma innej aktorki o polskich korzeniach ,która radziłaby sobie równie dobrze .

Lunatyk_filmweb

ale to już na 100% potwierdzone że będzie w następnym sezonie ? tylko czytałem info że chcą aby wystąpiła w następnym sezonie... więc nie wiem...

jason86

Tak czytałem że jej wątek będzie także w 8 sezonie .

Lunatyk_filmweb

:)))))))))))))))))))))) thx

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones