Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 492 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Nie warto oceniać go za jedną, durnowatą rolę w HSM, ale to jest chyba oczywiste, że trzeba się od czegoś odbić, najczęściej od dna i można rzec, że tym dnem był właśnie ten musical.
Ale chyba już większość zauważyła, że facet wydoroślał, zmężniał i gra coraz lepiej tak? To może pora chociaż trochę odstawić w niepamięć jego słabe początki?
Nie jestem jakąś zagorzałą fanką, ale ludu... chyba pora się opamiętać.

PS. Podpisuję się pod wami, zmieńcie mu wreszcie tę profilówkę.

Skrzacik_95

Podzielam Twoje zdanie na ten temat.
Większość osób, obejrzy z danym aktorem jeden film i już go przekreśla. A przecież rola nie mówi jaki kto jest.

Skrzacik_95

niby dlaczego film hsm byl dnem?zac dobrze na nim skorzystal .. jego slawa tez...

Skrzacik_95

W sumie mam też wątpliwości, czy w "HSM" był taki strasznie słaby. Widziałem gorszych. Rola po prostu żenująca, nie jego wina. Widziałem go jeszcze poza tym w "Lakierze do włosów", "Pokusie" i w filmie "Ja i Orson Welles" - i w sumie nigdzie nie pokazał nic wielkiego, ale źle też nigdy nie było. Filmwebowa średnia jest dość adekwatna: moim zdaniem jest aktorem po prostu przeciętnym. Ale na pewno nie tragicznie złym.
No i piękny jest, to trzeba mu przyznać. Nawet, jeśli się go nie lubi. :P

Skrzacik_95

Zgadzam się. Przez dłuższy czas sama oceniałam go przez pryzmat HSM, ale się opamiętałam :) Nie jest już dziecinnym lalusiem, który tańczy w beznadziejnym musicalu :) Teraz ma na serio coraz lepsze role, wygląd też nie pozostawia wiele do życzenia :) (po prostu szarpałabym jak Reksio szynkę) :D

I na Boga! Zgadzam się, trzeba zmienić PROFILOWE!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones