Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 489 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron
paulo30

aha.

xxxMartiiXxxx

niom :)

paulo30

jak dla mnie trochę dziwny wyznacznik "przystojności", ale co ja się tam znam, jestem tylko dziewczyną xD

xxxMartiiXxxx

to zapytaj się swojej mamy co znaczy "przystojny" :D

paulo30

trochę nie trafione z tą mamą, a co oznacza przystojny, to już mi się wydaje kwestia osobista. A wracając do Efrona z tego co widzę to ma gdzieś 1,73 m, wiadomo nie jest to szczyt 'wysokości', ale najgorzej też z nim nie jest :D

xxxMartiiXxxx

jak nie trafione? przecież w dzisiejszych czasach kobiety mówią o facecie, że jest przystojny ale myślą bardziej że jest "ładny", prawda? a przystojny to facet wysoki , postawny , dobrze zbudowany...nie powiesz mi , że się mylę

Twój Zac

pozdrawiam :D

paulo30

nie powiedziałabym że tylko postawni, wysocy i dobrze zbudowani faceci są przystojni...ot co. I nie chodzi też o to, że to jest 'Mój Zac', bo życia swojego za niego bym nie oddała, po prostu fajnie się na niego patrzy, tym bardziej jeśli porównać go z jego dawnymi rolami a dzisiajszymi :)

xxxMartiiXxxx

uwierz mi , że lepiej byłoby gdybyśmy popatrzeli na siebie ;)

paulo30

rozumiem, iż uważasz że jesteś przystojny i jednocześnie jesteś wysoki, postawny i dobrze zbudowany?

xxxMartiiXxxx

uważam , że jestem fajnym, ciekawym facetem :) nie nudziłabyś się :) a dla kobiet to przecież najważniejsze jest "wnętrze" u faceta , a nie wygląd xD xD

paulo30

Tak bardzo zazdrość przemawia przez wszystkich facetów haha :D

Misia_1810

hahah jasne Misia, nie mam problemów z kobietami... pewnie ogarnął bym Ciebie mała na chatę już na drugiej randce :)

paulo30

Haha no jakoś nie sądzę :P Za to Zac na pewno :D

Misia_1810

no chyba, że założy buty na koturnach :D

paulo30

wygląda na to że ty jako jedyny masz problem z jego wzrostem i to jest naprawdę dziwne!

Misia_1810

nie mam, po prostu nie jest przystojny ;)

paulo30

Zaraz Cie gimbuski zjadą....:)

Lipiniorz25

nie boję się bo jestem wysokim facetem :D

Lipiniorz25

Wyobraź sobie że fani Zaca też dorastają i nie są przez całe życie w gimnazjum :)

Misia_1810

Okreslenie "gimbus" to ZACHOWANIE (wiadomo jakie...) a NIE w chwili obecnej uczeszczana szkola

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones