Zbigniew Preisner

Zbigniew Antoni Kowalski

8,4
2 459 ocen muzyki
powrót do forum osoby Zbigniew Preisner

W zwiazku z wypowiedziala Pana Preisnera "Oświadczam publicznie: nie jestem żadnym wyznawcą religii smoleńskiej. Nic mnie z tą grupą ludzi nie łączy. Nie jestem żadnym oszołomem, który wierzy w jakiś zamach. Mam tylko jedną prośbę do państwa z PiS, żeby naprawdę dali mi święty spokój i przestali używać mojej twórczości do własnych, politycznych celów" proponuje zlozyc pozew zbiorowy.Obrazil w ten sposob tysiace a moze i dziesiatki/setki tysiecy Polakow.Nie zycze sobie by ten Pan nazywal mnie, moja rodzine i znajomych oszolomami.
Trzeba nauczyc tego Pana ze szacunek nie nalezy sie tylko Żydom ale takze Polakom a jak mu nie odpowiadaja te zasady niech zmieni Polske na Izrael.

Phantom_5

Nie dziwne są poglady tego pana.95 procent artystów to osboy o pogladach lewicowych ,więc nie dziwne są jego słowa

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ania20s

Skoro narkotykow nigdy nie bralas a uzywasz jako argumentu w dyskusji tekstu typu "zmień lekarza/ dilera... " to znaczy ze jestes zwyczajna idiotka.Myslalem ze cpunka i idiotka ale w takim razie tylko drugie okreslenie do ciebie pasuje.
Nie bycie zydem faktycznie nie jestem powodem do wstydu chociaz probuje sie wszedzie wmowic ze zydzi sa lepsi i moga wiecej.
Antysemici to faktyczie biedni ludzie bo zydzi z nich doja ile wlezie i to najczesciej nie do konca uczciwie.
Zydzi sami swoim postepowaniem doprowadzili do tego ze spora grupa ludzi ich nie lubi lub nienawidzi.
Nikt nie uwzial sie na nich od tak sobie.Pracowali na to calymi pokoleniami.
Tekst o nieudacznikach jest oklepany i stosowany wsrod zydow jako forma obrony.Oczywiscie zydzi uwazaja ze tylko oni sa udani.Tak bardzo sa udani.Opanowali media i swiat biznesu i sztuki na calym swiecie i z pokolenia na pokolenie przekazuja stolki swoim potomkom.
Niech robia sobie takie cos w Izraelu a nie w Polsce.Nie zycze sobie by Polak mial gorszy start do pewnych zawodow niz zyd.
Jestesli naprawde nie jestes zydowka to jestes oglupiona panienka.Zapewne wyborczyni PO ogladajaca wartosciowe programy na TVN.
Co do czynow ktore swiadcza o czlowieku to absolutnie sie zgadzam.
Wymienieni tworcy nie mili zadnych osiagniec poza idiotyczna tworczoscia ktora katuje sie polskie dzieci od najmlodszych lat.Dodaj do tego mickiewicza kolejnego zyda ktory mial gdzies Polske ale z ktorego sztucznie zrobiono wieszcza narodu Polskiego.
Ja moze nie osiagnalem wiele ale jedno wiem.
Ja w odroznieniu od zydow nie zamordowalem Jezusa syna Bozego.Jezusa Palestynczyka.
A moj narod nie morduje Palestynczykow do dzis.
A zydzi tyle osiagneli ze zabili syna Bozego wtedy a teraz morduja dalej ten narod.
Gratuluje ci inteligencji prawdziwa Polko ktora broni narodu cwaniakow,kretaczy i mordercow.

I nie uciekaj od meritum rozmowy.
Niby na jakiej podstawie zany zyd Zbigniew Preisner ma prawo do publicznego obrazania duzej czesci Polakow ?
Jakim prawem nazywa miliony Polakow oszolomami ?

Phantom_5

Brawo!Dla mnie osobiscie jest to chore zachowuje sie tak jak by to był jego utwór i nie wolno go go puszczać bez wiedzy.Frajerstwo dorobiło się na układach.

GhostDeath

Eee, bo to jest Jego utwór i nie wolno go puszczać na takich publicznych imprezach bez Jego wiedzy / zgody.
I śmieszy mnie, że od razu rozwinęła się tu dyskusja na temat Żydów i Polaków. Bo to przecież nie ma nic do rzeczy.
Zastanówcie się lepiej, czy Wy chcielibyście, żeby Wasz utwór wykorzystano na politycznym wydarzeniu kręcącym się wokół czegoś, z czym się nie zgadzacie.Gdyby to wykorzystano utwór jakiegoś artysty o poglądach prawicowych na imprezie lewicowej pewnie bylibyście oburzeni.
Ale po pierwsze taka sytuacja by się nie zdarzyła, a po drugie nie wiem po co w ogóle wchodzę w tę dyskusję, bo nie ma co dyskutować z ludźmi, którzy wszystko wkoło odczytują jako atak na polskość, Polskę lub chrześcijaństwo. Tylko że mam już Was wszystkich tak serdecznie dość, że czasem chce mi się płakać i nie potrafię się powstrzymać od przelania tu kilku słów zdrowego rozsądku.

agutkova

Dla mnie ma to znaczenie.
Nie zycze sobie by mnie Polaka obrazal jakis żyd i to publicznie bez konsekwencji.
Skoro jest ogolne przyzwolenie do obrazania to i ja bede obrazal.
Nie sadze by żydzi mieli prawo obrazania na wylacznosc.
Preisner mial prawo do wyrazenia niezadowolenia ale nie w taki sposob.
Czy jesli sprzedawca w sklepie mnie oszuka to mam prawo wyzywac go czy zawiadomic policje ?

I agutkova zacznij myslec sama.Wylacz tvn.
Kto jak kto ale to zydzi wlasnie we wszystkim widza ataki na ich nacje.
Problem polega tylko na tym ze media w Polsce sa w ich rekach i kazda taka sprawe naglasniaja i krytykuja.
Ataki na Polskosc sa akceptowane i zazwyczaj przedstawiane jako nie znaczace a ci ktorzy czuja sie urazeni uwazani sa za przewrazliwionych.
Trzeba to zmienic.Prawo musi chronic Polaka przynajmniej tak samo jak zyda.

Phantom_5

Preisner nie jest żydem, przejął nazwisko od żony Ewy Preisner. Trzeba najpierw się dokształcić i zainteresować tematem a nie pisać głupoty

Shidou

Oczywiście że jest żydem.I nazwisko nie ma nic do tego.Jeśli nie masz o tym pojęcia i nie umiesz rozpoznawać żydów to lepiej zamilcz bo się ośmieszasz i piszesz głupoty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Phantom_5

I bardzo dobrze, że po was ciśnie, bo jestescie oszołomami, wierzycie w ten debilny zamach, to się wam nalezy. Preisner dobrze was zagiął, polaczki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Phantom_5

Niezły żart. Pozdrawiam!

skalp_el

Nikt tutaj nie zartuje.

Phantom_5

Przecież tylko żartowniś napisałby coś takiego i dał ocenę 1 za DOROBEK artystyczny (bo za to daje się tu ocenę) takiemu wybitnemu reżyserowi.
Choć przyznam, że jest to humor nie najwyższych lotów.

skalp_el

Czemu żartowniś ? nie podoba mi sie jego twórczośc ani to jakim jest czlowiekiem dlatego dalem 1.
Wybitny to on jest chyba dla zydowskich mediow tak jak i wiekszosc polskich zydow niezwykle utalentowanych ale przypadkowo nie majacych konkurencji bo lobby roby swoje.

Phantom_5

Proszę nie bądź kolejnym błaznem ,który w każdym temacie musi pisać coś o Żydach, to takie żałosne.

Phantom_5

Przestań durniu obrażać wielkich kompozytorów. Do pięt mu nie dorastasz. A ty kim niby jesteś, że mówisz za "wszystkich" Polaków? Nędznym oszołomem

skalp_el

Dobry zart to uwazac tego kretyna za wybitnego.
Chyba ze piszemu o wybitnym kretynizmie.

Phantom_5

Wcale nie uważam cię za wybitnego.
Jeju ale z ciebie cham i prostak, że nazywasz Preisnera kretynem.

Phantom_5

Żartem to ty jesteś. 9 lat temu i teraz wypowiedź typowych idiotów, do których należysz się nie zmieniła. A może już ciebie nie ma? Nie współczuje.

Phantom_5

jeb*ij się w łeb Phantom_5 bo tylko to Ci pozostało. Żal mi Ciebie.

eLAeM

leming czy zydowski pomiot ?

Phantom_5

ewidentnie masz problem z Żydami. Może sam nim jesteś i masz z tym problem? ;> BEZ ODBORU

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Phantom_5

Ja bym się wstydził publicznie przyznawać, że jestem oszołomem.

Phantom_5

Phantom , to typowy radykał. Jak widać nienawiść do żydów, i do wszystkiego co moze byc powiazane, za pewne wyssal z mlekiem matki. Szkoda takiego czlowieka,. Ośmieszył sie publicznie, czepia się nie człowieka, ale poglądu, bo przeszkadzu mu jego prawdziwosc. Do tego wszystkiego Pan Zbigniew ma zdecydowanie racje, to zupelna bada oszolomow, i co pozwij mnie teraz bo urazilem twoja godnosc niesamowitego patrioty i .. oszołoma. Przedewszystkim, naucz sie kultury, a jak Ci coś niepasuje, to nie wylewaj z siebie tego paskudnego szlamu nienawisci na forum Filmwebu, ktore nie ma tu nic wspolnego ze Smolenskiem, i twoim Kaczynskim z Macierewiczem razem wzietymi. Tworz sobie swoja propagande , ale zdala od normalnych ludzi. Jak masz checi do walki to walcz z całą Rosja, putinami, i wszystkimi partiami Lewicowymi, tvn czy kim tam chcesz, ale rob to zdala od CYWILIZOWANYCH LUDZI.

Phantom_5

Błazen jesteś i tyle. Wyobraź sobie, że jedyną partią, która skorzystała na Katastrofie Smoleńskiej jest PIS. Po niej sondaże znacznie podskoczyły. W dodatku L.K przed śmiercią, miał 18% w sondażach i zapowiadało się, że dostanie łomot w wyborach prezydenckich. To po co by mieli go zabijać. Preisner ma rację, że jesteście bandą oszołomów, w dodatku obrzydliwych socjalistów. I nie mów o patriotyzmie, bo właśnie PIS głosowało za emeryturami dla Żydów. To chyba powinieneś atakować kogoś innego...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones