Zbigniew Zamachowski

7,7
42 866 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zbigniew Zamachowski

Irytuje mnie to, że dobrzy polscy aktorzy grają w reklamach i głupich serialach. Marnują tylko swój talent, pokazując się w jednej reklamie z jakimś beztalenciem z castingu.

Anka_47

Hmm, a od kiedy to w reklamach pokazuje się swój talent? Nie wiem czy wiesz, ale w reklamie promuje się produkt swoją TWARZĄ a nie TALENTEM. Dla osób które występują w reklamach jest to (wcale nie mały) zastrzyk gotówki...A tobie jakby ktoś zaproponował udział w reklamie i dał za to 500 tys. to nie skorzystałabyś?

A co do seriali to się zgodzę.

pituritu

Mnie też to boli.
Ale widzisz człowiek ma żone i czwórke dzieci, musi je z czegoś utrzymać... zresztą za kilka lat nikt nie będzie o tej reklamie pamiętał.

A co do seriali moim zdaniem problem jest gdzie indziej. Kręcą za mało filmów, teatrów też jest nie za wiele, a seriali jest znacznie więcej.
A dlaczego?
No bo w większości ludzie nie oglądają filmów ani teatrów tylko sitkomy, telenowele, narzekają ale oglądają, gdyby nie oglądali to by ich tyle nie kręcili.
Denerwuje mnie, ze prawie wszystkie seriale mają za dużo odcinków. nie może być 20-30 odc. jak za dawnych czasów tylko 100, 200 itd.

Anka_47

"Irytuje mnie to, że dobrzy polscy aktorzy grają w reklamach i głupich serialach" - mówisz, masz (reklama prawie nieznana, a reklamowany produkt podły - sprawdziłem): www.youtube.com/watch?v=p22Q6KNDFmA

Anka_47

Aktorstwo to generalnie zawód a nie hobby, drogi założycielu tematu.

pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones