Zbigniew Zamachowski

7,7
42 925 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zbigniew Zamachowski

gdyby tylko nie zeszmacił się reklamując telewizję w tepsie. gdyby to było mleko, prezerwatywy, nawet różańce, bym wybaczył, zrozumiał. ale reklamowac to gówno, to jak stanąc na pigalaku bez majtek w różowym futrze i cyckami na wierzchu. dobry aktor, który za kasę zrobi wszystko. bdw. cała reklama wywołuje u mnie odruch wymiotny.

rzabato_2

wiesz, jak się ma 5 dzieci, to ja się nie dziwię że bierze się za takie rzeczy,
Myślisz że dla przyjemności popylajac dla telekomunikacji polskiej?

babcia_paket

a ja się jednak dziwię. nie wierzę, ze mógł go dopaść kryzys finansowy, co najwyżej osobowościowy albo po prostu jest pazerota. mógłby reklamować coś innego itp. itd. wybrał tepse i to zburzyło moją opinię na jego temat, bo wiele ról w jakich go widziałem, zbudowało obraz dobrego aktora. tepsa dobrze płaci - to wiadomo, bo z nas zdziera :) a 5 dzieci to jego wybór. jako osobowość, stracił w moich oczach, natomiast na szczęście jego dokonań nie da się przekreślić. niech dalej reklamuje hujową do bólu firmę, która swoje niedoskonałości i tandetę przykrywać usiłuje cukierkowymi reklamami nie mającymi wiele wspólnego z rzeczywistością.
papa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones