Zoey Deutch

Zoey Francis Thompson Deutch

7,8
10 320 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zoey Deutch

W Dirty Grandpa ciągle mi przypominała jakąś polską aktorkę i po chwili szukania już wiem - jest bardzo podobna do Olgi Frycz.

JCDenton

To fakt,jakieś podobieństwo jest.
Mi z kolei przypomina trochę Martę Żmudę Trzebiatowską.

JCDenton

Mi ona w tym filmie przypominała młodszą wersję Rose Byrne. A z Polek to ona mi jedynie przypomina moją koleżankę z czasów studenckich hehe

Pijany_Mistrz

Dokładnie, dla mnie to Rose Byrne, jak dwie krople wody :)

Pijany_Mistrz

Mi tez Rose Byrne. I dlatego wciąż mam wrażenie, że ona jest "stara", tzn w okolicach 40-tki i przez to bardzo dziwnie ogląda mi sie z nią filmy, bo 40-latka gra 20-latkę i to mi nie pasuje. Nie mogę się pozbyć tego wrażenia. Dla mnie ona ma dojrzałą, 40-letnią twarz.

JCDenton

prawie młoda Lea Thompson

JCDenton

Przypomina mi Kate Mara :-).

Hans_Kloss

a mi Poppy Drayton

JCDenton

Raczej przypomina Polską wokalistkę a zarazem żonę Wojtka Szczęsnego

https://www.google.pl/search?q=Marina+%C5%81uczenko-Szcz%C4%99sna&source=lnms&tb m=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjB_Kran-rSAhXF6xQKHSh9AS0Q_AUICCgB&biw=1366&bih=638#imgrc =K_9nk3EJiAe0YM:

JCDenton

Haley Lu Richardson to jej sobowtór.

Kamileki

No w końcu ktoś coś mądrego napisał, a nie, Rose Byrne czy Olga Frycz albo Żmuda Trzebiatowska xD przez długi czas byłam przekonana, że Zoey i Haley Lu to jedna osoba, tak bardzo są do siebie podobne.

JCDenton

Jak dla mnie podobna do: Spencer Locke :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones