PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747889}

Butterflies

Çilek Kokusu
7,8 410
ocen
7,8 10 1 410
Çilek Kokusu
powrót do forum serialu Çilek Kokusu

ogólnie o serialu, odcinkach, wydarzeniach i bohaterach ;pp

ocenił(a) serial na 7
mistrzyniF1

Witajcie.

7 odcinek tez juz jest :-D

Znalazła się jeszcze 1 ekipa tłumaczy i do wklejania napisów , wiec są teraz 2.

Z tego co pisały odcinki będą szybciej dodawane , ale różnie w życiu bywa.

mistrzyniF1

Pojawił się przetłumaczony zwiastun 8 odcinka. Szkoda że bie cały odcinek bo po tym zwiastunie zapowiada się całkiem interesująco. :D

ocenił(a) serial na 7
dariah

Przetłumaczonych jest juz 18 odcinków.
Zostało do końca jeszcze 5 :)))

sloneczkO_1

Szybko dziewczyny tłumaczą ;)

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Tak bardzo szybko im to idzie.

Ja jestem na bieżąco z odcinkami :))))

sloneczkO_1

Ja miałam nadrabiać z napisami, ale na razie nie mam czasu.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

No tak,z czasem bywa różnie.

A oglądasz jeszcze coś?

sloneczkO_1

To moje życie, Medcezir, Poyraz Karayel, IDK: Status związku to skomplikowane i zaczęłam NO 309 i jeszcze będę musiała nadrobić Kiralik Ask ;P :D
A Ty co oglądasz?

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Kara Para Ask, Status związku,Cilek i zaczełam No 309.
Jeszcze Grzech Fatmagul,ale jest teraz przerwa w tvp .

Kiralik juz dawno skończyłam ogladać na 20 - któryms,bo mnie denerwował.

Jeszcze zamierzam zacząc nowy serial z Serkanem.

Widzę,ze u Ciebie wciąż jest w avatarze.

Jak byś miala czas i ochotę to zapraszam do Naszej starej Sezonowej ekipy w watku o Kiraliku ( Margoargo,Madzik,Vanessa,Gina i Ja )

sloneczkO_1

Ja właśnie Kara Para Ask chcę jak najszybciej, ale na razie muszę coś skończyć. Oo też oglądasz Status? Jest już 17 odcinek , ale dzisiaj nie obejrzę, bo Medcezir będę za chwilę oglądać. I jak podoba Ci się ten serial?

Ja po polsku padłam na odcinku z Denizem i kupnem szkicu, ale po turecku jakoś tak do chyba 35 dociągnęłam, ale nie jestem pewna. Ale przeczytałam jaki był finał i wypadałoby nadrobić :D Chociaż jak będę się męczyć to nie nadrobię.

Grzechu widziałam 3 odcinki i też nie mam czasu i aż tak bardzo mnie nie zaciekawił.

Ten serial z Serkanem też chciałam obejrzeć, może kiedyś. Tak, Serkana wciąż nie zmieniłam. Ale niedawno miałam taki zamiar. Może kiedyś go zmienię. Czasem oglądam Sezon na miłość na Pulsie.

Dziękuję, kiedyś miałam wpaść, ale link zgubiłam :(

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

A co to ten serial Medcezir?

Widzialam juz 17 Status.
Fajny jest ten serial.
Idzie sie posmiac.
Wkurza mnie Can i Elif .

sloneczkO_1

To taki remake The O. C. u nas Życie na fali, ale nie mogę stwierdzić ile jest podobieństw, bo nie oglądałam oryginału. Mi się na razie podoba, to taka obyczajówka raczej młodzieżowa, aczkolwiek są też inne wątki.

Czasem jest zabawnie. Ja bardzo lubię Aysegul. I lubię też Murata, zachowuje się w porządku. Mnie też oni wkurzają.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Aha.
Ja oglądałam Życie na fali.

Ajszegul jest fajna , a Murat przystojniejszy niż Can :)))

sloneczkO_1

Też uważam, że Murat jest przystojniejszy ;) I Bardzo mi się podoba w scenkach z Aysegul.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Tutaj link :)))

http://www.filmweb.pl/serial/Kiralık+Aşk-2015-751462/discussion/Siostry+w+akcji% 2C+czyli+filmweb+nas+nie+pokona+%3A%29,2791227?page=9#post_14533732

Ostatnio mamy mały zastój,ale jak nam dobrze idzie to potrafimy wykończyć watek w 5 dni :)))

sloneczkO_1

Dzięki za link <3

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Zmykam spać.

Tureckich snów :)))

Dobranoc.

sloneczkO_1

Ja poszłam coś zjeść i się wykąpać i jakoś tak długo mi zeszło. Spokojnej nocy ;) Dobranoc ;)

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Czy jakaś dobra dusza ma w posiadaniu napisy do wszystkich odcinków? Bardzo proszę o pomoc! DZIĘKUJĘ!!

Emilciaa

Na yt są odcinki tego serialu z polskimi napisami.

Emilciaa

Tylko teraz nie wiem, czy chodziło Ci o Zapach truskawek, czy inny serial.

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Dziękuje za odpowiedź. Tak chodziło mi o zapach truskawek. Mam wszystkie odcinki na komputerze ale bez napisów a jak obieram z yt to bez napisów ściaga :(

Emilciaa

Napisy nie są wgrane w odcinek, dlatego aby oglądać na swoim kompie należy pobrać odcinek (film), a potem w innym programie napisy. Gdy obie rzeczy zostaną pobrane to w programie na kompie, który czyta napisy można oglądać. Oczywiście napisy same w programie się nie pokażą (chyba, że ma się taki program, a napisy są podpisane tak samo jak film i wtedy program sam odczyta napisy). Nie wiem, czy to co napisałam jest zrozumiałe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones